Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bi imele razmerje z moškim na minimalcu?

Bi imele razmerje z moškim na minimalcu?

Ženske, ki imate plače nekje 1500 neto ali več, bi imele razmerje z moškim na minimalcu oz pač plača pod jurja neto?

Tiste, ki ste same na minimalcu ali tam okrog, vas verjetno to ne moti. Tiste, ki pa imate več, verjetno ne bi pogledale enega na minimalcu ali pač?

Če je moški 40+.

Lahko pa tudi moški napišete, če bi imeli resno razmerje z eno na minimalcu, vi pa na 1500+ neto. Pri moških verjetno to nima veze? Važno, da je lepa, če nima keša ni tako pomembno?

Seveda ne, to je nesposobnež, ki ne bo sposoben zagotoviti niti garsonjere, kaj šele da bi vsak otrok imel svojo sobo.

A niste govorili, da se nesposobneži, ki ne morejo zagotoviti svoje sobe vsakemu otroku, ne bi smeli razmnoževati?

torej kaj sploh sprašuješ, če je pa očitno.

Ja, zakaj ne. Vezo bi imela z njim, ne njegovim denarjem. Sama zaslužim dovolj da mi ne bi bilo problem kaj plačati. Ne vidim razloga da ne bi.

Odvisno od razloga. Če ima pač neko delo, v katerem uživa in v katerem je dober in naredi kaj dobrega s tem….ok. Če je to samo trenutno, ker pač boljšega ni našel …. ok. Če je pa nekje kjer je nezadovoljen in nima nobenega namena kaj spremeniti, ampak bo še 25 let javkal na minimalcu v šihtu ki ga ne prenese….ne hvala. Mi je marsikaj pri ljudeh bolj pomembno kot pa zaslužek. Nisem na meji preživetja, imam poskrbljeno za živeti, v bistvu bi bil minimalec tak priboljšek. Je pa zelo malo možnosti da pride do tega. Ker večina je pač obsedena z denarjem (sploh tisti ki ga nimajo) in bi jim bilo verjetno pod častjo da krepko več zaslužim. Bi ego tolkel ven. To pa ni šans da prenašam. Če mi pa kdaj rata naleteti na odgovornega, odraslega, samostojnega, samozavestnega in čustveno razvitega in nepoškodovanega moškega na minimalcu….pa bi bil ta minimalec zadnje na kar bi mislila. Takšni so redki tako da jih z reflektorjem ne najdeš :).

Odgovor na objavo uporabnika
keška, 08.05.2024 ob 17:53

Seveda ne, to je nesposobnež, ki ne bo sposoben zagotoviti niti garsonjere, kaj šele da bi vsak otrok imel svojo sobo.

A niste govorili, da se nesposobneži, ki ne morejo zagotoviti svoje sobe vsakemu otroku, ne bi smeli razmnoževati?

torej kaj sploh sprašuješ, če je pa očitno.

Sprašuje za 40+. Če pri 40+ rabiš moškega da imaš kje bivat…. Pa če pri teh letih načrtuješ otroke, čeprav očitno nisi sposobna niti zase poskrbet, če rabiš da moški za tvoje bivališče poskrbi….no imaš večje probleme kot pa to da bi te en na minimalcu želel za partnerko :).

Verjetno ne. Razen, če gre to za začasno težavo. Če pa že leta in leta dela za minimalca, potem pa ne.

Pa kot je že ena omenila: moškim seka ego na polno, če je ženska bolj izobražena. Če ima pa višjo plačo se pa večini strga. Od začetka so že medeni, potem pa postanejo zajedljivi, nesramni. Izkušnje pač.

Je pa tak, če mu ego ne seka, ker ne prenese, da ženska bolje zasluži, ok za razmerje tako bolj na daljavo. Da vsak na svojem živita pa se tu pa tam dobivata.

NIsem tak okrog, sem pa prcej več.

 

Po več zakonski zvezi z nekom, ki je  po drugi polovici zakona  prejemal “Jackpot” za mesečno netto plačo od svojih botrskih učiteljev in stricev  iz gospodarstva za delovanje po njihovih navodilih, vodilih in , ker je prodal svojo  “dušo hudiču”  in deloval v stilu “catch me if U can” , sem po okrevanju  sedaj v več  že kot 2letni zvezi  zvezi z enkratnim ljubečim in moralnim partnerjem. Ni pa Slovenec, niti Balkanec po koreninah, še manj pa Arabec …  🙂

Prejme bistveno manj  mesečnega “incoma” kot jaz na mesec,  ima pa dve desni roki, zna marsikaj narediti brez težav, predvsem moška ročno spretnostna opravila, je ni stvari, ki je ne zna sam narediti – , se dopolnjujeva na večih področjih, je spoštljiv pošten, moralen, v zvezi je medsebojno spoštovanje in ni metanja našrej, da naj se zvedam, koliko on zasluži, ker mu stoi tako v glavo, da ga dobesedno patološjko to zasvoji. Ni denar na prvem mestu v zvezi, sploh v zrlejših letih, ko si že nekaj ustvaril in nekaj imaš. In to je bistvo dobre trdne zveze. Spoštovanje, zaupanje, medsebojna pomoč,  pa tudi dober seks koneckoncev, v zrelih  uživaških letih. Ima še živo mamo, ki ima v državi, iz katere izvira , “Agriturismo”; ki ga bo prevzel, ko gre v penzjon. In se bova, ko bova  oba v penzjonu, preselila tja in nadaljevala s kemčkim turizmom.

Č je taka oseba poštena,moralna, pa magari na minimalcu – zakaj pa ne. Imeti pa mora urejeno podstrešje, torej biti tudi dovolj inteligentna, da se zaveda,  kaj so prioritete dobre zveze – nikakor ne “keš, keš in samo keš”.

Bi imela. Ampak samo sex zvezo, nič resnega. Za resno zvezo moški, ki ni sposoben dostojno zaslužiti, ni primeren.

Tako zvezo sem v preteklosti imela. On je bil tovarniški delavec s končano poklicno šolo. Sama sem dosti bolje izobražena in plačo sem imela precej višjo od njega. V postelji je bil tak lover, da ga nisem nikoli pozabila. Eden od najboljših, če ne kar najboljši. Zaljubljena nisem bila vanj, je pa moje telo hrepenelo po njegovem telesu. Vendar za poročiti tak moški ravno ni. Saj poleg čudovitega seksa nisva imela nič skupnega.Tale vroč sex je trajal dobre pol leta, potem sem šla dalje. Danes sem poročena z uspešnim moškim, ki je do mene pozoren, nežen, s katerim se razumeva tudi intelektualno, kar je izredno pomembno. Tudi sex je zelo dober. Ni pa tako nor in nebeški kot je bil s tistim tovarniškim delavcem. Ampak sem vseeno zadovoljna z življenjem, ki ga imam. Pravilno sem se odločila.

Odgovor na objavo uporabnika
odvisno, 08.05.2024 ob 17:59

Sprašuje za 40+. Če pri 40+ rabiš moškega da imaš kje bivat…. Pa če pri teh letih načrtuješ otroke, čeprav očitno nisi sposobna niti zase poskrbet, če rabiš da moški za tvoje bivališče poskrbi….no imaš večje probleme kot pa to da bi te en na minimalcu želel za partnerko :).

A da pišem sarkastično, ker je v drugi temi bilo izpostavljeno, da tisti na minimalcih ki ne premorejo niti keša za stanovanje s sobo za vsakega otroka, ne bi smeli imeti otrok, ti pa ne kapne.

In tisti, ki je pri 40+ na minimalcu, je bil najbrž tudi pri 30+, ko se je otroke delalo.

Zdaj se odločite. Ali je vseeno, če tip nima za burek in za zagotavljanje primernega bivališča (seveda skupaj s še eno, ki tudi ni ravno premožna) ali ni vseeno in s takim ne bi imeli zveze ne otrok?

ptiček

Ja, bolj je pomembno kaj ima v glavi in kaj v srcu. Eni naredijo z malo ogromno, drugi so tudi z miljoni reveži.

 

Jaz imam minimalno plačo in imam ženo, ki ima dvakratnik moje plače. Vendar jaz iz minimalne plače naredim dve minimalne plače. Po domače povedano, znam delat z denarjem in znam obrnit denar. Ni vse, koliko zaslužiš, važno je, kako ta denar obrneš. To pa luzerji nikoli ne boste znali

 

Odgovor na objavo uporabnika
keška, 08.05.2024 ob 18:12

A da pišem sarkastično, ker je v drugi temi bilo izpostavljeno, da tisti na minimalcih ki ne premorejo niti keša za stanovanje s sobo za vsakega otroka, ne bi smeli imeti otrok, ti pa ne kapne.

In tisti, ki je pri 40+ na minimalcu, je bil najbrž tudi pri 30+, ko se je otroke delalo.

Zdaj se odločite. Ali je vseeno, če tip nima za burek in za zagotavljanje primernega bivališča (seveda skupaj s še eno, ki tudi ni ravno premožna) ali ni vseeno in s takim ne bi imeli zveze ne otrok?

Imam dovolj veliko stanovanje. Ne rabim moškega da mi ga zagotovi. Otrok nimam. Če bi se pa pri teh letih kakšen zgodil je pa prostor. In ja jaz tudi zagovarjam da se otrok nima če jih nisi zmožen dostojno preživljat. Razumem da se zgodi eden. Da se ti jih pa zgodi več….no, odpadeš potem zaradi svoje neodgovornosti, ne zato ker si na minimalcu.

ja haha, ko tako postaviš vprašanje, vsi na veliko zatrjujejo, kako to nima veze, kako je pomembna oseba, ne denar.. Ko pa kdo izpostavi denarne težave, to da ne more otroku kaj zagotoviti, je pa takoj nesposobnež, budala ki ne zmore zaslužit dovolj za solidno življenje.

in to isti bebci odgovarjajo oboje. Ne vidijo nobenih vzporednic.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1789, 08.05.2024 ob 18:24

Jaz imam minimalno plačo in imam ženo, ki ima dvakratnik moje plače. Vendar jaz iz minimalne plače naredim dve minimalne plače. Po domače povedano, znam delat z denarjem in znam obrnit denar. Ni vse, koliko zaslužiš, važno je, kako ta denar obrneš. To pa luzerji nikoli ne boste znali

 

Si jezus? 🙂

Daj povej….kako podvojiš plačo? Kam jo daš da se podvoji? 🙂 Lahko ne vem kako znaš delati z denarjem, iz jurja v enem mesecu dva jurja ne boš naredil. V ene sedmih letih mogoče ja. Če ga pametno vložiš. Kar pomeni da te nekdo drug preživlja :). Ni težko znat delat z denarjem če vse tvoje stroške nekdo drug krije. Žena verjetno ne zna delat z denarjem ker vse zapravi a ne? 🙂

Iz izkušenj povedano, se je moški bolj obremenjeval s tem, kakor jaz. Vem, da je moderno biti sponzoruša, a meni so bolj pomembne malenkosti, male pozornosti in dobro razmerje. Je bil sicer 30+ pa vseeno. Ko je ljubezen prisotna, je denar nepomemben. Saj pri 40+ pa tudi še ni tako grozno star in če je njemu ok, zakaj ne? Važno da je on srečen on zadovoljen s tem.

Odgovor na objavo uporabnika
odvisno, 08.05.2024 ob 17:56

Odvisno od razloga. Če ima pač neko delo, v katerem uživa in v katerem je dober in naredi kaj dobrega s tem….ok. Če je to samo trenutno, ker pač boljšega ni našel …. ok. Če je pa nekje kjer je nezadovoljen in nima nobenega namena kaj spremeniti, ampak bo še 25 let javkal na minimalcu v šihtu ki ga ne prenese….ne hvala. Mi je marsikaj pri ljudeh bolj pomembno kot pa zaslužek. Nisem na meji preživetja, imam poskrbljeno za živeti, v bistvu bi bil minimalec tak priboljšek. Je pa zelo malo možnosti da pride do tega. Ker večina je pač obsedena z denarjem (sploh tisti ki ga nimajo) in bi jim bilo verjetno pod častjo da krepko več zaslužim. Bi ego tolkel ven. To pa ni šans da prenašam. Če mi pa kdaj rata naleteti na odgovornega, odraslega, samostojnega, samozavestnega in čustveno razvitega in nepoškodovanega moškega na minimalcu….pa bi bil ta minimalec zadnje na kar bi mislila. Takšni so redki tako da jih z reflektorjem ne najdeš :).

ME vzameš? Evo lah mi boš prala, kuhala in za mano pospravljala… kaj praviš?

Moram najt gostiteljico… kot klop ki se prisesa na telo gostitelja…

Si za akcijo?

Pozz.

Odgovor na objavo uporabnika
jah no, 08.05.2024 ob 18:25

ja haha, ko tako postaviš vprašanje, vsi na veliko zatrjujejo, kako to nima veze, kako je pomembna oseba, ne denar.. Ko pa kdo izpostavi denarne težave, to da ne more otroku kaj zagotoviti, je pa takoj nesposobnež, budala ki ne zmore zaslužit dovolj za solidno življenje.

in to isti bebci odgovarjajo oboje. Ne vidijo nobenih vzporednic.

40+ letnice ne iščejo očeta za svoje bodoče otroke 😀

 

V reali poznam zelo, zelo malo parov, da ima ona večjo plačo kot on.  Občasnikov ne štejem zraven.

Kar dosti pa je primerov, da ima on dosti višjo plačo kot ona.

Tako, da tole ,ko govorite kako denar ni važen: v reali pa je drugače, a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 08.05.2024 ob 18:28

ME vzameš? Evo lah mi boš prala, kuhala in za mano pospravljala… kaj praviš?

Moram najt gostiteljico… kot klop ki se prisesa na telo gostitelja…

Si za akcijo?

Pozz.

Če mi pa kdaj rata naleteti na odgovornega, odraslega, samostojnega, samozavestnega in čustveno razvitega in nepoškodovanega moškega na minimalcu….

v katerem delu si se našel? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
keško, 08.05.2024 ob 18:32

V reali poznam zelo, zelo malo parov, da ima ona večjo plačo kot on.  Občasnikov ne štejem zraven.

Kar dosti pa je primerov, da ima on dosti višjo plačo kot ona.

Tako, da tole ,ko govorite kako denar ni važen: v reali pa je drugače, a ne?

Ja kot da veš od ljudi plače. Ljudje ne govorimo o tem. Mi na kraj pameti ne pade razlagat naših financ komu. Še manj pa razlagat kako več zaslužim kot mož. Za naju sem 100% da mislijo da on več zasluži. Pa niti približno ne. Še manj se jim sanja koliko sploh prineseva domov, ker pač ne razlagava in razkazujeva tega. Večina parov ima kar podobne dohodke verjetno. Mogoče razlika par 100e, zelo so redki takšni kjer so visoke razlike.

Odgovor na objavo uporabnika
Nesojena, 08.05.2024 ob 18:22

Ja, bolj je pomembno kaj ima v glavi in kaj v srcu. Eni naredijo z malo ogromno, drugi so tudi z miljoni reveži.

 

Bingo, ni kaj dodati.

Odgovor na objavo uporabnika
odvisno, 08.05.2024 ob 18:32

Če mi pa kdaj rata naleteti na odgovornega, odraslega, samostojnega, samozavestnega in čustveno razvitega in nepoškodovanega moškega na minimalcu….

v katerem delu si se našel? 🙂

HAj jebeš te detajle. Nečemo sad u sitnice. Jel tako?

Dobar sam! Momak ipo!

???

Kaj pol?

Jel to meni nešto fali?

Skorajda ne obstajajo zenske, ki imajo višjo placo od moskega, ce so v monogamni vezi. Tega pac ni. Le redke izjeme. Zenskam je veza biznis. Seveda jo zapakirajo v ljubezen. Ženska moškega ni sposobna in noce prezivljati. Pri moskih pa obratno. V 90% moski prezivljajo zenske. Od tega se v 85% zenske tega sploh ne zavedajo in s svojimi blurry ocali vidijo 50-50. Predvsem ko se deli pogača. Ko je pa potrebno ustvarkati, pa zenske od nikoder.

New Report

Close