Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Besede

Besede

Je, hudo ja. Vendar mislim, da je najhuje, da moraš sam živet s tem. Vest je ena grozna stvar.

Vest…če imaš ti čisto vest, drugi te pa po nedolžnem nekaj “obsodijo”…to boli…tako je mene….

hahahaha, zajček, ti ga pihneš :)))))))))) Ma za štrausa poslušat ni glih treba, da se človeku poslabša no :)))))))

Jani tud rad pogleda koncert z Dunaja , pa posluša tud :)) en štraus cmok za zajčka :))))

Ja, vse prevečkrat se nam naredi, da besede pokvarijo tisto, kar človek muktrpno gradi dolgo časa. Sam pri sebi sem sklenil, da bom pazil na besede, pa vendar se še naredi.. da izleti ravno tisto kar ne bi smelo….

ma smo stroji z napakami.. ki se jih težko odpravi, popravi pa sploh ne…

Jani se kontrolira… pa še vedno naredi kakšno pi*darijo :))

Joj oprosti, sem narobe razumela vprašanje. Če imaš čisto vest, pol je pa že ena huda krivica. Težko je s tem. Jaz se poskušam naučiti, da je važno kaj si jaz mislim o določeni stvari in na kako na to gledajo drugi. To nikakor ni preprosto, ker ljudje smo že narejeni tako, da radi ugajamo in smo potrjeni tudi od drugih. Mogoče je lažje, če ti ta oseba ne pomeni veliko in ga kar skenslaš.

No, ja. :))))))))
Saj zajček tudi posluša Laibach , pa še kej udarnega ko je glih na volji :))

zajčkov cmok Janiju z lepe modre donave :))

Pri besedah je tako. Najprej vedno, se postavim v kožo drugega. Kako lahko “težka ” beseda zaboli. Zato se trudim, zdaj kako uspešna sem pri tem ne vem prav dobro, mislim pa da sem, da vedno človeku obzirno povem, kaj je tisto kar me moti.
Naletim pa večkrat ne nekoga, ki svojo slabo voljo strese na mene, ker sem na nepravem mestu komuniciranja in ob nepravem času. Tako da, mene večkrat zaboli, kot mojega sogovornika.
Skratka, ne maram človeka prizadet !!

… je “upanje” in še “pogum” .

Niki ve , da zajec v svojem besednjaku sploh ne pozna unih besed , ki bolijo … in si želi imeti tako čarobno paličko , ki bi zajčku enkrat za vselej izbrisala spomin na vse besede , ki bolijo in bi ga prestavila v zajčjo dobravo , kjer rase najslajša detelja in se igrajo najljubeznivejši zajci …. ko bi Niki mogla … 🙂

🙂 RTFM!!!!

Ojejej !

ma, je zajček zdejle ganjen.
In veš Niki , kako odkrito ti povem…
taka srčna in lepa beseda, no besede, ojejej, je zajček tko ganjen..
ne morem iz svojega kožuha, tko rada to slišim, posebno ker..
TI verjamem !! , da misliš tako.

Hvala in cmoka prav zares prijateljskega !
( uhu , je blizu zajčja dobrava tule od mene )
pa kako hudiča ti vse to ( iz unga konca daleš dol ) vse poznaš ??:)))

Mislim, da se nadrejenega žal ne da skenslat…

yap!

VeteDe.

Priden Zajčk:)
Ker poli boš spočit
kožuščk se bo svetiiiil vornih, pa loži boš podivjan poli ne de

Cmoka zasanjanga;-)

:)))))))))))

BEsede imajo stračno moč…..vidiš,so ti že prišle v srce,so se te že dotaknile….Jep besede so resnično lahko močno poživilo.Lahko te odnesejo nekam v vesolje…ali pa zatlačijo nekam globoko v blato….
Besede,besede,besede…ki jih podkrepimo še z dejanji…..
Polagam samo nekaj na srce….nikar bolečih besed,puščajo brazgotine na srcu,rane na duši………
besede naj delujejo kot balzam za dušo in srce…..Kajti vsak je vreden lepe besede vsaj enkrat na dan……vsaj enkrat……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close