Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bgv, a ti veš…

Bgv, a ti veš…

… kako naj bi zgledal moj… ;)))))) hehehe
… jaz za tvojo približno vem, kako naj bi zgledala… ;))))) hihhihi.. ampak le za čelado :((( A maš SHARK-a ? Ma glih sem neki gledu po netu te zadeve, bi kar kej prlepu gor, če bi mi seveda ratal…

hehe, no saj veste za kaj se gre…
Sprevržko, a ste jih danes že kaj mokre naredili ??? ;))

Hoj Razbo!
Ja enega debelega tiča sem jim res nalepil gor,pa je kurnik začel kokodakat na veliko :-)))
Sp

P.s.: nalepi,nalepi

Hahaha… koook kook kok ;))) smo nagajivi ;))) kiiikiiriiikiiii ;)))
Škoda, bi blo treba si digitalca umislt …

Ne,z digitalcem bi šlo malo teže.No ja,prvo bi moral sliko na kak server spravit oz.na kak URL,potem bi lahko sem prenesel,direktno pa ne bi šlo.
Kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
Sp

Bgv, pa ti si še bolj okupirana, ko jaz… ;))) ker te bolj malo berem ta teden… bo fešta za tvojega tata, bo, bo,… kaj pa moj sladoled, je še v trdnem stanju ;))) ????? hehe

:)))))))))))))))))))))))))))))))))) Zdej sem se pa tko nasmejala … :))))))) … ehjej … razbo razbo … :))))) … ccccc …

Imam Sharka imam … No … zadnje čase jo sicer miško nosi … jaz pa imam njegovo Axo … :))))))))))) ;))))))

Kako pa tvoj zgleda? … motor, seveda … ;))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tvoj sladoled čaka in čaka, da se zmigaš in prpelješ tvojo ritko na naše konce … Zdej pa mislim, da se je zneg že stopil, a? :)))))))))9 ;)))

Drugače sem pa res bolj malo na forumu … :(((( … Se bom poboljšala … obljubim … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehehe… no, ce te zanima kakšen približek, lahko greš pogledat npr. na google, odtipkaj Suzuki rf 900 r, in iščeš črno- modro barvo… hehe… sem poškilil tudi za Banditi ;)) Hmmm, no zdaj pa moram šibat… brmm brmmm…
Fejst bodi!!!

:))))))))))))))) Ej … pa ti si naš … SUZUKI FOREVER!!!!!!!!!!!!!! :))))))) ;))))

Pa pa, srce … pa lepo srkaj tisto kavico … :-******

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej BGV!
Pridi kaj mimo danes zvečer,greva na en kofi,če boš imela čas seveda.Od 18-ih bom v blnici,spodaj v avli.
Sp

Če bom lahko bom prišla … samo dvomim … Imam namreč doma dva bolnika … Prva je mama … in drugi je miško … in ležita vsak na svojem koncu … Bo treba pockljat obadva … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja pol jih pa tja pripelji,saj so zato tam,da jih pozdravijo ne?
Ok,če se vidiva bo fejst,če ne pa kak drug dan.
Sp

Sej me ima da bi ju res spokala v avto in jih peljala k dohtorju … samo kaj ko sta oba trmasta in ne marata dohtarjev … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz tud ne,sam zobozdravnico imam rad,ker mi z joški po pleši boža :-)))
Sp

:))))))))))))))))))) Sprevržko, sprevržko … :)))) … če ne bi bil sprevržen ne bi bil ti … :)))))

lP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hvala za kompliment…pa še kako slikco pošlji,to mi daje naboja!!!
Sp

Cmoka prijateljici

Bom pobrskala po netu … :))) … za moje pa sem ti že včeraj povedala … :))) ;))))

Cmoka na smrčka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Na netu lahko dobim sam!
Sp

Neč … se bo treba zadovoljit … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zdej,ko sem te lepit naučil,bi mi pa lahko za nagradico kako poslala ne?
Prosim,prosim.
Sp

Ne ne ne ne ne … sem ti povedla zakaj ne …

Zato pa sedaj iščem po netu take bradavičke, da te bodo na rit posedle … :))) … če slučajno že ne sediš na njej … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close