Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi bile zadovoljne s tem za poročno darilo…

Bi bile zadovoljne s tem za poročno darilo…

Same here…zgleda da sem predolgo na MON-u in imam jasno predstavo kakšno brisačo hočem :P:P:P:P

Jaz bi dala, tam kjer misliš dat zavit darilo, lepo dekorirat kuverto, not € in maš rešeno. Smo mel nedolgo nazaj okroglo obletnico in je prišlo veliko ljudi s takim darilom in ni noben čudno gledal 😉

Uu jaz pa grem v soboto v Novi Sad na metalsko poroko 🙂 Tudi ne vem kaj naj kupiva, kakšno lobanjo, lol

Ti boš vrgla denar “stran”, mladoporočenca bosta imela pa en kos več, s katerim morda nimata kaj početi. Dodaj ta denar raje v kuverto.

Če pa bi rada res kaj podarila pa bi predlagala:
– ali majhnega, nekaj zelo osebnega (če ste si seveda dovolj blizu),
– nekaj simboličnega, povezanega s poročnim potovanjem, za katerega zbirata denar.

Moje mnenje.

Jaz osebno ne, ker imam rajš kofe iz džezve. Če bi že imel fešto za poroko (ob klasični ohceti me kr zmrazi), ne bi maral nobenih daril, kvečjemu kakšno malenkost za štos.

Se te tablete kupijo lahko še kje drugje razen v Hoferju? Če sta vezana na eno trgovino, sploh če ni blizu, zna bit problem. Jaz sem kofetarca, samo tega aparata ne bi imela.

Če doma ne kuhata, bi jima jaz podarila kako “kuharsko knjigo za telebane”, pač s kakimi enostavnimi recepti. Bo prišel čas, ko bo prav prišla ;)) Malo za šalo, malo zares. Pa kako kuhalnico zraven ;))

Če že pečeš, nareči še kakšne piškote srčke, jih daš v lepo škatlico in kuverto zraven.
LP!

Če bi dobila espeso mašinco na kapsule od lavazze bi bila presrečna:)

to je spet odvisno, ali so brisače iz “hoferja” po 2 eur, ali so brisače, kot se reče…in JE razlika v brisačah, malo poglejte po policah v kopalnici 🙂

Tako ali tako se v Sloveniji vsak 3.par loči. Verjetno tudi zato, ker se poročijo, da bi dobili denar, ne pa iz prave ljubezni! :))

Jaz pri poroki ne, ker nisva imela svoje kuhinje. 🙂
Sicer se mi zdi to super darilo, če ga seveda nekdo želi (če je izrazil željo, sicer ne).
Tako da bi v primeru, da niste prepričani o darilu, raje našla kakšno “poročno” drobnarijo in priložila kuverti ali uredila recimo da je denar domiselno zapakiran (za eno poroko smo se dogovorili, da so v banki pripravili kovance – je bil hec, ker je ženin komaj nesel :D). Morda tudi kaj simboličnega, če denar zbirata namensko (npr za potovanje, če gradita, pričakujeta otroka…).
Lahko pa povprašate v cvetličarni, kamor bi dali aranžirat, če imajo tam kakšno idejo.

tale mašin je generator odpadkov in požiralec denarja (kapsule obakrat), dvomim pa, da naredi dobro kavo.

dobro kavo po mojem naredi samo nespresso mašin, že dolce gusto je za en dr****

To je pač stvar okusa, ne 🙂
Nespresso je že mega kava, generator odpadkov in požiralec denarja pa prav tako kot Hoferjev 🙂

Lepo te prosim, zloži keš, kolkr ga misliš podarit, ga vtakni v en lep bel balon, nanj napiši imeni mladoporočencev in jima ga podari.
Originalno in brez ogabnih stvari, ki jih nihče ne rabi.

Pa zakaj ljudje mislite, da je nujno treba nekaj kupit?

To je pač stvar okusa, ne 🙂
Nespresso je že mega kava, generator odpadkov in požiralec denarja pa prav tako kot Hoferjev :)[/quote]

se strinjam glede efekta nespresa na denarnico in koš za odpadke. ampak če je bistvo v kavi, potem ne bi metala denarja za nekaj, kar niti kave ne zna naredit dobre.

Če ji to kupiš, ji daj zraven račun, da bo lahko izdelek vrnila, če ji ne bo všeč

in zakaj pol njima kupuješ? 🙂 preberi kaj si napisala….na tvojem mestu bi dala lepo denar ali pa darilni bon, če jo bolje poznaš (nama, s.oliver…….)….

Midva sva dobila denar, “zapakiran” v malo večji okvir za fotografijo, z napisom “V sili razbij steklo” in lepo zavit. Meni se je zdelo originalno, lepo je izgledalo in zraven nisem dobila praholovcev. Okvir sva pa potem ponucala za eno lepo poročno fotografijo.

Hvala za nasvete!

Čas malice je minil in darilo je že zavito pospravljeno v omaro 😉

Sem skočila preko ceste, kjer imajo trgovino s “suho robo”, kupila eno miniaturno “skrinjo za doto” – je prav luštna – izrezljana, lakirana, z ornamenti – res kot taprava skrinja za balo samo pač dosti manjša 😉

Potem sem šla na banko, da so mi dali XX € v kovancih po 1€ in 2€ in jih nametala not, ostalo bankovce.

Da je bila skrinja polna sem kupila še čokoladne kovance in bankovce.

Mislim, da bo ok 😉

domiselno darilo…meni bi bilo vsec;)))

Lepo in osebno darilo je kakšen portret. Posamezen, družinski, ljubezenski, otroški… Ma vse sorte… Kolegica riše ful lepo in za đabe:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

V tem primeru bi predlagal poleg denarnega darila še uokvirjen portret para, ki se poroči, da je darilo malo bolj osebno.

New Report

Close