Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BENCIN JE ŽE 4 MESECE PO 1 EURO

BENCIN JE ŽE 4 MESECE PO 1 EURO

Preden preveč hvalite velikega vodjo, se spomnite, če ste takrat že bili na svetu seveda, kako je ravno on okrog 2007 dvignil trošarine tako visoko, da je od takrat dalje gorivo pri nas dražje kot v avstriji

če še ne veš smo v letu 2020.
A ti še vedno tankaš po ceni iz 2008? Kje pa to tankaš? Lastnik pumpe ti je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hvaležen 🙂

vozim se z električnim skuterjem vendar sem mami prepričal da mi razliko ki jo prihrani ob tankanju podari kot žepnino – ZMAGA 😂

super 95

Sedaj je že peti mesec in prvič imamo najcenejši bencin v regiji, cenejši smo od Avstrije, od Italije, od Madžarske in od Hrvaške, veliko tujcev pa je poleti tankalo pri nas in nakupilo nekaj izdelkov tudi na bencinskih črpalkah (predvsem cigareti, kjer so velile trošarine) in tako so lepo povrnili denar v slovensko blagajno.

Seveda v prejšnji vladi tega niso opazili in so raje navijali cene, tako da smo morali tankati v Avstriji, kjer so imeli tudi 10 centov in več cenejši bencin.

Jaz prvič po 10-ih letih ponovno tankam v Sloveniji in opažam, da tudi veliko Avstrijcev tanka pri nas, sem pa iz obmejnega kraja, kot ste lahko sklepali, tako da je to res odlično, kar imamo sedaj.

Janša, hvala ti za bone in poceni bencin, volila te bom še mnogo let!

Zaradi tebe sem po 8-ih letih ponovno šla na morje z otrokoma.

grem kar tankat

sem tankal – lahko potrdim 👍

Mojster, matematika ti ne špila. Kako naj plačujem več, če je pa bencin zame cenejši? Državljani zaradi te vlade plačujemo manj, ne več.
[/quote]

Zelo se motiš! Če ne bi ta vlada zaklenila goriva točno pri enem evro, bi bilo danes gorivo cenejše! To pa ja vsak kmet ve, da bodo se cene za gorivo zelo znižale, saj so par mesecev nazaj še naftne industrije plačevale strankam, da so jim nafto odpeljale! Tega se še nikoli pred tem ni zgodilo, da bi naftne industrije plačevale strankam. Nafte je trenutno toliko preveč, da če bi imeli realno ceno goriva, bi moglo biti največ 50 centov na liter, ampak evropske države ga držijo okoli enega evra, oz. nižje zato je janša naredil “pametno” potezo, da je zaklenil gorivo pri enem evru, to pomeni, da država trenutno bolje pride skozi, kot če ne bi zaklenila cene, ker bi danes moglo biti pod en evro. Torej, Janša tu nima nobenih prstov zraven, da je gorivo en evro. Pač pa je to globalen “problem”.

Torej, gorivo bi danes bilo tam okoli 90 centov. A ker je zaklenjeno pri evru, imamo pač evro. Tako, da ljubitelj Janeza Janše, trenutno plačuješ dražje gorivo, kot je trenutno cena nafte po svetu. Lep pozdrav.

Sem Avstrijec vendar točim gorivo v Sloveniji – sehr gut preis

Ja tole je pa gotovo kriva desničarska vlada, mar ne levičarji??? Bedast forum in tisti ki smo gor.

si kar manem roke
danes grem spet tankat

tipi topi

Grem tankat 😀

moji se kar smeji

No po 1.10. Bo pa benz krepko več kot 1€. …menda se boste tudi potem zahvaljevali velikemu vodji za sprostitev cen goriva. Butaste ovce, strižejo vas kolikor hočejo…

New Report

Close