Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bgv vas gleda …

Bgv vas gleda …

Isto velja kot za Razota gor …

Zaenkrat pa samo to …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ni problema,sam povej iz kje si.Če je blizu se da vse zment.
;-))))
Sp

Saj je Slovenija majhna, a ne? Sem pa iz prestolnice.

Hvala!

Dobro,jutri popoldne sem tam.Če bo čas te postrežem (beri,če se bom ženi izmuznil) ;-)))
Sp

HMMMMMMMMMMMMMM
kaj nisi sama….ne verjamem…pa tudi če nisi sama, msilim, da bi mogoče bila kar presenečena, ko bi ugotovila nekaj, česar do sedaj nisi poznala…ops..opraosti, bi bila presenečena nad odzivom svojega telesa in čustev…hihihi

sploh pa počakajmo, še malo pa bo pomlad prišla in takrat hormonči podovjajo… do takrat pa:

Pridi k meni,
da se ti zjocem na rami,
zivim v temi,
zato me cimprej vzemi.

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Imaš full lepo očko…Tudi jaz imam take barve oči, samo ne tak lepe ;))

Bgv, če me ne bomo zmešale vse te naše dedce, jao meni, kaksne okice imas,še meni so zelo všeč ti zelene, jaz modro zelene, da o žverci ne govorim… ampak moski, mesalo se vam bo, saj sploh ne veste kaksne mrhe imate okoli sebe!!!

Aria, kaksne učke imas in ti Trili???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha, dragi moj, pa si se ujel, kajne, jaz pa imam to kar potrebuješ, kaj mi daš, pa ti dam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A si kaj podobna tej Shakiri??? če je to to, se bojim, da so naši moški med nami res opleli.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moje so zaspane!Sem že zjutraj grozil,da grem spat,pa je bila ena od vas tko fejst,da sem ostal.
Aja barva:baje,da so sivo plave.
A bom s tem kateri trgal gate,al ne?
Sp

Jaz imam malo bolj močne barve kot Bgv…Baje da, ko sonce posveti v njih so kot mačkine oči :))))

haha- samo povej , kaj želiš in tvoja želja bo moj ukaz…

kako pa veš, da imaš tiste dve stvari za mene…hihihihi… ti-ti

komaj čakam….

evo ti ponižno enega cmokca in sedaj, mi boš pa pomagala, kajne?!

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

tih’ bod’!!
:-))))))

No, ja, pa kontra na komplimentu….. me neseš…:-))

:)))) No … hvala tudi tebi … :))))))) … sicer pa … dokler ne vidim tvojega učka, ne morem nič rečt … Veš kako je … sej meni moj uč tudi ni nič posebnega …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… veš … moje ukice so take čudne … Tukaj na tej sliki so bolj zelenkaste … trenutno zdaj so bolj rjavkaste … je prav odvisno od vremena, počutja, sezone (poleti so čisto zelene) … itd. :)))))) He he … vsekakor lahko rečem, da se ne morem naveličati svoje barve oči … ker se konstantno spreminja … :)))))))) ;))))))))

No … zdej pa se punce opogumite, pa še vašo slikco učka gor … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Podobna? Mislim, da ne – mogoče malo, oči so iste barve, lase imam malo temnejše oz. moje prave so rjave, samo imam malo prikrito naravno inteligenco. Mogoče je edino še rit podobne velikosti.:))))))))))))))))))

Dobro jutro Shaki!
Vse v redi in prav,vendar ženska rit me pa razoroži…in ti že na tešče o tem,jej,jej,kaj še bo danes…
Lepa si
Sp

Dobro jutro na primorsko!
A tebe tudi? Moj je čisto nor na mojo……..
Kakšne so pa tebi všeč?

Cmoka,

Veš kaj, danes si pa nekam drugačen do mene, malo bolj prijazen si že ja, to paše priznam, ampak še vedno mi pamet veleva, da ko boš dobil tisto kar potrebuješ, boš pozabil na svoje sonce. Zato dovoli, da te še malo mučim. In nič bat, kako vem kaj potrebuješ, vem, vem…

Cmoko vračam nazaj, pa ne ponižno, ampak tako mojo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Potem jaz svoje raje ne opišem, ker ti bo…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj pa res postaja vroče!

Pozdrav vračam v LJ (btw,vidiva se danes popoldne v BTC-ju,saj vem,da boš tam),
Glede ženskih ritk pa: imam rad malce hruškaste oblike,tako,da se povdari vsa ženskost,bok mora biti malo stisnjen,da res pridejo do izraza zunanji deli stegna.In pa še nekaj,če grem že v detajle:Ne maram,da se nogi v mednožju stikata,mislim,da drgneta ena ob drugo-tam morta biti za moj okus prostor-normalno,to govorim za normalno,prostostoječe stanje,ko je oborožitev v standbyu
No,zdaj pa povej,ustrezaš?
Lepa si
Sp

Žverčka, najina pogleda skupaj, najine očke, pa povej če ne govorim resnice. Razoroži vse in pika, če ne drugače ko odpreva svoja usta in poženeva v tek najina jezička.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HEHEH
SE PRAVI ŠE LEPŠA…vauuuuuuuuuuuuuu in zapeljivejša….grem že k tebi…..

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close