Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bi bili v vezi z žensko, ki je varala?

Bi bili v vezi z žensko, ki je varala?

Prek kolega sem spoznal žensko, ki mi je všeč. Opažam, da sem tudi jaz njej. Je zelo zainteresirana vame. Nisva še par, a sva že sek… Ta kolega mi je povedal, da je v preteklosti varala.

Oba sva v začetku 30let. Je bolje opustit misel na neko resnejšo vezo s takšno žensko ali se lahko spremenijo?

.https://youtu.be/gkZK28TEels

Odgovor na objavo uporabnika
ozadje, 19.01.2022 ob 11:08

Prek kolega sem spoznal žensko, ki mi je všeč. Opažam, da sem tudi jaz njej. Je zelo zainteresirana vame. Nisva še par, a sva že sek… Ta kolega mi je povedal, da je v preteklosti varala.

Oba sva v začetku 30let. Je bolje opustit misel na neko resnejšo vezo s takšno žensko ali se lahko spremenijo?

Jaz se z njo ne bi šel resnega odnosa na dolgi rok. Bi jo pa sprejel za “par krogov”.

Taprav ribič ribo po ulovu vrne nazaj v ribnik.

ma kaksne veze ima to z ljubeznojo. To kar ne ves ne boli. A si jo videl, da je varala? A je tebe varala? Ti nisi nikoli varal? Vsi smo krvavi pod kozo. Zresni se.

Ma kaka rabljena… Si nor?

Vidis… Ti si najmanj ze tretji. To je skart roba.

Ves kaj pravi raziskava o zenskah ki imajo vec kot 2, 3 partnerje?

 

Ni to material za zeno. Ti jaz povem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
, 19.01.2022 ob 11:54

ma kaksne veze ima to z ljubeznojo. To kar ne ves ne boli. A si jo videl, da je varala? A je tebe varala? Ti nisi nikoli varal? Vsi smo krvavi pod kozo. Zresni se.

…in zakaj bi moral avtor tvegati z njo?

 

Wife material so tiste, ki že v najstniških letih spoznajo moškega in so potem skupaj z njim celo življenje. Tudi če se ne izide, je to še vedno wife material ženska. Tam do treh partnerjev. Kar je več, so kurbirke. Takšna, ki je varala, pa sploh. To sam čakaš, kdaj se ji bo spet odpeljalo in bo šla sedet na drugega kurcca.

 

avtor je peder (moderator) zato ni straha, da bi tvegal z njo.

Ne. Te bo prevarla 100% ali pa boš bil skos v suspenzu “a te bo a ne”

Enkrat varala…

Enako hitro kot je s tabo skočila med rjuhe tok hitr bo z drugim takoj ko se ohladi med vama

Jaz bi tako mel sam za friends with benefits.Obicajno varajo tisti ki vedno sebe dajejo na 1 meso in so seveda upraviceni do vsega kar jim gre.

Once a cheater always a cheater,kar pa ne pomeni da ne mors dobr se naseksat…

Kot prvo: kako pa veš, da je res varala? Kaj pa, če je ta tvoj kolega samo neko čenčo okrog prenašal?

Pa kako boš pri recimo kateri drugi ženski vedel ali je varala ali ni? Če ne bo nihče rekel, da je varala, če ne bo sama povedala… potem sigurno ni varala?

Hm, ne bodi naiven. TUdi, če bo ženska rekla, da ni varala, tudi, če nihče drug ne bo rekel,, da je varala, ni rečeno, da to drži.

 

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 19.01.2022 ob 11:56

…in zakaj bi moral avtor tvegati z njo?

Po tej logiki mora pa pač ostati sam z desanko, ker z vsako drugo bo tvegal.

Najboljse da se s kolegom ozenis ker on ve najboljse kaj je zate.

Veš kaj, tak ti bom povedala. Meni je moj mož po približno treh letih priznal, da mu je en skupni znanec ( nisva se preko njega spoznala) razlagal, da sem lahka pa, kaj boš s tako itd. Pa me tisti znanec v bistvu samo po imenu pozna oz. Se nikoli nismo družili ampak se poznamo preko drugih ljudi. In ta tip je šel njemu razlagat, kako sem jaz z enim šmirala in bivšega varala.  V resnici pa me je tisti tip s katerim bi  naj šmirala nadlegoval, me zalezoval in ni znal sprejeti zavrnitve. Kljub temu, da sem mu več krat direktno povedala, da me ne zanima in da sem v zvezi. Za to je vedel tudi moj bivši, celo moje sodelavke, ker je tip delal v firmi blizu nas in se je enkrat ko smo šle na kosilo prikazal tam. In je vztrajal dokler nismo rekle da bomo policijo poklicale.

Ampak ja jaz bi naj šmirala z njim, ker itak vsakemu dam. V bistvu pa nikoli nisem varala, ker, se mi to ne zdi vredu.

Dobro da moj takrat tega ni verjel ampak lahko pa bi. Tako, da jo najprej spoznaj pa boš videl. In ne hiti v zvezo. Lepo počasi se spoznavajta pa boš sam videl kakl je na stvari.

 

 

 

Cim je bila v obtoku… Cim so jo ze imeli…

Néma…

 

Da bi se ženska, ki je enkrat varala, spremenila? Možno je, vendar zelo, zelo redko.

Jaz bi se taki ognila na daleč.

V 21.stol. živimo. Niso samo moški tisti, ki jim je dovoljeno eksperimentirati in po mojih izkušnjah so najbolj zanesljive žene, ki so imele neko kilometrino za seboj, preden so se poročile. Tistim, ki so že od najstniških let z istim, se mnogo pogosteje utrga v krizi srednjih let in podivjajo, kot tistim, ki že imajo toliko izkušenj, da jim ne bo vsakdo, ki jim bo 5 minut pihal na dušo, spodnesel tal pod nogami.

Zvest bo pa tisti, ki ima v glavi razciscene pojme, ne tisti, ki v preteklosti ni varal.

Hahahahhaa.. Ti verjames, da tvoja ni imela oz tvoja bodoca (predvidevam, da si se zelo mlad in neizkisen), ne bo imela vec, kot 2,3, partnerje!??

Hehhe, moras biti idiot, da to verjames.. Lp

Haha vsi moški se tu nekaj delate nedolžne, a sami ste največji kurber**. Tudi če je ta varala, saj ne veste ozadja zgodbe. Če ženska naredi to napako jo je treba takoj linčat, če pa to moški nonstop počne, je pa car  . Res ste smešni. Ti avtor si pa en navaden pezdek, ki ga mora kolega za rokico držat. Srečna vsaka ki se te bo izognila, ker sigurno nisi material za vezo.

To je neka tvoja teorija.

Bral sem nedolgo nazaj… Ce je bila zenska nedolzna je samo 5% moznosti da ti zakon propade…

Ce je imela enega je ze 20 al 25…

3 mislim da je bilo 40…

Pol se pa ne spomnim vec kako je slo…

 

 

V soboto sem videl nekaj. Nima veze kaj. Vglavnem… Tista jih ni dala cel kup čez.

 

Una raziskava 100% drzi… Poznam take ki so jih dale cez cel kup… Stari… Tko ko gledam… Al pride al pa gre… (moski)… Ko robot… Nobene predanosti… Uno sam telesno… Da bi jo kaj pokrivil razpad… Al pa ranil… Nista… Jedan ode drugi dodze…

Odgovor na objavo uporabnika
Lol675, 20.01.2022 ob 00:30

Po tej logiki mora pa pač ostati sam z desanko, ker z vsako drugo bo tvegal.

Sploh ne. Komot si najde drugo, ki pa morda ni varala in ima morda do varanja ustrezno odklonilen odnos.

…lahko pa “vrti krožnike” in v tem primeru niti ni tako važna zgodovina “krožnikov”. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Kranjčan, 20.01.2022 ob 09:49

Hahahahhaa.. Ti verjames, da tvoja ni imela oz tvoja bodoca (predvidevam, da si se zelo mlad in neizkisen), ne bo imela vec, kot 2,3, partnerje!??

Hehhe, moras biti idiot, da to verjames.. Lp

Pa sej to se vidi. Halo sabani. Jst sm u mestu zrastu. Sem ze pisal to. Moglo bi se reci u getu. Jst sem malo bolj vajen in malo vec taksnih in drugacnih for videl. Tu je to vse bolj koncentrirano.

 

Ce ne bo nedolzna je nocem za zeno! Sem raje sam. Idi tamo pa nek te žene…

 

Pa kje živite v katerem stoletju če se vara je ponavadi doma nakaj narobe in če ženska vara je katastrofa  če pa moški vara je pa ok.Primitivci!

New Report

Close