Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bgv vas gleda …

Bgv vas gleda …

Samo da dobim svojo Grdobko, ampak zaenkrat naj bo se tale slicica, soncek, cez nekaj casa pa kaj drugega.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa opiši,sonček še ti svojo!Grša od moje zanesljivo ni ..:-)
Lepa si,BKD
Sp

Tako se zmeniva, danes popoldne se dobiva v BTC (upam, da prideš sam), pa boš sam najbolje videl, če ustrezam tvojim kriterijem.
Uh, kako mi je všeč, ko te takole dražim…

Cmokca na…

A to je draženje?Jaz sem pa mislil na čisto nekaj drugega…
Lepa si
Sp

ja ja…vidve se kar hvalita…..

ampak tista šakirčica…tista pa je za …….po……..gledat……………sam da jo na srečanje dobimo, bosta vidve še podnevi odšle….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj očka,kaj očka.Tisti,ki imamo nekaj drugega med nogami zahtevamo kaj več..popravim se:prosimo,ponižno,kaj več ljubice.
Hvala,vse ste lepe.
Sp

Na kaj pa?

A ti tudi?
Na žalost danes ni mogoče, sem že s Sprevržencem zmenjena.
Cmokca,

Ti povem v Intersparu popoldne…
Lepa si
Sp

Ja, ja v živo bo bolje…
Komaj čakam!

Cmokca

V redu, me pa ne bo. Se vsaj osramotila ne bom.

Razo, ne me spravljat v smeh. na srečanju praviš, kdaj si pa že bil na kakšnem?

A veš, da ne upam, samo malo namignem nekaj takega kot od zvezdnice, ki prav slovi po svoji ritki… ja nekaj takega…samo da je moja se malo bolj nagajiva…

Joj, za danes o tem konec, smo pa res vroci v temlem jutru!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj, ko bos naju zagledal ali pa vsaj eno od naju, boš ostal brez besed in tisti obcutek v želodcu, saj veš kaj mislim, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kam se umikaš sonček,saj si komaj vzšel in tako lepooooo siješ tu pri meni!
In ker si komaj vzšel,ne moreš končati take fejst teme,kot je ženska rit.Sem upal,da bo vsaj Razo pritegnil,pa se je spet nekam potuhnil.
Lepa si
Sp

Izvolite, moškim dajemo prednost, na potezi ste!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O ne, K…..K moj, če bom jaz boš tudi ti, ker drugače ne more biti in pika!!!
Osramotil se bo pa tisti, ki ga ne bo, kot vedno!

cmoka;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj sem, pa saj sem ti že namignila kaksna je moja r…, ugibaj, uživaj, pa je!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Z ozirom na prejšnje,mislim da opisa nebo,kaj šele sličice!
Pa lepo sij
Sp

Ej, zakaj pa imam obcutek, da se danes nekaj kujaš name???
Bom sijala bom in nagajiva bom tudi, tako kot ti. Kar se pa moje r… tiče, pa ali je tako težko uganiti??? Preberi še enkrat in napni močgančke, kdo na tuji sceni dobro miga in je oh in sploh???

Joj sem poredna do konca!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Madona mas fletno oko.

Torej, tvoj tattoo sme ze videl, sedaj se oko. Pocasi napredujem, hehe…

:))))))))))) Sej pravim … sem kot Puzzle … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close