Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bejbe!

Bejbe!

Včeraj sem na Discoveryu gledal eno oddajo o…spolnosti(o čem drugem pa!?) in so bile neke teze o privlačnosti moškega in ženske.En znanstvenik je utemeljeval,da kao moške privlači pravilno razmerje med obsegom bokov in pasu.
No in zdaj me zanima,kakšno je pa v procentih vašo razmerje med obsegom vaše ritke in obsegom pasu?
Tolk,da bom vedel,na katero po tej plati palit?
;-)))
Sp

Kako se to izračuna? Formulo prosim! ;))

Obseg riti so neki centimetri,kar predstavlja 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},obseg pasu pa centimetri,ki naj bi bili manj(vsaj upam,če ne ni treba anke pisat sem ;-))).In to je to.Pas v odnosu do ritke.
Cmoka
Sp

oštja, nimam metra zdej tle… z geotrisom se pa tud ne morem zmerit…

hehe… ja no, na pamet pa tud ne vem, ker se ne obremenjujem s tem…

cmoka

Aja,pa še to!
Kr boste kej podatkov napisale(če vas bo tolk v krilih),bom pa povedal,katero je tisto razmerje,po katerem naj bi po znanstvenikovem mnenju,moškim gate dol trgalo.
Sp

Hojla!
Znimive so te oddaj ena Discoveryju – Sex sence. Včeraj sem gledala samo prvo pri drugi sem pa omagala in zaspala, tako da ne vem nič o razmerjih. Škoda!

P.S. mojo rit pa itak vsi poznajo :)))))

Hm … če grem po tem kaki obseg sem imela pri zadnjem merjenju … bi moglo bit neki tazga … če je pač ritka 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} … imam okrog pasu 71,6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} …

Tko …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-)))
Procenti?!
Takole – pas v primerjavi z rito točno 66,33{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
A bo?!

Centrimetri te pa nič ne brigajo….:-))))

Kakšno pa je pravilno razmerje?…če je to,kaj mislim,pol ga jaz nimam…je*i ga,kaj češ,nismo vsi perfektni…cmoka dragi

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj sem rekel,da me cm,nič ne brigajo!
Zanimivo!
Sp

Še dobro, da nisi vprašal za razmerje med višino in kilami….:-)))))

Me ne zanima…al pa bo to drugič?
;-))
Sp

pa ziher ne bom sodelovala – ker ne bi znala odšteti teže jezika….:-)))

Ej, a bomo že izvedele rezultate?! A je tvoja ženka kaj blizu rezultatu?!

Povedal bom na koncu,kakšno NAJ BI BILO(tko je tist indijec bluzil) ta pravo razmerje,sam prej se lepo izmeri in izračunaj,pa napiši,pol pa povem,ko vas bo zadost napisalo.
Cmokija naši lepotički!
Sp

Poznam jo platonsko…ne pa v razmerjih in dimenzijah…žal….!:-(
Zato hitro procente napiši!
Sp

Saj si videl mojo slikico .
Pa probaj uganit razmerje ;)))

… juhej , pri nas pa še vedno sije sonce, čeprav se s Sprevržkovega konca že kažejo eni grdi oblaki :))))))))))))))))))))

Dragec,ne vem,kaj moram izmerit,al obseg al kaj,pol pa ti ga povem al kaj???Ali višinsko razmerje? Eh,to zadnjo je zaje*ancija!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Z rezultati še počaka,da vas bo čimveč naših pupic napisalo…kar pa se žene tiče….a veš,da je še nisem uspel nategnit…pardon prepričat,da bi se izmerila 🙁
Sp

aha,…že prečitala….takoj….eeeee…vraga kje je meter (ali dva hihihi)…boš malo počakal….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

pa naj tistih pet kil odšteje….:-)))

pas=62,zadnji spojler=91…bo to to???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ojla Niki!
Po sliki se to alhko sam sluti….jaz bi pa rad razmerje videl napisano.
Ja,glede črnih oblakov imaš prav….pravkar je sodra padala tukaj.
Cmoka frendica!
Sp

Si obrnila ladlc?

Zavidam vam sončka,pri nas pa je vse sivo…dež…hladno (no to paše)…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

68,13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Bravo!
:-)))

In jih tebi doloži?
;-)))
Sp

New Report

Close