Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BGV…kje si???

BGV…kje si???

zakaj?
A ker prej nisva orgazma dosegla?
Pa saj naju je glih on prekinil!
;-)))))
Sp

Ha, ha, ha……..A ti pa pri šefu……….No Sprevržko lažnivec mali……….zdaj te pa imam….si rekel, da je s tabo, a ni tako? CMOKA BGV……….

Saj vem……ampak pravijo da bo dež………ufa……….

Ja,mi jo je odtrgal in je mogla letet tja.Saj to sem en post višje napisal.
Eh,si pa nezaupljivka ti Zvezdica?
Pa nemara,da si ti tudi Primorka,če prav vem?
Sp

… dej nehi, k’ ti bo Zvezdica še verjela … :)))))))))))))))))))))

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … sam sex ti gre po glavi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha……..BGV je skoraj moja soseda:))))))))

Ne ne … prej sva res klepetala na Messengerju … :))) … samo ne tako kot on pravi .. Čisto eno normalno debato o sexu sva udarla … :))) … pol me je pa šef klical … ;)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kdo laže?????????:))))))))))

Ja … v četrtek baje da bo bolj grdo vreme, ja … :((( … Ampak … za it z avtom malo okrog je tudi dežv redu … Se odpravista gor kam proti Bovcu (pa gresta sproti še Sprevržkota obiskat) :)))) … po poti se vstavita na Idrskem na Pizzi (Pizzerija Jazbec) … pa gresta lepo naprej naprej naprej … spoznavat naše prekrasne kraje … :)))))) Verjemi, da je fajn … Midva z miškotom greva pogosto tako “za nosom” … z edino razliko, da greva z motorjem … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A še všrašaš kdo????????????? Oz … ne laže … ampak … rahlo začini resničnost … :)))))))))))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vem, vem…..neč bat…………ga bomo že lumpa po riti, kaj???

A iz tistih koncev je Sprevržko???? Ola……..

In ja…..resnično so tisti kraji tam gor…full lepi…narava pa to……..ah ja……..ampak so tudi klopi na pohodu…….

zvezdica ti kar ostani tukaj, ker tam se o sami kurbariji pogovarjajo ;)))))))

(hecam se)

Hej……Kako pa ti veš? Ali si slučajno tudi ti padla takrat, da ste potem v štirih ali petih….:)))))))))))))

ne, ne, jaz pa nisem bila tam poleg

Poleg vem, da ne……..kaj pa blizu???

niti blizu ne…jaz se vstran od takih debat držim

No … zato pa hitro v Mercator šprico protiklopom kupit … :))))) … pa lepo v naravo … na sprehod … da se ta mali sonček nadiha svežega gorskega zraku … (pa seveda ravno tako ta velika dva sončka) :))))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pol se pa pravi, da si pridna punca……Sedi 5!!! CMOKA

seveda sem pridna
cmokeca tudi tebi

Ti delaš ali si doma?

Ti..jaz imam tisti OFF……proti klopom……..a misliš, da res kaj pomaga? Ker bog ne daj, da se me bi zdaj pa še kak klop prijel………

Škoda,da si noseča zvezdica ….v smislu tega,da bi se po ritih drugače ;-)))
Sp

Phahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!
da me trebuha ne odpre,hahahahahahahaha!!!!
;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sp

Pr nas klopi še niso okužene ;-)))

Pardon okuženi! ;-))))

Sp

New Report

Close