Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bejbe!

Bejbe!

Prevelike?! A se ti zdi?!

Upssssss………:-)))))

pa samo na desno, drug cmok še pa za katero drugo prišparaj.
Moj zizek se ti zahvaljuje. Ga je vsaj eden danes pocartal.

No,pa sma že dve…..lahko ustanovima neko svoje gibanje…mona,pa dedi…z njimi nemreš,brez pa tud ne…resnično narobe svet!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa tu nekje smo,al ne…..marš pa vse skupaj…..saj ne ti…pač eh…ma….brezveze…ne bom več razglabljala…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A si mi že poslal fotko tiste tvoje fantastične tačice,da bom spet mnenje spremenil?
;-))
Sp

A to na mene leti????Jaz nisem tisti,še ne…pa bi skoraj raje bla…..nič še nisem pošiljala…skuza…mam dva filma za razvit,pa nič od mene…..pa še toti email.si ne skapiram,ko vidim prenovljenega…eh….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sorry,od brzine tud kaka črka sfali.
Ma tisto fotko,kr si mi jo zadnjič iz slačilnice poslala,tisto,tisto!!!
;-)))
Sp

Ja,saj pa jo maš…še enkrat moram poslat????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nimam več,sem že napisal,ker jo je nekaj izbrisalo,pa še sam ne vem kaj!
Sp

OK…takoj ob priliki ti jo pošljem,sam poiskat moram,bom ti poslala te slikce…..ni blema….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Heh , blizu sem , blizu :))))

ma Niki zdaj ne ve , kaj mora … al se zredit v rit , ali shujšat v pas … reči mi , Sp !

A misliš…..mičken???:)))))))

Aha,tako torej……kolk že mam jaz????Žverči,ti si to izračunala!!!!
Smo pač kaki smo in zato smo vsi čisto nekaj posebnega…ne babe???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ne mičken…širok!!!
;-))
Sp

te moram prvo strokovno ošlatat….pol se pa odločim za terapijo!
Sp

Hmmm … po moje bi tvoja terapija dosegla samo to , da bi se obseg v cm sicer zmanjšal , ma razmerje bi vseeno ostalo isto .
Kaj zdaj ?!

… jesti ali ne jesti – to je zdaj vprašanje !

ne Niki!
Narobe!
V tist del,ki bi moral bit po obsegu manjši…bi se po tej terapiji lahko povečala!
;-)))
Sp

Te hecam……….a me še nisi pogruntal?:))))))))))

Torej……..a rabiš še kakšno pupo za “telovadbo”? Sta dve premalo?:)))

Hehe … čaki , ti takoj pošljem eno idejo , kako rešiš ta problem in zakaj je to dobro ..;)))

No ja,še enih 10 bi blo glih prav….pa sam po dve naenkrat,prosim!
😉
Sp

Ola. Pa smo spet pri sexu v troje, kaj? :))))))))

A vas vedno znova pripeljem do tega kaj?
In dokler ne bom dosegel,ne bo miru pred mano.
Sp

Predlog: dve imaš…….torej……kaj sledi???:))))))) He, he

Ti pizdek ti, se smejim, da bom iz stola zletela, joj ko to dobim…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No jaz se ne bom merila…ampak mislim pa, da je vse tole…moje…. lepo videt, kaj šele šlatat ali občutit, tko;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close