Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bejžte iz fb

bejžte iz fb

Glej, tri so v eni sobi, ko so me včeraj vabile. Očitno je tudi pograd, ker je omenila una zgoraj. Študentke ne visijo na monu, srednješolke tudi ne. V zaporu nimajo dostopa do interneta. Preostane, da gre za tri malde problemtične frače, ki so v neki ustanovi in imajo za vikend izhode, saj je rekla, da lahko pridem od ponedeljka do petka. Se pravi za vikend so doma.😅 Zadovoljna?😅
[/quote]

Ti s pa res pijan. Študentka nism več, srednješolka tud ne, zapora še od daleč nisem videla. Nismo nobene problematične frače. Ena je poročena, ena še ledik, jaz v vezi.
Približujejo se prazniki, zato dopoldne delamo za službo, popoldne sta delavnici za ženske in otroke.
Ti bom dala ustanovo – pejt ti v dom ostarelih. 🙂

Zakaj odgovarjaš nekomu, ki se, po tvojih ugotovitvah, ni zmožen/a/o predstaviti kot, bitje?
[/quote]Če zaradi ničesar drugega, že zaradi tega, da imaš ti sploh kaj pisat.😅 Sicer ne bi imela ničesar, kot slabo pismena “študentka filozofije” monchika nima in dneve in noči piše otročje bedarije in kaže precej nizko inteligenco na splošno.😅😅😅

Če zaradi ničesar drugega, že zaradi tega, da imaš ti sploh kaj pisat.😅 Sicer ne bi imela ničesar, kot slabo pismena “študentka filozofije” monchika nima in dneve in noči piše otročje bedarije in kaže precej nizko inteligenco na splošno.😅😅😅
[/quote]

U, bogami. A zato si me vabu na kavo, ko bom v MB?

Ti s pa res pijan. Študentka nism več, srednješolka tud ne, zapora še od daleč nisem videla. Nismo nobene problematične frače. Ena je poročena, ena še ledik, jaz v vezi.
Približujejo se prazniki, zato dopoldne delamo za službo, popoldne sta delavnici za ženske in otroke.
Ti bom dala ustanovo – pejt ti v dom ostarelih. 🙂
[/quote]

Aja, popoldan imate delavnice “zaženske”, dobro dobro. Pa ob petkih vse tri hodite domov. Delate pa kaj in kdaj, če si skoz na monu?😅 Ne bo, boš moral bolje lagat, da bo verjetno, že delavnice ne štimajo.😅

Če zaradi ničesar drugega, že zaradi tega, da imaš ti sploh kaj pisat.😅 Sicer ne bi imela ničesar, kot slabo pismena “študentka filozofije” monchika nima in dneve in noči piše otročje bedarije in kaže precej nizko inteligenco na splošno.😅😅😅
[/quote]
Wow. Sprva sem kar brez besed. Frapirana.
Kaj naj rečem, hvala za dobrodušnost in dobrovoljnost.
Po drugi strani pa … ne razumem dobro tvojega zapisa: me enačiš z monchiko, praviš, da sem slabo pismena, pišem bedarije, sem nizko inteligentna na splošno?

U, bogami. A zato si me vabu na kavo, ko bom v MB?
[/quote]
J aja, saj bo, le da jaz sem bil vsega dvakrat v življenju v Mariboru in to na sinovem menrodnem tekmovanju.😅 Ti kar nadljuj, boš še kaj pokazala.😅 Kaa že naj pridem do petka , da vam bom spekel roštilj? Sem sicer zelo mobilen, veš? Mi ni problem.😅


Wow. Sprva sem kar brez besed. Frapirana.
Kaj naj rečem, hvala za dobrodušnost in dobrovoljnost.
Po drugi strani pa … ne razumem dobro tvojega zapisa: me enačiš z monchiko, praviš, da sem slabo pismena, pišem bedarije, sem nizko inteligentna na splošno?
[/quote]
Jp frapirana, že vzdevek imaš izviren od hudiča, to marsikaj pojasni, če že izpustiva tupoglave napade name.😅

Vse to (neomarksistična opresija, prodaja podatkov, izkoriscanje) je sicer problem, a ni tak problem kot to, da ti mislis da kaj dosegas ali se druzis ali se izrazas ali spreminjas svet z lajki.

Samo Kaco opogumljaš in učiš o sebi, to je vse. Fensy šmensi židovsko vohljanje za katoliki oz. krscani/kristijani ki so jih v 50ih letih prepricali v modne muhe kotje ateizem ceprav vsi se vedno prosijo enakega Boga ko naprimer zbolijo.


Jp frapirana, že vzdevek imaš izviren od hudiča, to marsikaj pojasni, če že izpustiva tupoglave napade name.😅
[/quote]

Pri meni ne bo šlo tako zlahka: preidi k bistvu: kJe/kaj pišem bedrije?
Btw: moj vzdevek je čisto realen, sem puhoglava kolikor je mogoče biti.
Škoda, ker ne morem biti bolj, kot je mogoče biti.

Pri meni ne bo šlo tako zlahka: preidi k bistvu: kJe/kaj pišem bedrije?
Btw: moj vzdevek je čisto realen, sem puhoglava kolikor je mogoče biti.
Škoda, ker ne morem biti bolj, kot je mogoče biti.
[/quote]
..eh,…..bi videla že kak post nazaj, ki si ga pisala, če bi bila tega sposobna….in ja, še kako zlahka bo šlo s tabo, boš presenečena, ker se nimam nobenega namena kaj dosti s tabo ubadat, nisi toliko pomembna.😅😅😅😅

Res je! Vse je eno samo gnojno gnezdo komunističnokapitalističnih zarot in neolioberalistično konzervativnofašističnih zablod. Plus tega je bil Jezus, če je sploh živel garant Žid in je jasno vse. Poncij Pilat pa komunajzarski anarhist z nacionalističnimi izpadi. Farji so kup poženščenih efebofilov, mladi levičarji pa vsi samo falirani študentje FF in FDV na socialni podpori.
A ste se Marije Mandić že naveličali.
Viharni v tej temi sploh ni multiničen kot je bil pri Marijani.
Najbolj se mi pa smilijo tisti na mon-u, ki kaj popolnoma resno komentirajo. Dajte no hitro pokapirat, da je tale portal, tukaj mislim na starševski čvek ena sam huda driska. Folk se pač prazni skozi tipkovnico, če se še preko bioloških odprtin ne more.
FB je pa sploh totalno aut. Ja kdo, ki kaj da nase je pa še gor lepo prosim. Je pa ja toliko bolj “in” možnosti. Zaplankanci. 400 let za leseno žlico ste.


..eh,…..bi videla že kak post nazaj, ki si ga pisala, če bi bila tega sposobna….in ja, še kako zlahka bo šlo s tabo, boš presenečena, ker se nimam nobenega namena kaj dosti s tabo ubadat, nisi toliko pomembna.😅😅😅😅
[/quote]
Ok. Prenehaj se. Za vedno in večno.
Bye.

No, kam so zdaj ušle tiste tri problematične frače, preden bi povedale kam naj pridem? Zdaj imam cajt, sem v bolniški.😅


Ok. Prenehaj se. Za vedno in večno.
Bye.
[/quote]
Jp, zdaj se bom pa kar fental.😅😅😅😅….jaooooo😅


Viharni, aka polarna driska je po mojem mnenju popolnoma neškodljiv (čeprav si želi nasprotno) , za razliko od .., (nekaterih).


Viharni, aka polarna driska je po mojem mnenju popolnoma neškodljiv (čeprav si želi nasprotno) , za razliko od .., (nekaterih).


Jp, zdaj se bom pa kar fental.😅😅😅😅….jaooooo😅
[/quote]

Ti se kar fentaj. Zdaj so ti pa vse ušle, še tiste, ki so te imele “rade”. Jbg, tako je to.

Ti se kar fentaj. Zdaj so ti pa vse ušle, še tiste, ki so te imele “rade”. Jbg, tako je to.
[/quote]
Glavno da tiste niso in ne bodo, ki jih imam tudi jaz rad, ne le one mene.😅 Ti se boš pa še načakalo multinično na kako.😅


Glavno da tiste niso in ne bodo, ki jih imam tudi jaz rad, ne le one mene.😅 Ti se boš pa še načakalo multinično na kako.😅
[/quote]

Ko se boš jutri, pravzaprav danes, naspal in steznil, boš ugotovil, kakšen drek si nasral tu gor v vseh temah. Vse te punce in ženske ti bomo speljali. Samo raglja ti bo ostala.

Ko se boš jutri, pravzaprav danes, naspal in steznil, boš ugotovil, kakšen drek si nasral tu gor v vseh temah. Vse te punce in ženske ti bomo speljali. Samo raglja ti bo ostala.
[/quote]
Veš kakšen, vauuu?😅😅 Resnica je huda reč za multinične. Boli, nevzdržno boli, ne?😅 Tud organsko biološka jodova tinktura, skupaj s konopljino smolo ti ne bi pomagala.😅 Sam nečesa pa ne razumem, včasih so rekli blagor ubogim na duhu, vendar je na monu videt, da bolj kot ste zarukani, bolj trpite.😅

New Report

Close