Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bgv-part II

Bgv-part II

Hej BGV,a je danes cajt še za drugo očko al mogoče(pregrešne misli) drugo ramo?
Pa pazita na motorju,jaz imam vedno en slab feeling pred motoristi.
Lepa očka
Sp

Mogoče pa je danes čas še za kaj kosmatega iz tvoje strani, včeraj baje maček, kaj pa boš danes skuhal??? Mislim, da bo danes zelo hot, saj začel si tako tole jutro, da se že vsi topimo od vrocine!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… kam se pa tebi stalno nekam mudi … Počasi sem rekla (napisala) … počasi … :))))))))))) Zdej si en cajt ogledujte moje učko … pol počasi … bom dala še kaj drugega … Hm … mogoče bo pa neslednji del … hm … ustnice? … ali mogoče … kolence … mogoče pa … he he … :)))))) … ne povem … :)))))))))))))

Ne se bat … moj miško je zelo previden, ko ima mene zadaj … Samo da ne naletimo na kakega avtomobilista, ki nam nalašč zapira pot … pol pa popeni on … pa še jst odzad … pol je pa hudoooo … :)))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv, to so pa neučakani moški…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… jim prov ni pomoči … Sam jst se pa ne dam kar tako zlahko prepričat … :))))))) ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja veš tako je,moram hitro malo postreljat tu,pol (odvisno od časa,ki ga bom prteživel tu) še bolj na hitro kaj skuhat,še bolj bolj na hitro tisto vase zmetat,šibat na bus,pa do žene,pa v LJ,pa shopping,pa s Shaki sva tam zmenjena,pa po vsem tem dolgem dnevu še domov prit..pa VES ČAS mislit na ljubico,ki danes NE MORE!
No,to je moj današnji dan,vsaj načrt no,nadejam pa se enega presenečenja od ene osebe,mogoče?
Lepa si
Sp

daj no lubika…daj no boš videla kakšno slikico iam jaz pripravljeno…ko sem bil še čist majčken…..

daj no bodi malo moja:…poglej kaj ti napišem:

Kar hoces ti dam,
Poljubcek ti dam,
Ga dam ti zastonj,
Le pridi ti ponj.

pa-pa

kam naj ti pripoam slikco….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Da ne bo nesporazumov, če se dobiš z mano, ne boš danes prišel domov. Tako, da si večer malo drugače zorganiziraj.

Cmoka na …

Kako je to lepo, ko si ti tako moj in to samo zato, ker nekaj hočeš od mene, ne , ne, dragi moj, se boš moral še malo truditi.
Slikco pa pripopaj na moj e-mail, ki ni lazen tako kot tvoj, potem pa mogoče se jaz kaj pripopam nazaj.

Cmoka, sem poredna kaj, ampak ti si še bolj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je, vidim, da smo res same taprave tu!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ljuba BGv,napišem ti nekaj,kar bo lahko malce zabolelo,ker to ni v moji navadi,pa vseeno:
Bolj kot ti EMŠO narašča,hitreje se vrti čas.In ko se tega zaveš,si star.Če pa to skapiraš prej imaš v tisti hitrosti časa mogoče še nekaj možnosti za uživanje.Kasneje boš lahko igrala samo še bingo v domu upokojencev.Ampak,ti si še zelo mlada in tako kot jaz takrat sem mislil,da koliko časa in življenja je še pred mano.Zdaj vidim,da je 15 let minilo,kot da bi se včeraj začela in suma sumarum:sem nezadovoljen tako in drugače.Oprosti,da sem zabluzu,obljubim da na ta način danes ne bom več¨!
Lepa si
Sp

Evo ena cmoka, da ne boš več bluzil, ampak samo osvajal!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej nehi no, ti nič ne paše.

Ja kam naj pa ženo dam?A jo mogoče Razotu odstopim?
Lepa si
Sp

Bova Razota na pomoč poklicala, ja!

Ja pa Razo bi tudi rajš tebe,kot pa mojo ženo mislim.Kaj pa potem?
Lepa si
Sp

Nikoli ne veš, mogoče ga bo pa tvoja žena fascinirala. Če ne bomo pa malo zamenjal pa bo.
Če ni fovšije, je za vse zadosti!!

… bingo v domu upokojencev … to se pa ne sliši slabo … :)))))

No … dragi Sprevržči … prav nič grdo se ne sliši … Še predobro se zavedam, kako čas kar beži mimo mene … in hvalabogu sem se tega zavedala … in sedaj poskušam uživati vsak trenutek … živeti živeljenje … da se ne bom kar naenkrat zbudila in ugotovila da imam 70 let … in da nisem v življenju doživela nič …

Vem da čas teče … in čeprav imam komaj tistih mojih 24 let … vem da jih bom še prehitro imela tistih 50 … (saj vidim že kako hitro je odletel čas od 18 pa do sedaj) …

Sicer pa … ne vem kaj si hotel s tem povedati …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pozabi.Je bilo bolj meni namenjeno.Btw,pri 24-ih sem se jaz že v Kromberku pred matičarjem tresel-mater,kako sem bil posran!Moja izkušnja:najslabše je biti na lastni poroki.Ko greš na drugih poroke je tisto ta pravo,tam se lahko znoriš,pri svoji si pa res,kot da te peljejo v klavnico.
Lepa očka
Sp

:))))))))) No … sej verjetno se bom tudi jaz na svoji poroki treska kot šiba na vodi … :)))))) … če se bom sploh prvlekla do “oltarja” oz. pred matičarja … :)))))) Moj miško ima verjetno še kar najbolj prav, ko pravi da je najlepše živet na koruzi … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hmmmmm

ja samo srce morš met zdravo…ta te kap ne zadane…
a veš kaj ti nagajiva šakirca..ne se hvalit, da ti ne bo kdaj žal…mislim, tle dva deca z izkušnjami izzivat…to je pa tudi zate mal preveč……..
ampk poželjivost pa narašča…

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zakaj pa ne(mislim koruzarit).saj pravne posledice so baje čist iste.
lepa očka

… čist fajn je koruzarit … Čeprav … poroka ima vseeno nek simbolni pomen … Mah .. bomo videli … ko bomo prišli do tja … :)))))) Zaenkrat nama je luštno tako kot je …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close