Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi bile z moškim, ki še vedno živi v isti hiši z …

bi bile z moškim, ki še vedno živi v isti hiši z …

In kaj je tu sploh narobe?

Da se razume z otroci?
Da ni skregan z bivšo ženo?
Da skup skrbita za otroke, da ne čutijo stresa ločitve?
Da imajo otroci blizu očeta in babico za varstvo?

Al to da žena stanuje preblizu in je vmes samo eno nadstropje?

Koliko daleč bi pa pravzaprav morala živet bivša, da bi bilo Ok?

Bi se on moral preseliti nekam v podnajem, čeprav ima zagotovljeno od drugih ločeno stanovanje v domači hiši?

Uau, Slovenci smo zelo inovativni pri ustvarjanju družinskih patologij: če ni mamin sinček, je pa bivšin možek al kaj? Nekateri pa kar oboje.

To je fu*ked up situacija, razen če nisi budistično flegmatična, se je raje ne it, ker tri ženske pod eno streho, ki si niso v sorodu… Ma da niti ne razmišljaš o tem.

ja manjka samo še prababica, lahko pa tudi tale tanova še svojo mamo pripelje za vsak slučaj.

Jaz ti šenkam mojo babico. Je ohranjena in zeeeloooo prilagodljiva. Ima za sabo že nekaj let, vedno je bila redno servirana, po potrebi smo ji naredili generalko na par let, zadnja generalka je bila narejena pred 3 meseci. Ti lahko narediš z njo, kar sama hočeš, lahko jo posedeš na dnevno sobni fotelj in je ne premikaš, lahko jo uporabiš za poliranje, čiščenje, ribanje tal, previjanje, kot pomivalni ali pralni stroj, lahko jo uporabiš kot nadomestno mamo ali psihoanalitičarko, možnosti uporabe so brezmejne!!!
Če te zanima, lahko še jaz kaj dam zraven, po dogovoru.
Lep pozdrav!

Ste mogoče nore vse tiste, ki mislite, da je normalno da deci živijo polovičarsko oz. dvojno življene??
Ja kaj vam pa je????

NE AVTORICA NI NORMALNO, DA FANT, KI TE OSVAJA ŽIVI V HIŠI SKUPAJ S BIVŠO, SPLOH PA NE, DA Z NJO HODI NA DOPUSTE OZ. IZLETE!

NE NI NORMALNO IN PIKA!!

BEŽI STRAN KOLIKOR TE NOGE NESEJO, ČIM HITREJE IN ČIM DLJE OD TAKEGA PARTNERSTVA, DA BO DEC EN DAN PREŽIVEL Z BIVŠO, EN DAN PA S TEBOJ,….A SI NORA ALI TI KAJ MANJKA??

Vse, ki pa to podpirate in, ki se vam pa zdi normalno ste pa NORE NA KVADRAT OZ. BOLNE!!

Ja zelo je v redu, da imaš z bivšim zdrav odnos, NE PA DA Z NJEM ŽIVIŠ IN Z NJEM HODIŠ NA DOPUSTE,…bolano!

Hehe, Vprašalka1, pusti, naj te osvaja, pojdi z njim, če te povabi na kakšno prireditev, samo pri eni stvari bodi neomajna – za seks mora on poskrbeti za kulturen prostor, da se boš lahko sprostila, torej, da se lahko vsem na očeh prideš, da se lahko zaklene, da so sveže rjuhe in da greš lahko gola v kopalnico. Ne pri tebi, ampak pri njem ali pa v hotelu. boš kmalu videla, koliko je on sam svoj šef. Če se izkaže, da ni – ga rajši pusti.

Točno.

Seveda, saj ni nobene razlike kot če bi bil malo s tabo, malo pa z ljubico. Zdaj je samo odvisno od tega, kako si zadeve interpretiraš. Je pa fajn, ker bi mu ostalo več časa za obe, saj se ne bi bilo treba nekam daleč vozit npr., pa še motelov plačevat, medtem, ko bi onadva želela čas zate, jima popaziš otroke ipd. Za nedeljska kosila se dobite pa na sredi – pri tašči, pa dorečete urnik za naslednji teden.

Seveda, saj ni nobene razlike kot če bi bil malo s tabo, malo pa z ljubico. Zdaj je samo odvisno od tega, kako si zadeve interpretiraš. Je pa fajn, ker bi mu ostalo več časa za obe, saj se ne bi bilo treba nekam daleč vozit npr., pa še motelov plačevat, medtem, ko bi onadva želela čas zate, jima popaziš otroke ipd. Za nedeljska kosila se dobite pa na sredi – pri tašči, pa dorečete urnik za naslednji teden.[/quote]

To sem tudi jaz rekla. 🙂

Dvomim, da boš dobil/a odgovor :-).

Živi in pusti živeti

Nisem brala vseh komentarjev. Moj odgovor na tvoje vprašanje se glasi: NE!

Čestitke pa njegovi ženi. 🙂

Gretka sigurno živi tako življenje in se hoče takole malo potolažit oz. opravičit tako življenje, ki ni zdravo—-
Ja ni kaj, pač eni imajo debelo kožo in furajo svoj bolan lajf…

Če je res, da Gretka tako živi, potem je Gretka tudi kompetentna, da pove, kako izgleda tako življenje. In če pravi, da se da, če so ljudje pametni, zakaj je ne bi poslušali?

Sicer pa je tale tvoj napad tako pod pasom, da nižje niti ne gre.

Lep pozdrav vsem skupaj,
takole, moja izkušnja:
Tip ok, narcisoiden, toda hkrati na moč zabaven in pazljiv, ko to hoče. Skratka, nekaj stvari je motečih, ostalo pa super. Sem si rekla: pa ne bit tolk zbirčna, idealnih moških ni. Tudi v mojem primeru so vsi v isti hiši, otroci pri bivši ženi, on tudi precej časa, jasno, zaradi otrok. Skupne počitnice, skupni družinski dogodki, vse zavoljo otrok. Kdaj pa kdaj sem se vsega “cirkusa” udeležila tudi jaz s tolažbo: tako to je če se odločiš za moškega ki ima obveznosti. Bivša me je na začetku gledala zelo sovražno, s časom, čisto ok… ji je bilo jasno da z moje strani nekega hudega vmešavanja v njeno življenje ne bo.
No, skratka, nekaj mojih prijateljev je bilo zgroženih zgroženih, polovica me niso obsojajo, nekaj jih vse to podpira. Smo pač odprta in tolerantna družba.
Naša “družinska” idila je nekaj časa funkcionirala, dokler nisem ugotovila da je problem v njem. Ne v bivši. Ločena sta že več kot 10 let, ona nima kam z otroci, kjer je je popolnoma ok. Bi si pa želela moškega v svojem življenju. Drugega. On, on pa nikoli ni in ne bo sprejel in se sprijaznil z ločitvijo.
Po času ko je kazalo da sem jaz postala del njihovega življenja je ona, prvič v več kot desetih letih, povabila svojega prijatelja.
Šok, blamažo, nejevero in vse kar gre skupaj ob cirkusu ki ga je zagnal “moj” nimam besed. Še danes občutim ponižanje, ko je popolnoma pozabil da sem tam tudi jaz, da je divjal in žalil vse povprek. Da so se morali njegovi starši in bivša žena postaviti na mojo stran, da se je sploh “spomnil” da sem tam tudi jaz….
Skratka, ne poznam tvojega primera tako dobro, da bi lahko karkoli komentirala, vem pa da sem svojo šolo precej drago plačala.
Želim ti da se odločiš tako kot je prav. Tudi če se odločiš za njega in tak način življenja, je to pač tvoja pravica, ne glede na to kaj si mislijo-mo ostali….

V tej hiši vsaj najemnine ne rabiš plačevati! Maš pa že vse pošlihtan in zorganiziran v bajti, ti se samo preseliš in gremo naprej! Potem pa lahko še kakšnega otročička naplaniraš!

hehehe, očitno je najhuje, kar se pri nas nekomu zgodi, da mora poskrbeti za lastno streho nad glavo. Ljudje so se pripravljeni poklati, samo da so zastonj v bajti.

za avtorico izkušnje,

upam, da ti je v tem času, ko si živela to bizarno življenje, dvojno življenje tvojega zdaj ex, da ti je vsaj hrbtenica zrasla, če ne možgani v glavi…

lol… NE

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Ne, živim z možem in hčerko. Poznam pa dve družini, ki tako funkcionirat in to dobro. Če nečesa nikakor ne morete razumeti, še ne pomeni, da je nujno slabo.

Živi in pusti živeti

Skoraj zagotovo spi z njo in to počne veliko moških, ki so “navidezno” narazen z svojo bivšo s katero imajo otroke…

New Report

Close