Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek bi kdo kofe? ;)

bi kdo kofe? ;)

Tako, berem vas zvečer, ker zdaj res ni cajta…

Je kdo jutri v Lj? In ima čas za kak kofe (kapučino, čaj) ali tortico dopoldan? Tam do skoraj enih popoldan? Preko maila sem dosegljiva vse do večera (samo se komaj zvečer javim), preko gsm-ja… danes raje ne, tu pa… no, zvečer spet… Skratka: iščem dopoldansko družbo po Lj za jutri 😉 :)))))) – samo kje tak, da bom tudi jaz znala najt (sem pač blond 😉 )…

Pa, pa za zdaj… Uživajte!

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Jaz sem u Lj..zvecer..po 20.00..uri..bos takrat se tam..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz mam cas za eno kranjsko.
Kofetka jutri res ne bi!!;)

send $

Mogoče.Neki bi mogu it tja….pa nimam pravega veselja za it jutri.
Se MSN-jamo.
😉

Hmmm… Zvečer kuham ;)… Ali pa posodo pomivam… Ali pa samo poleg gledam, kako se bo dobro kuhalo… Ne vem še ;)… Zvečer bom na srečanju, žal… No, ni mi žal… No… Diiiilema ;). hehehehe

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kak krajnsko? A res? Kdaj? Kje? Aja: če resno misliš, pošlji mail (tam do jutri okoli 9ih zjutraj) – tisti naslov v profilu je pravi.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kar po-MNS-jaj me ;)…. Če se ne javim takoj, sem v kuhinji in pečem… Sem pa takoj nazaj ;)…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

zdaj vem zakaj bi ti kranjsko ;))

send $

a ze peces miklavza ??

send $

:))))))))))))) Samo, da je meso ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Mmmm…. Ne, nekaj boljšega ;). Diši kot sulc 😉 :))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close