Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BGV…..ali si dobila obisk…

BGV…..ali si dobila obisk…

… tete s Krvavca???

Če ja, vzemi en bonifenček…. če ne, pejd na pivo…. 😉

Papa, cmokca.

ojla helyka….BOM PREVERIL…….

PA-PA

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hihi, Razič, kaj boš pa ti preveril? A ti tud čakaš? Hmmmm, si pa en čuden tič….

papa

Je pršla je pršla … Mater ej … sam ta mesec se je pej dala čutit … :((( … sem preležala včeraj cel popoldan na pol mrtva v postelji … in upala da me ne razkosa na dva kraja … Pol sem vzela tableto pa je blo res boljše … :)))

No … kakorkoli … :)))))))))))))))))))))))))) … kot sem že včeraj povedala … danes sem kot nova … :)))))))))))))) … nič več trapastih misli … :))))) Ja ja … je bil samo PMS … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Draga soseda… ne zavajaj se… dobro veš, da ni bil samo PMS… pomlad je… in tako kot se prebuja narava… tako se v tebi prebuja materinski nagon….

… hihi… pa naslednji mesc… ko bjo že prvi plodovi (naše drage češnjice)… hihi, bo tudi v tebi začel rasti plodek, miken ku češnjica… hihi ..
a si za ?

lep vikend, cmokca

Joj … ne me rajcat za take zadeve, Helči draga … Že tako me vsak mesec razganja … vsak mesec bolj in bolj … :(((( … samo ni še čas … res ni še čas … :(((((

No … bomo videli … Mogoče me pa res kaka čebelica oplodi … ;)))))) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

po moje bo moral biti TROT.
Ni tako?!

:)))))))))))))) Ma ja, no … :))))))))))))))))))) … sem se primerjala z češnjico, ki jo opraši čebeljica … :)))))))))))))) … he he … Jst bi pa že rajši, da me miško opraši … kot pa trot … :)))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV, včeraj sem po radiu slišala eno pesem – žal ne poznam izvajalca, gre pa nekako takole:

“Se umivam bolj poredko,
Ker sem Miško….
Imam motor,
ker sem Miško.
Otroci se me boje,
ker sem Miško….itd”

Bomba, takoj sem dobila asociacijo nate in na tvojega miškeca (pa ne zaradi umivanja, no…. Ne bodi huda.
Za besedilo bo pa morda Sonči poskrbela….

:)))))))))))))))))) Edino kar drži je ta drugi stavek .. :))))))))))))))))))))))))

Otročki imajo namreč mojega miškota izreeeeeeeeeeeeeeeeeeedno radi … :)))))))))))))))) … in ko gremo z motorjem mimo, nam vedno mahajo … :)))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

samo ti ne veš, da to ni njihova simpatičnost do Miškota,
le dim odganjajo od vajinega prdala……:-)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ha ha ha … :)))) … Ne ne … mi imamo eko ventile … in dobro izpušno cev … tko da … :))))))))))) ni dima za nami …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close