Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bejbe!

Bejbe!

Imam dosti zaloge za hude dni. Kar naj jih ima.

Kaj to pomeni??????Se mi ne sanja…je to dobro ali slabo ali kaj…..Kak si mi ti kaj???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Aha.
Danes sem nomalo filozofsko razpoložena , boš videl ;)))

Ahm … a razmerje .. ja 72,22 , čeprav se meni v cm lepše vidi , sem mislila , da sem kar blizu idealnim meram , hehe …

Kje še te je več….jezik ne šteje zraven…..:-))))Ker te sem jaz mnokotonska….hi hi hi…:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ne vem….
Bova videli, saj sem kar blizu tebe….:-)))
Kako sem – dobro, boljše, skoraj najboljše.
:-)))

Pa fejst žleht.

V tvojih očeh ni kančka žlehtnobe mali vrabec!
😉
Sp

Oooo,ja pol pa nekaj jamraš v zgornjih vrsticah….grda pupa….ne,saj nisi…. Fino pa,da si dobre volje…pri vas tud dež???…grrrr….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ej, tole mnenje boš pa moral z enim uskladiti…. tisti drugi pravi, da SO fejst žleht….:-)))

saj sem grda…. v duši.
Vem in v nasprotno me ne boš prepričala, zato se niti ne trudi.
Ja, dežek pa je – pa sem ga vesela, bo vsaj tale cvetni prah malo spral…. saj bo jutri spet sonček! Nič grrrrrr, jeza škoduje lepoti, potem ne boš več tako srčkana.

Vrag pa srčkana…..v duši sem vrag…ta prejšnji teden sem zganjala same kozlarije in želela nekomu samo slabo…..pa sploh ne vem čemu…eh,take pač smo…..mene pa alrgija na sonce matra…cvetni prah pa nič več….haleluja….ampak ne vem katera alergija je hujša….:-(((

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja poznam to alergijo na sonce… sem jo imela.

Veš, lani sem si precej pomagala s kalcijem in solarijem – na morju sem imela samo malo srbečice….

Jaz pa sem mela včasih (enih 5-6 let nazaj) alerg. na cvetni prah,pa je zginilo…pojma nimam zakaj….zdaj pa mam že 4.leto alerg. na sonce,ki ga tako obožujem,pa žerem kalcij,pa solarij je moj-čudno tam nič ne dobim izpuščajev….pa tablete jem…pa nič….baje bi se morala dat cepit….uuuu,igla, raje ne…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

v stenci si verjetno še bolj “na udaru”, zato pa imaš tolikšne probleme, ne?!
Na, za iglico tudi jaz nisem najbolj navdušena……

Da ne bomo samo ženske o nas debatirale in o naših merah razpravljale….Kako je pa kaj s tvojimi merami….???:)))))))

Idealne….če vzameš za mušter hruško!
;-))
Sp

Ko sem dobil še predzadnji glas od vas(televoting od Sončka,ki pravi,da ima predebelo rit in da je njen šiviljski meter pač prekratek;-))),vam povem,da je razmerje,ki naj bi nas polagalo dol:

70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Zdaj pa preverite same,kam spadate!

Rad vas imam pa vse,pa čeprav nimate tega ideala!
Cmokija vsem na levo joško!

Sp

vseeno pa – joško si sfalil, pri meni je desna bolj občutljiva…..:-)))))

A res????
No pol pa na desno!Pravzaprav obe.Da bo bolj ziher!
Cmoka
Sp

O A RES……………..

NA KAJ PA JE OBČUtLJIVA?????…na modrc..verjetno…hihiihih

ali pa jih imaš prevelike????hihihiih

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tpčno…te pa sem zdaj bla že enih 6X na Pohorju,pa mam lepo zdravo barvo z vzorcem (pikice srbeče),pa me baš briga….samo se pol čoham ko da imam bolhe….bela cesta….A ti ješ Claretine za cvetni prah?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Spet dve tu,ki bi,samo da ne udje!
;-)))
Sp

ker nisem alergična nanj… mene samo sonček matra.
Pa dedci!

:-)))

Žverči!
Nardimo takole:
Vsak k svojim!
Mene že pošteno Hribuc in Since prvlačita…pa še Razo ima že pomisleke,ve pa dejte med sabo se lizat….pa da vidmo,a bo to štimalo?
Sp

Ho hoooooooooooo … :)))))))))) … se pravi da sem zeloooo blizu … :)))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne, ne bi šlo….
Potem bi preveč denarja porabila za nakup hrenovk in klobas……:-)))

New Report

Close