Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Bencinska brez pct ?

Bencinska brez pct ?

Je sploh mogoče tankat brez pct ?

Za tankanje ne rabiš PCT.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 07.11.2021 ob 15:17

Za tankanje ne rabiš PCT.

 

Če moraš plačat v notranjosti ga rabiš. Ker so butli.

(4) Omejitve iz drugega odstavka tega člena ne veljajo

v primerih nujne oskrbe z osnovnimi življenjskimi izdelki in

potrebščinami, zagotavljanja javnega reda in miru, varnosti in

obrambe, nujnih zdravstvenih storitev, nujnih postopkov so￾cialne in družinske problematike ter nujne osebne asistence,

zaščite in reševanja ter za osebe, ki opravljajo naloge v sek￾torju mednarodnega prevoza in Republiko Slovenijo zapustijo

v 12 urah po prehodu meje, za oskrbo na bencinskih servisih.

Omejitve iz drugega odstavka tega člena ne veljajo tudi v pri￾merih poslovanja sodišč; ukrepe, ki določajo način poslovanja

sodišč, ob upoštevanju okoliščin izrednega dogodka iz 1. člena

tega odloka določi predsednik Vrhovnega sodišča z odredbo v

skladu z zakonom, ki ureja sodišča

Ce si iz Lj, imajo na tamali bencinski na Smartisnki 45 (se mi zdi), okence za nakup brez PCT.

V UL piše, da PCT ne velja za oskrbo na bencinskih sevisih.

Odgovor na objavo uporabnika
rabiš, 07.11.2021 ob 15:18

Če moraš plačat v notranjosti ga rabiš. Ker so butli.

 

Na parih pumpah sem videla listke na boksih za tankanje, lepo pise, da poklices in ti prinesejo ven pos terminal, daplacas s kartico. Ne vem, mogoce sprejemajo tudi gotovino, ce je tocno nasteta.

Brez problema na vseh črpalkah, kjer sem bil zadnje mesece; nekatere črpalke so samopostrežne, na večini imajo pa okence, kjer lahko plačaš z zunanje strani.

Petrol v Izoli, vendar ga je inšpekcija zaprla zaradi nespoštovanja pct.

Mah, po vsej Sloveniji so:

.https://www.maxen.si/si/bencinski-servisi/

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Koprčan, 07.11.2021 ob 15:57

Petrol v Izoli, vendar ga je inšpekcija zaprla zaradi nespoštovanja pct.

Zaprli kot da je kuga notri in razkuzujejo.

Bedarija!

Ko bo kdo namahal take inspektorce bo 2x razmislila ce bo sla na teren sama ali v spremstvu policije.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 07.11.2021 ob 16:09

Zaprli kot da je kuga notri in razkuzujejo.

Bedarija!

Ko bo kdo namahal take inspektorce bo 2x razmislila ce bo sla na teren sama ali v spremstvu policije.

Zaprli so tudi trgovino v Luciji. Inšpektorji bi morali nositi orožje zaradi nasilnežev tvojega kova 😂

Sem iz vasi “bogu iza nogu” z enim petrolom. Drugi najbližji je 40 km stran. Petrol predpotopen, moraš plačat notri. Grem jutri in bomo videli kaj so naumili.

Odgovor na objavo uporabnika
Koprčan, 07.11.2021 ob 16:22

Zaprli so tudi trgovino v Luciji. Inšpektorji bi morali nositi orožje zaradi nasilnežev tvojega kova 😂

Tako bi odg moj foter ki je bil 40 let inspektor.

Njegove ” babe” so tudi hodile na teren in si filale ego in jih skupile, on pa je bil priljubljen. Ko so jih skupile so hodile v spremstvu policije, se spomnem saj sem jih vidila.

Njim se ne gre za zdravje ljudi, ampak represijo.

Ce bi baba imela kaj za delat bi bila za vikend doma, cistla, kuhala, deca in deco pedenala ter tekla od obale do triglava.

Trgovino naj si na mudantah zapre😂🤣😃

Moj fotr bi rekel ” jebe sirotinjo v glavo”

Ko bo kakemu gostincu v izoli al luciji zaprla lokal jo bo izolska kobra potamanila.😂🤣

 

Povsod rabis pct.   Tam, kjer so goljufali, so crpalke ze zaprli.   Torej butlji, pojdite se cepit.

Na Dunajski v smeri Črnuč (pred WTC) je črpalka, kjer je okence, in lahko zunaj plačaš. Če želiš notri, potem moraš imeti PCT.

Tankam na cca 10 dni, še nikoli nihče me vprašal po pct. Vsak dan gremo na kosilo v gostilno, tudi nikoli nihče ne vpraša. Hodimo v različne. Isto na kavo. Edinkrat ko so me vprašali je bilo za Alejo.

Odgovor na objavo uporabnika
hecno, 07.11.2021 ob 19:09

Tankam na cca 10 dni, še nikoli nihče me vprašal po pct. Vsak dan gremo na kosilo v gostilno, tudi nikoli nihče ne vpraša. Hodimo v različne. Isto na kavo. Edinkrat ko so me vprašali je bilo za Alejo.

Jaz imam podobne izkušnje. Noben ni hotel PCT.

Glede zapiranja črpalk in trgovin – ko bo čez pol leta odlok protiustaven in bodo zaprti zahtevali odškodnine, jih boste skupaj z vlado iz svojega žepa plačevali vsi tisti ki zdaj ploskate.

Ne, premlatit vse inšpektorje, kjer se izživljajo in ljudem ne dovolijo za osnovno življenje kjer pct ne igra NOBENE vloge za ogrožanje zdravja. Nabutat ko prasce, potem bodo mogli pa met ponovno sejo vlade da razmislijo kaj počnejo ljudem! Sram jih je lahko.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 07.11.2021 ob 19:17

Jaz imam podobne izkušnje. Noben ni hotel PCT.

Glede zapiranja črpalk in trgovin – ko bo čez pol leta odlok protiustaven in bodo zaprti zahtevali odškodnine, jih boste skupaj z vlado iz svojega žepa plačevali vsi tisti ki zdaj ploskate.

Prav tako tisti, ki širijo cepilno propagando, bi morali že zdavnaj biti po zaporih zaradi umorov. Umorjena Katja je samo en primer.

 

OK razumem, da potrebuješ PCT za:

– koncerte

– gledališče

– povsod kjer je večja masa ljudi v zaprtih prostorih

Ko pa pridejo ven z PCT za terase, bencinske črpalke ipd. se samo dodatno potrjuje da gre za nesposobno vlado. Zajebavanje naroda. Čas je za volitve in menjavo vlade.

SMC in DESUS je treba postaviti tja kamor spadata, na politični odpad.

Bla 5 dni nazaj, še varnostnik je bil notr pri vratih, itak da sm pričakovala, da mi bo težil s PCT, pa niti on, niti prodajalka notr nista pisnla o tem. Za mano sta notr vstopla še 2, tud njih ne.

Mi je pa frend dans razlagu  da je bil dans na eni od pump, kjer nikol niso zahteval PCT, razn cel prejšn tedn, ker so baje imel inšpekcijo. Dans pa tud bil na isti pumpi in tud noben niti omenu PCT.

Odgovor na objavo uporabnika
nepr, 07.11.2021 ob 15:15

Je sploh mogoče tankat brez pct ?

Petrol:  nekatere črpalke imajo možnost plačila s kartico zunaj na samem črpalnem mestu. Poleg tega imaš še mobilno aplikacijo, preko katere lahko plačuješ. Torej dve možnosti brez vstopa v poslovalnico.

 

New Report

Close