Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BGV….

BGV….

Ko se že od dela pogovarjamo, kako smo delovni…glej tele pogodbe se držimo…pri nas je že v veljavi…sem jo ukradla iz sosednje Gmajnice…cmoka!!!

Nova kolektivna pogodba:

1. Delo mora biti osvežilno in prijetno. Vsak večji napor je kazniv. Kdor se pri delu spoti, bo takoj odpuščen.
2. Začetek delovnega dne določi šef. V nobenem primeru to ne sme biti pred 10 uro dopoldan.
3. Minimalna plača vsakega zaposlenega je 1.000 SIT na uro, vključena je tudi oskrba s pijačo.
4. Pri delu je dovoljeno peti. Če začne nekdo prepevati, morajo vsi pustiti delo in se mu pridružiti.
5. Opoldanski odmor je med 12 in 13 uro, privatni izhodi v tem času niso dovoljeni. Kdor ni prisoten na opoldansem odmoru, dela na lastno odgovoronost.
6. Med 13.00 in 16.30 je čas za kavo in deserte. Dolžnost šefa je, da v tem času poskrbi za primerno zabavo (karte,..).
7. Ob 16.30 uri je slavnostni zaključek delovnega dne, igra godba in šef se vsakemu posebej zahvaljuje za opravljeno delo.
8. Če kdo zaspi na delovnem mestu, morajo ostali paziti, da ga ne motijo. Najbolje je, če vsi zapustijo delovno mesto in imajo ostanek delovnega dne prost.
9. Če se kdo poroči, vse izdatke krije firma, vključno z zabavo. Poroka se proslavlja v stanovanju šefa. Firma je nekaj dni zaprta, da si delavci odpočijejo
od zabave.
10. Dopust je dvakrat letno: 8 tednov poleti, 6 tednov pozimi. Če delavca v tem času ni doma, je firma dolžna poskrbeti za red in čistočo v njegovem stanovanju.
11. Dolžnost firme je, da zaposlenim ženskam priskrbi vzojiteljico in snažilko, ki pa ne sme biti grda. V primeru daljše ženine odsotnosti mora biti na
voljo možu.
12. Če se delavcu ponoči sanja o delu in to tudi dokaže, mu pripada dodatek za nočno delo. V primeru, da je naslednji dan (po sanjah) v službi, se mu delo
šteje kot nadure.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))) he he … Sonči … idealno delo, a ne? :)))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ej…to je to…skoda ker nimamo jajc, da bi res upostevali vse to…skoda,hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))) Škoda da nimamo tako razumljivih šefof ki bi nam dovolili upoštevati vse to … :))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja…ni tazga šefa…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najboljše da ustanovimo mi firmo … BREZVEZE d.o.o. … Sprevržkota damo za šefa … :)))))))))))) … pa bo … :)))))))))))))))) …

A … kaj praviš? ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz bi mel tud tako pogodbo :)))))

/

New Report

Close