Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BGV…kje si???

BGV…kje si???

jaz sem vpisana v absolventa in sem doma…tu pa tam grem na kaki izpit…sicer pa probam največ potegniti iz tega brezdelja…saj vem da ko se bo začela služba je konec lušnega :(((

kaj je Sp? Težave?

Klop je ena najbolj nagravžnih pošasti na svetu!!!!!!!
Raje bi žabo v rit fakal,kot klopu pustil,da mi pije kri …in ko se ona kur*a še napihne….za bruhat!
Nimam občutljivega želodca..sam tisto mi pa elevator dvigne!
Sp

Ko take klatiš,da me kar nekam ščipa!
;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

Ma ja … ne vem … verjetno … Jaz sem kupila lani eno zadevico proti klopom, ki jo izdeluje prav ta firma, ki ima trgovinico v Mercatorju … Res da ima fuuull močen vonj … ampak nisem staknila prav nobenega klopa … pa smo bili vsak vikend na zborih … tam med grmovjem … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tu pa zelo podobno razmišljava…meni je klop tudi taka ogabna stvar…fuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj
bljek :(((((

Pa šeki skupnih točk imava,kajne?
;-)))))))))))
Sp

Kaj bi se??????? Po riti??????? Kako drugače? Kaj si imel v mislih?

Le kaj se ves čas v moji glavi mota,kaj?
Sex,sex,sex,sex,sex,sex…in še dol do konca strani isto!
;-))))))
Sp

vidiš, da nisi edini????

Pa res Zvezdica….nama se je full seksalo,ko je bila moja žena noseča(prvih nekaj mesecev seveda).Kaj pa vama?
;-)))))
Sp

A nama????????? Meni se je kenslalo že itak prej ves čas………mojemu pred poroko……..sedaj pa, ko sva oženjena…….eh……..ne vem no… Jaz bi, pa mojemu se ne da……..Vsake tolko……..Sicer pa…….moram rečt oz. priznat, da sem bila itak jaz te prve tri mesece tako slaba, da tako ali drugače ni bilo dosti z mano……da ne bom valila krivde sam na mojega…

Pa kaj imate za ene mokre brisače za može,oštja?!
Jaz tega ne razumem,kako tip ne želi svoje žene vsak dan…vsaj trikrat!
NE razumem in nikoli ne bom!Vsaj nekaj vas je na tem forumu takih,ki živite v puščavi(in seveda obratno!)…

Sp

Ja, jaz tega tudi ne razumem………Pred poroko je hotel non-stop……..sedaj pa…..ne vem…..kot bi se full spremenilo…..pa se ni popolnoma nič…….Oziroma bom rekla tako…….sigurno celo bolj izkušena in ne vem zakaj ne………Pa ti bi…….oz. ali »opravljaš« dolžnost tudi trikrat na dan?

Pobožne želje…saj zato sem napisal tudi obratno!
Sp

New Report

Close