Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bgv vas gleda …

Bgv vas gleda …

… :))))))))))) Odprite moj profil in boste videli drugi košček Puzzle-a … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

dej no kak to narediš…te bom nasmejal še zvečer ko boš s tvojim miskotom…..opsssssssss

plis

cmokec kamor želiš

leta letijo - iščem stevardeso.....

kam na net….
naslov……

plis

leta letijo - iščem stevardeso.....

… najprej moraš imeti dostop do enega strežnika, da lahko gor nalagaš slike … ki jih potem strežnik pošilja na svetovni splet … In ko to sliko enkrat daš na strežnik, ta avtomatsko dobi svoj URL naslov … ki ga napišeš v okence v profilu … in slikca je gor … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

in kak naj vem, da imam dostop do streznika

naj primoza prosim…hihihihi

ne resno, povej mi naslov enega streznika pa bom poskusil..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne gre tako zlahka … Hm … jaz imam pač zaradi mojega dela dostop do dveh strežnikov … in zanje imam dvoje gesel …

Slišala sem pa tudi že, da lahko dobiš dostop do strežnika zastonj preko neta … Sam to pa ne vem kako gre … tko da ti ne morem pomagat …

Svetujem ti, da če poznaš koga, ki že ima dostop do strežnika (to je ponavadi nekdo, ki ima spletno stran) … da ti da on gor tvojo slikco in ti sporoči njen URL naslov.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nebeško lepo oko imaš!Če je že oko tako lepo,kaj bo šele ostalo…..
Ua,čakam!!!
Lepa si!
Sp

BGV,mislim,da si malo zakomplicirala vso stvar.
Če ima Razo digitalni aparat ali pa skener,te sličice preprosto naloži v eno mapo na svojem računalniku.In ko želi to stvar komu poslati je enostavno prilepi k pismu(V outlooku je simbol za prilepit pisarniška klamfica).In to je ta pasulj.
Lepa si,tvoje oko pa sploh!

:)))))))) Kako pa zgleda “nebeško lepo oko” … :))))))))))))))) … he he … Tega mi pa res še noben ni rekel do zdej … :))))))

No … kakorkoli … hvala … Počasi počasi pa bom objavila še druge delčke … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

On bi rad svojo sličico prilepil v profil … to je ta problem … :)))))
Za poslat po mailu pa mislim, da že vsak norec zna … Tisto je pa res simpl ko pasulj …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kako je pri orgazmu…to veš.Tam se za trenutek dotakneš nebes,ni res?
In ker je tam tako lepo,je tako lepo tudi tvoje oko.
Cukrček!
Sp

Lepga učka maš!

To je pa takooooooo lepo povedano (napisano), da se kar topim ob teh besedah … :))))))) Iiiiiii …

No … hvala hvala … Kaj naj drugega še rečem … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

vbama bom jest pokazal kaj je norec……………..grrrrrrrrrrrrrrrrrrr…

kar dražita me še malo, bosta vidla vidva mone……….

moja lubči je pravilno ugotovila, sam kaj ,ko mi noče povedati sistema…

še mal pa bom popi……..in lastnika neta prosil, če mi da v najem tistih 1gb
prostora, bom vam ga bom pa lepo zaračunal…hihihi…bomo videli kdo je poll norec……………hihihihi

bugi, sedaj pa mi lepo povej, drgač bom tja v gorico čez vrtobojbo prdrvel in bova vidla, kaj bo tvoj miško pol delal…

prosim in lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

kakšnega lulčka…????????

šakirika, kje pa gledaš….

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

… pa saj sem ti povedala … Jaz ti lepše ne znam povedat … :((((((

Torej … najprej rabiš nekoga, ki ima dostop do kakega strežnika … Se pravi … če poznaš koga, ki ima svojo spletno stran, mu pošlji svojo sliko po mailu in ga prosi če jo lahko naloži na strežnik … Nato ti bo on povedal kak URL ima tvoja slika in ta URL boš ti napisal v kvadratek v tvojem profilu, kjer piše URL slike ….

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hiihih
zakaj nam pa naš primož tega ne dovoli????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

To se pa z njim zmeni … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ne me smejat!!
Jaz že gledam tam kjer je treba, kje pa ti lulčka vidiš pa ne vem.

Cmok

… zdej pa še ti kako slikco gor dej … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

oh oprosti muci moja zaželjena
ko name pomislim, me takoj grešne misli preplavijo in potem tudi prebrati ne znam…..

rad te imam…….

ps. ampak a ti ne bilo tisto moje bolj zanimivo…hihihi—mislim, glede na to, da si sama revčka boga….saj bo bolje….

evo ti enega cmoekeca

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sigurno bi bilo bolj zanimivo, kaj pa če bi ti naredil kaj v tej smeri potem ko se boš prikopal do enega strežnika :)))))

Kdo pravi, da sem sama?

Cmokca

Saj bi pa ne znam!!

A Razo pa zdaj strežnik išče?
Jaz sem strežnik,svoje pedenam od spred in zad!
Lepa očka
Sp

res si srček, kaj ko bi prišel še kdaj mene mal popedenat? 😉

New Report

Close