Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BGV…kje si???

BGV…kje si???

Ojla……….Kje se pa ti danes držiš??? Povej mi…….kam greš pa ti čez praznike? Oziroma….če se ne motim si nekaj omenjala nek motoristični shod…ali se motim?

Sexa z mano!
;-)))))
Sp

:)))))))))))))))))))))))))))))))) Da ne pridem res gor … samo ne bova nič sexala … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ojla Zvezdi … danes sem malo okrog po netu … pa tudi tu se nič posebnega ne dogaja … pa se ne oglašam tolko …

Za praznike? Hm … ja … na zbor gremo V Ivančno Gorico … ampak šele v Petek … Prav za 1. maj pa ne vem kje bom …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zvezdica!Se spreneveda zdaj!Midva z Bugi zdaj res seksava..in jaz nikoli ne lažem!
;-)))))
Sp

Na zdej!!!!!!!! Kaj je pa to???

:))))))))))) Aha … seveda seveda … bi ti pašalo, a? :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha………Sem brala prej ja, da ti nikoli ne lažeš…samo malo prikrojiš resnico:)))))))))))

NE mu verjet, Zvezdi … Sej veš, da ga ni za jemat resno … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

V tem primeru ne lažem,res.
Res,da z Bugi na en čuden način to počneva…pa naj ti sama pove,če upa!
;-)))
Sp

Hm……….Jaz tle zbiram ponudbe in predloge kam naj grem ampak še vedno nič ne vem…

A preko maila????:))))))))))))

Zvezdica!
Instaliraj si messengerja…pa bomo v troje!
:-)))
Sp

Eh…….če bi bilo po moje bi si inštalirala še marsikaj….tako pa…….na žalost……….

Torej……se pravi, da sem imela prav???

Ja ,na messengerju sva se pogovarjala,ker gre res hitro…pa sva malo okrog sexa tolkla debato…saj me poznaš,sem pač pokvarjen.
Aja,pozabil sem,da si na službenem PC-ju.
A doma nimaš PC-ja?
Sp

Na žalost ne…….

Hja……pa to, da bi v troje……..A ti bi? Mislim ne tako na netu….zares???

Pa kaj,saj to je privatna sobica in drugi,ki jih ne povabiš noter,te ne morejo brat!
In na koncu se vse zbriše(če tako želiš) in nihče ne ve,kaj si klobasal.
Zadnjič nas je blo štiri al pet naenkrat noter in smo šli vsevprek,da na koncu nismo več vedeli,kdo s kom :-)))
Sp

Kakorkoli,tudi če si na službenem PC-ju in dostop do neta pač imaš,lahko naložiš tega MSN Messengerja….mislim,da ti ne bo žal.Včasih pač hočeš s kom kaj bolj zasebnega reč…kaj takega,kar ne sodi na forum oz.ni za vsake oči…pa se umakneš tja..in zelo hitro se lahko zmeniš…brez odvečnega čakanja,ker kar tam tipkaš,se takoj pojavi na zaslonu od sogovornika in obratno.
Kako sta pa kaj vidva?Si se pomirila od včeraj?
Sp

A je blo super???

Na koncu ne več…ker sploh nisi več vedel komu pišeš in kdo komu odgovarja.
Drugače pa imava z BGV vedno fejst debate.
Sp

Ja, ja…….danes sem kul. Sem spala kot ubita….že dolgo časa ne tako……..

P.S. Ta massenger……..mogoče sem mal zabita…..kako si lahko uštimaš?

Najprej moraš na MSN Hotmail stran it in si nov hotmail.com e-mail odpret,ker s tem,ki ga imaš zdaj,ne moreš vstopit.
Lahko ti pa tudi linke pošljem,da bo lažje.
Sp

Pa saj jaz če ne bi bilo tega zbora tudi ne bi vedla, kam it … Še vsak 1. maj smo se nekaj zgubljali in nismo vedli kam se dat .. :)))))

Kaj se bo že dobilo … Če ne drugo se pa pejta z možekom malo vozit okrog … za nosom … pa bosta sigurno dobila kak lušten kraj, ki ga je vredno videt … :)))) …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Za Messengerja imaš link tukaj:

http://messenger.msn.com/sl/

Sp

.. pa ni čudno, da se mi je zdej pri šefu tolko kolcalo … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close