Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bi bili v vezi z žensko, ki je varala?

Bi bili v vezi z žensko, ki je varala?

Odgovor na objavo uporabnika
Lol675, 20.01.2022 ob 00:30

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 19.01.2022 ob 11:56

Odgovor na objavo uporabnika
, 19.01.2022 ob 11:54

ma kaksne veze ima to z ljubeznojo. To kar ne ves ne boli. A si jo videl, da je varala? A je tebe varala? Ti nisi nikoli varal? Vsi smo krvavi pod kozo. Zresni se.

…in zakaj bi moral avtor tvegati z njo?

Po tej logiki mora pa pač ostati sam z desanko, ker z vsako drugo bo tvegal.

Dobra ideja.

…in potem družno lovita godne ženske in si jih podajata. :))))))))))))))))))

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 20.01.2022 ob 09:55

To je neka tvoja teorija.

Bral sem nedolgo nazaj… Ce je bila zenska nedolzna je samo 5% moznosti da ti zakon propade…

Ce je imela enega je ze 20 al 25…

3 mislim da je bilo 40…

Pol se pa ne spomnim vec kako je slo…

 

 

V soboto sem videl nekaj. Nima veze kaj. Vglavnem… Tista jih ni dala cel kup čez.

 

Una raziskava 100% drzi… Poznam take ki so jih dale cez cel kup… Stari… Tko ko gledam… Al pride al pa gre… (moski)… Ko robot… Nobene predanosti… Uno sam telesno… Da bi jo kaj pokrivil razpad… Al pa ranil… Nista… Jedan ode drugi dodze…

    Glej, dragec. Če si ti sam tudi nedolžen, potem ok, ti je odpuščeno to nazadnjasko razmišljanje, če pa nisi, pa samo tiho bodi in si te svoje muslimanske raziskave vtakni v rit. Al pa pejt nazaj od koder si prišel, kjer te bodo device vse pohlevne v vrsti čakale, da si boš izbral ustrezno nedolžno zase. Tukaj si pa v civilizaciji in se boš moral civilizirani miselnosti prilagoditi, drugače se vrni v jamo.

A si zabita? Pa kaj tebe boli kurac kaj jaz hocem, kaj zahtevam in kaksne kriterije imam?

Tuki je telegonija.

A si sploh zmozna se vezat.

Bit lojalna.

Zate da dam mehr? Za eno ko je jebana od Bog ve koga?

Ocitno taki zakon ni bil ultimate goal.

Pa ti sploh ne smes oblect bele porocne obleke. Pa vidis da si neka udarena u glavu. Neka moderna nakaza.

In niso to nobene muslimanske raziskave.

Stari… Moski vodijo ta svet… Pac ja… Radi imajo napumpane joske ustnice nohte stikle kiklice… Ve pa sledite… Pa da bi moski hoteli… Vi bi se vse pokrile. Da bi vsi hoteli nedolzne… Hh😂 vsaka bi rekla “nisi vreden kater me bo pa porocil” al me poroc al pa vozi…

 

Navsezadnje ne rabis bit pametna in zadrta… Sej se bo ze nasel en ki te bo vzel tako rabljeno jebano od Bog si ga vedi koga. Ti si za take ala wd. Tam bos gospa.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Omg, 20.01.2022 ob 09:47

V 21.stol. živimo. Niso samo moški tisti, ki jim je dovoljeno eksperimentirati in po mojih izkušnjah so najbolj zanesljive žene, ki so imele neko kilometrino za seboj, preden so se poročile. Tistim, ki so že od najstniških let z istim, se mnogo pogosteje utrga v krizi srednjih let in podivjajo, kot tistim, ki že imajo toliko izkušenj, da jim ne bo vsakdo, ki jim bo 5 minut pihal na dušo, spodnesel tal pod nogami.

Zvest bo pa tisti, ki ima v glavi razciscene pojme, ne tisti, ki v preteklosti ni varal.

Sploh ne gre za “raziskovanje” in za to, da se je prej “znorela”, gre za osebnostne lastnosti in te so pri ženskah starih 24+ let večinoma že “zapečene” v osebnostno strukturo. Seveda se da te reči regulirati z razumom tudi po tej starosti, ampak v tem primeru gre za zrelo in odgovorno osebo, ki mora zelo dobro poznati samo sebe. Da pa taka v resnici je, je pa potrebno precej spoznavanja in časa…

Časa pa nekako nimamo in zato je neumno tvegati lastno dobrobit, morda tudi dobrobit skupnih otrok, z neodgovorno osebo, ki ima težave z lastnimi impulzi.

Odgovor na objavo uporabnika
Bumerang, 20.01.2022 ob 10:00

Pa kje živite v katerem stoletju če se vara je ponavadi doma nakaj narobe in če ženska vara je katastrofa  če pa moški vara je pa ok.Primitivci!

Nope, varanje ni ok.

Z nobeno več. Vse so iste.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 20.01.2022 ob 10:16

Sploh ne gre za “raziskovanje” in za to, da se je prej “znorela”, gre za osebnostne lastnosti in te so pri ženskah starih 24+ let večinoma že “zapečene” v osebnostno strukturo. Seveda se da te reči regulirati z razumom tudi po tej starosti, ampak v tem primeru gre za zrelo in odgovorno osebo, ki mora zelo dobro poznati samo sebe. Da pa taka v resnici je, je pa potrebno precej spoznavanja in časa…

Časa pa nekako nimamo in zato je neumno tvegati lastno dobrobit, morda tudi dobrobit skupnih otrok, z neodgovorno osebo, ki ima težave z lastnimi impulzi.

Lepo napisano.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 20.01.2022 ob 10:20

Lepo napisano.

 

 

Varanje opravičujejo samo varalice. Dejstvo je, da je to zelo nizkotno dejanje, če nisi pripravljen prej zaključit razmerja in se greš varanje, si navadna pi…

 

Pa ni samo to… Da se ne sedi na dveh stolih… Da poves ce ti ne pase… Da na najmanj bolec nacin…

Gre se za to da delas dostojno…

 

Enkrat sem bral nekaj tukaj…

Je jamrala ena… Pac jamrala…

Kao ko je na roditeljskem sestanku se prav vidi da ostali starsi drugace gledajo npr zakonce pa koruznike…

 

Znaci sramota???

Kako da je sramota pa neugodno ko si starejsi?? A ni sramota ko si npr 15?

 

 

.https://youtu.be/1B_IMELiPDw

Se ne spomnim odgovorov… Naj nekdo poisce…

 

Mi zna kdo povedat zakaj gledajo drugace?

Sama sem bila v mladosti kar živahna. Tudi varala sem. Ko sem šla proti 30. sem se umirila, saj sem doživela svoje, pridobila izkušnje, spoznala moške in nisem kasneje nikoli imela kakšnih skušnjav, obžalovanj ali pa da bi me kdo obrnil s par pocukranimi besedami. Od začetka resne zveze sem brez problema zvesta, kar traja že več kot 30 let.

Varalice no go.

Zdaj pa se vprasanje za moske pridigarje- koliko od vas je slo v zakon nedolznih.?

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody1107, 20.01.2022 ob 10:12

A si zabita? Pa kaj tebe boli kurac kaj jaz hocem, kaj zahtevam in kaksne kriterije imam?

Tuki je telegonija.

A si sploh zmozna se vezat.

Bit lojalna.

Zate da dam mehr? Za eno ko je jebana od Bog ve koga?

Ocitno taki zakon ni bil ultimate goal.

Pa ti sploh ne smes oblect bele porocne obleke. Pa vidis da si neka udarena u glavu. Neka moderna nakaza.

In niso to nobene muslimanske raziskave.

Stari… Moski vodijo ta svet… Pac ja… Radi imajo napumpane joske ustnice nohte stikle kiklice… Ve pa sledite… Pa da bi moski hoteli… Vi bi se vse pokrile. Da bi vsi hoteli nedolzne… Hh😂 vsaka bi rekla “nisi vreden kater me bo pa porocil” al me poroc al pa vozi…

 

Navsezadnje ne rabis bit pametna in zadrta… Sej se bo ze nasel en ki te bo vzel tako rabljeno jebano od Bog si ga vedi koga. Ti si za take ala wd. Tam bos gospa.

 

Glej, mene BK zate, sam pravim, da v civilizaciji za takšne ni prostora. Nobena normalna napredna ženska te ne bi hotela. Zame pa ne skrbi, sem že 25 let srečno poročena z moškim, ne neandertalcem. Vem, koliko sem vredna, zato pričakujem od moškega spoštovanje. In ga imam. Se ne kur.bam naokrog in enako pričakujem od njega. Oba sva imela prej 2-3 partnerje, oba skrbiva za otroke in dom, oba enako zasluživa, oba uživava drug z drugim v spolnosti. Da bi imela pa nekega neandertalca, ki bi mislil, da moram bit jaz nedolžna, medtem ko se on goni okoli, da moram sama skrbet za otroke in bajto, medtem ko je on pred tv-jem ali v kafiču, da moram biti jaz vzorna, on me pa lahko vara in da sem jaz kaj manj vredna od njega – ne hvala, bi bila raje sama. Takega očeta ne bi naprtil svojim otrokom, ki rabijo močnega in samozavestnega očeta, ne pa prpe.

Odgovor na objavo uporabnika
Umirila, 20.01.2022 ob 10:48

Sama sem bila v mladosti kar živahna. Tudi varala sem. Ko sem šla proti 30. sem se umirila, saj sem doživela svoje, pridobila izkušnje, spoznala moške in nisem kasneje nikoli imela kakšnih skušnjav, obžalovanj ali pa da bi me kdo obrnil s par pocukranimi besedami. Od začetka resne zveze sem brez problema zvesta, kar traja že več kot 30 let.

 

da si lažnjiva prasica

 

Ja kaj naj jaz? Je pac pripravljen sprejet in pozret to da so mu zeno jebal.

Nevem od kje ti to da jaz mislim da mora zena sama skrbet za hiso otroke itd?

Satanizirana si.

To je civilizirano in dostojno. (kar jaz pravim) To tvoje je nehigiensko, zivalsko in necivilizirano. Kaksen je bil vcasih pogled na to? Ti ves da je 50 let nazaj v nemciji zunajzakonski odnos bil prepovedan?

No odgovori mi ti…

Ne spomnim se ce je ravno jamrala oz je samo omenila to…

Zakaj razlika med koruzniki in zakonci?

Kako da je pa takrat sramota???

Kako da pa ni sramota in kako ni neugodno pri 15???

Samo povej zakaj gledajo drugace pare ki so in te ki niso poroceni? A se jih jemlje resno? Ceneno? Nedostojno? Neki cigu migu?

Moški da vodite svet? Kje si ta vic prebral? Mogoče ga vodite v propad, da bi bili pa kaj več vredni od žensk, daleč od tega. Bo treba nazaj v OŠ, se malo naučiti osnov biologije in evolucije. Kaj misliš, kdo je za boga (=naravo) vrednejsi? Nosilka življenja (vsaka je pomembna) ali sejalec semena (je enostavno zamenljiv oz, če vas ženske ne bi hotele ob sebi, bi vas bilo par tisoč povsem zadosti za nadaljevanje rodu)? Kaj misliš, zakaj ženske dlje živijo, imajo boljši imunski sistem, so po naravi bolj umirjene, manj agresivne in manj avanturistične kot moški? Zato, ker jih je bolj škoda. Ti še ni potegnilo? In kaj misliš, zakaj so si nerazvita ljudstva pred 2000 + leti izmisljevale patriarhalna ureditve? Iz istega razloga in pa iz strahu in sovraštva, ki ga moški čutite do žensk zaradi njihove superiornosti. Žalostno je, da nekateri tega se po 2000 leti ne doumete, da ste tako zaslepljeni in glupi.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 20.01.2022 ob 10:53

Varalice no go.

Zdaj pa se vprasanje za moske pridigarje- koliko od vas je slo v zakon nedolznih.?

Mila… Stay out of it. Govnima se gadzamo nemoj… Pogodit cemo itebe… Uprljat ces se…

Odgovor na objavo uporabnika
ozadje, 19.01.2022 ob 11:08

Prek kolega sem spoznal žensko, ki mi je všeč. Opažam, da sem tudi jaz njej. Je zelo zainteresirana vame. Nisva še par, a sva že sek… Ta kolega mi je povedal, da je v preteklosti varala.

Oba sva v začetku 30let. Je bolje opustit misel na neko resnejšo vezo s takšno žensko ali se lahko spremenijo?

hlod

aves da se vecina ljudi jebe okol in ali vara predn spozna sanjskega oz sanjsko ? in se zresne?

kasni mungli kle gor ej

prpa posrana

a nosilke zivljenja…

Ti ves da so mislim da v afriki neki nosorogi… Samo 2 samici so ostali… Its over. Nevem kake pizdarije majo da seme dobijo pa nevem kaj vse se… Vojska cuva itd… Jim ne pomaga 10 samic… Oz te majo celo neke hibe… Mogoce da bi slo ce nebi… Dopuscam moznost… Poglej si.

 

Ma pritadete ste. I jos potrvorile ste me.

Hh.. Jst sploh nic od tega ne pocnem kar ta pise…

Spostujem ženske. Ženske ja. Ne nekih bludic. Povem kar si mislim in to je to. Ne kurbam se. Jaz sem mlad. Jst mam to na dosegu roke. Se ne rabim trudit pa matrat pa razmisljat dosti da pridem in kako bi prisel do kurbanja. Ne hodim po gostilnah. Itd itd itd…

Nimas pojma.

Odgovor na objavo uporabnika
cudakinja, 20.01.2022 ob 11:13

hlod

aves da se vecina ljudi jebe okol in ali vara predn spozna sanjskega oz sanjsko ? in se zresne?

kasni mungli kle gor ej

prpa posrana

Jadno da jadnije nemoze biti.

si ti kdaj jebu?

Kake jadne fore.

Plpa…

Si jebu?

Nebo te hotela (pazi to) normalna in še 😂 napredna ženska! Uh… Kaka li je samo to??? Zvuči onako… Uh… Neko čudovište…

Una pravi jeebe se folku… Pa kaj to npr mene kot posameznika boli kurac. A bom jst zase na podlagi tega kako on?

Ovce tamo ⬅… Ti vamo➡…

 

Nisam jebo. Sploh se mi ne dvigne. Inpotenten sem in še z majhnim. Ženske tepem in maltretiram.

 

Definitivno nisi za zvezo ali za žensko, saj si tako nesamostojen in nedorasel, da moraš druge spraševati, da ti povedo lastno mnenje v stilu ‘baba čula, baba rekla’, ne da bi človeka sam spoznal in si ustvaril lastno mnenje.

za cvrknit funny forum!

New Report

Close