Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bel izcedek iz prsi… mleko?

Bel izcedek iz prsi… mleko?

Zdravo,

pred kakim tednom sem opazila, da če stisnem prsi iz njih priteče bela tekočina… mleko? Naj povem, da imam 4 leta starega sina, ki ga ne dojim že od njegovega 3meseca…
Kakšna ideja kaj bi to lahko bilo? A je lahko znak nosečnosti, s partnerjem namreč ne mirkava že kake 3 mesece…
Lp

Uporabi CB, pa boš hitro dobila odgovor.

Julija

To pač definitivno ni znak nosečnosti. Sicer pa opravi test in boš vedela zagotovo.
Bi se pa jaz na tvojem mestu prav po hitrem postopku spokala k zdravniku, ker noben izcedek iz prsi (razen seveda dojenje) NI normalen.
http://www.bambino.si/bolezni_dojk

nova
Uredništvo priporoča

Lej, najbrž bo vse ok, ampak le pojdi do zdravnika. Zadnjič sem bila preventivno na mamografiji in zdravnica me je na pregledu vprašala, če imam kak izcedek iz dojke, tako da ravno običajno to ni.

Jaz sem otroke dojila do 6. meseca, ampak sem tudi imela izcedek še nekje 3-4 leta po tem. Vsakič sem imela tudi veliko preveč mleka. Izcedek pa je bil pri meni samo kapljica, ko sem stisnila okoli bradavice, ali pa če sem spala na boku in malo bolj potlačila oprsje, flekec na majici. Definitivno mi pa ni teklo.

Nočem te strašiti, ampak takoj pojdi do zdravnika in mu povej, kaj se ti dogaja.

New Report

Close