Najdi forum

BGV

Črni laski, modre oke,
ma še cajta do poroke,
kjut postavca, čedni joški,
ne upre se jim normalen moški.

Motoristka bi postala,
ta deklica goriška zala,
za zdaj jo vozi še njen miško,
budno pazi na svojo piško.

Ne preživlja je njen pob,
ona ima državni job,
v službi kava, cigaret,
ter forumski vsak dan klepet.

Zgodbe vroče ona piše,
kak motor še kdaj nariše,
s hrbta njenga, pravi, škili,
en tak lep konjiček s krili.

Kar zabavna to je punca,
rada tudi afne gunca,
je ne rajca BMW
to je naša BGV!

Opa-cupa, kakšni stihi….
:-))

Pohvalno, ni kaj.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ej … Spider … :))))) … to si pa moram sprintat in na zid nalepit … :))) … Pa ti si pravi pesnik … Super je!!!!

Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooka … enga takega velikega in slinastega … samo zate … :-*****

No … hm … samo par napakic je … nimam modrih ampak imam zeleno-rjave očke … :)))) … pa kadim tudi ne več … ;)))) :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-))))

ok….nameto modre napišemo zelene (zeleno-rjave ni pesniško)

A ne kadiš več??? Pesnik tega ni vedel :-((((((

cmokaaaaaa

HE he … ne amo pesnik … večina jih ne ve, da Bgv ne kadi več … Bo kmalu tri mesece, kar Bgv zdravo živi … (???) … :)))))

Cmooooooooooooooooooooooooka … :-****

Lp, Bgv

PS: No … zdej pa morem greti … grem za mamo na kosilo … :)))))) (bom denarnico kar v pisarni “pozabila”) :)))))))) ;))))) … mater sem žleht … :))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tako zgodaj maš ti kosilo?? Jaz pa ponavadi okoli štirih….

Ej ti, “coprnica” naslikaj se letos kaj v MB, a boš?? kr če ne…pa si te pridem kar na vaš konc ogledat:-)))))))))))

Coprnica?????????????????????? :))))) Hm … Maribor je sicer malo daleč … :(((( … če bom mela pa kako službeno pot gor, te pa sigurno obvestim … samo glej, da spet ne boš zaspal … ;))))))))) :)))))))

Čene pa se zmenta z Since-om pa me pridita obiskat v naše (bolj tople) kraje … :))))))) (tokrat obljubim, da ne bom bolana, kot sem bila v zadnje, ko je bil Since v naših koncih) :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej, to je tud varianta.Sinca sem pred kratkim spoznal, sva šla na pijačo, super fant je. Doma pa je približno 500 metorv od mene…

A res? :)))))))))) No … kako lepo … :))))))))))) Ja … Since je res fejst fantina … pa še take lepe učke ma, da se kar zgubiš v njih … (ja, Since … nisem pozabila na tvoje lepe očke) :)))))

Pol se pa kar zmenta in se skupaj prpelta do Gorice, pa vas peljem na sladoled … :)))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A vanilijevega???? Jessss..pol pa sigurno pridem!:-))))))))))

Sem rekla…že prvič, ko si naš pesnik postal, da se lahko takoj kosaš s Prešernčkom, si naš ponos in le tako naprej…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tole je pa zelo lepo napisano..vse se rima…skratka super.

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

:)))))))))))))))))))) No … zmenjeno … Vaju že pričakujem … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej, počasi, sej ne vem kdaj/če prideva :-))))

Pikica, pol praviš, da si čike dokončno vrgla v koš?? Čestitam!

Jah … ne vem če je dokončno … :))) … nikoli ne reci nikoli, pravijo modri stari možje … ampak zaenkrat recimo, da sem opravila z njimi … vsaj trudim se …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja jaz imam razvado, ki je skoraj tako zoprna kot čiki…Čokolada…Sicer nisem prekomerno debel ravno, nekaj kil imam preveč, čokoladi se ne morem odpovedat…Jaz moram pojest vsak dan vsaj košček, drugače nisem normalen…

:))))))) He he … no … mislim, da se tude mene loteva počasi takšna razvada … :)))))) … zdaj odkar ne kadim več se zvečer zvalim pred TV in goltam Čips, Kokice, Čokolado … :((((((((((((((((((((( … pol me pa vest peče ..

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close