Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Berem berem….

Berem berem….

Kaj naj rečem od hudiča ste!

aja..men je dolgčas dopoldne brez vas……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yah , popoldan je gmajnica opustela.
Jaz se vrnem , tudi popoldan , da pogledam stanje tuki gor…
Zuni je ledeno ko puter z medom namazan na kruh, prejle sem komaj obstala na šapkah :))
sem bila pogumna in sem šla s kolesom ven :))) cepka !

heheh a si mela kopačke gor..hihihi oooo sem se vračala domov iz službe je blo že ledeno k strela…..boh ve kakšno bo jutri…???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, ne pismo , da bi videla kako sem se kooomaj ujela….
sheet !

Ja mirkej a ne!!Pismo da se mi ne polomiš…….uh pazite vsi…zdej bodo mavčarji meli velik gipsanja(dela)…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zej grem pa pod tušššššššššššš..pol pa malo pod dekco se pogret..pa spet pokukam sem gor malo kasneje..papa do takrat!

Pismo..še zmerej mam vrat trd uhh boliiiiiiiii:((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he, he, če le ne boš zakinkala :)))))

pismo , sem cela. Drsi pa drsi 🙂

Uha zakinkala sem ko ko polhek…heheh Tam sredi jutra sem se prestavila v sobo….Viš pri tem je pa človek čisto nemočen…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mater, sem včeraj cel popoldne kramp vihtel. Da sem led razbil in avto dal na toplo. Za popi…..

Tudi jaz sem zakinklala na kavču. Pri meni
so problem te večne stopnice …. če hočem
odnesti smeti, grem po stopnicah dol, če hočem
po vrečko za smeti, grem po stopnicah dol, če
hočem spat, moram po stopnicah gor, če hočem
po obleko, posteljno perilo in podobne stvari, moram
po stopnicah gor ……. stopnice, stopnice, stopnice …
in potem, ko cel dan prehodim toilko teh stopnic
gor in dol in ko se v službi odpeljem v drugo nadstropje
z dvigalom, se mi sleherni tako porogljivo nasmehne in
pa tisti obvezni …….. ja peeššššššššš, peešššš, je bolj
zdravo ….. uf, po buči bi vsakega, pa mi ne uspe, si le
nadenem nasmeh za par tistoč tolarjev in ga prepustim
njegovi veri, da je že naredil za ta dan nekaj dobrega, ko
je nekoga opomnil na zdravje …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmm avto na toplo,pa kramp…ojej….

dej dej mal rekreacije pa res ne škodi..s tem boš mišice dobil heheh:))

Kje pa ti živiš,da greste kar s krampom na led……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Je bil toliko debel, da se mu je kar nasmejal ko sem solil. Pol pa druzga ni blo kot kramp pa stolčt in odkidat

Uštimat tekoče stopnice he he he

Seba, ideja ni slaba, res ne. Ampak …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ni šlo drugače. Verjemi mi

Heheheh a se seba opravičuje,ker je šu kar s krampom nad led??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O to pa ne. Z veseljem sem kresal po njemu. Zvečer pa zaslužena masaža od moje moje

čau!

potem boš pa danes po masaži odlične volje.
Kaj ko bi bil take tudi jutri, hehhe..yap

Upa,da te ni masirala s krampom..heheheh

TVoja tvoja…:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem vsak dan dobre volje

Z nežnimi ročicami

Men je tud dolgčas po vas.

ma ste huj ku kakšna droga:)))))))))))))))))))))))))))

ma se ne damo ne de;-)

Muci en ornk porcijo pozitiv vajbrejšna od mene, ma tega ni nkol
preveč ne de

S.O.S.

New Report

Close