Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bemti!!!!!

Bemti!!!!!

Spet sta me ta telekom in siol nategnila!!!!
Par dni nazaj sem ponosno oznanjal, da mi je prišlo….hočem reč,da bo tud v mojo bajto pršu ADSL.No to se sicer še ni zgodilo, sam pogodbo s temi fašisti sem podpisal par dni nazaj.In pazite zdaj!!!!!
Zdaj pa skret od teh dveh firm ponuja priklop v mesecu aprilu sam za 4 SIT!!!(namesto 30 jurjev!).In gledam uro….pa ni še 1.april!!!!
A ima še kdo pet minut cajta, da me nategne!? Evo!Sem vam na voljo!
:-((((

Dragi sosed!!

Naj te obvestim da imaš srečo, saj se nisi še registriral na ADSL prijavo in ga torej še nimaš. Tako ti ne teče še registracija.

Na žalost sem se jaz registriral in tako izgubil 30 jurjev, ti pa imaš še čas, da se pri pogodbeniku pozanimaš ali urediš novo pogodbo, sam na žalost tega ne morem več.

Jutri pokliči takoj Telekom, prej kot ti montirajo ADSL in povej da veš za to novost.

Pa srečno sosed!

M.

__________________________________________________________

Sem realiziral vse,kot si svetoval.Sicer ADSL še ni prklopljen..vendar…rešil sem 30 jurjev (ki jih pa tako al tako nimam,hehe).
Če dajejo kje zastonj…častim! Drgač pa počakaj,da pridem na zeleno vejo(če kdaj?).

Btw.: Martina jutri zjutraj uradno odpira bar.Moja pot v službo vodi mimo njenega bara.Težko bo jutri delat ovinek…………
😉

Vama bom dala Martine..delat!!!!:))))))))))))))))))))

A prideš k Martini?
saj ne bo treba naju strežt!Bo Martina poskrbela!

Btw.: kaj si rekla?! Delat?
Bo težko jutri! Pravzaprav po zakonu in predpisih:NE SMEM!
Jebat ga!Takav ti je život javnih delafca!
😉

New Report

Close