Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bi lahko, prosim ….

Bi lahko, prosim ….

…. sprejeli za danes tudi to lepo misel
iz vstopne strani med-a? Jaz skušam vse
te lepe misli arhivirati v predalčke v glavi in
v srcu, a ……

———
Preživite dan tako,kot si najbolj želite.
Privoščite si drobne nagradice in sladkosti,
ki siv vsakdan naredijo ne-pozaben.
———

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, lahko in to z veseljem, ker jih tudi sama arhiviram te lepe misli…
In ubogam jih, zelo upoštevam…recimo prav ta trenutek sem pojedla nekaj za svojo dušo, to delam skoraj vsak dan, da tisti siv trenutek spremenim v soncen dan…ja obožujem belgijsko čokolado…da ti moč…da ti takšen užitek, zadane..mene vedno in takoj spravi pokonci…pa le čokolada je…imam srečo ja…da me košček čokolade spravi v tako lepo razpoloženje in prežene grdo misel…če se slučajno od nekje pojavi.

Evo mariči…vračam nazaj tudi jaz nekaj lepega:

“Celemu svetu si ti le ena oseba, eni osebi pa si ti ves svet.”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj se mi poraja le eno vprašanje . Prosim za odgovor , lepo prosim !
Te sladkosti , so lahko samo moje in ali jih lahko užijem , čeprav jih glede na situacijo ravno nisem opravičena ?

Lahko!

Saving….

Sladkosti so zato, da se jih uživa, naužije ,použije zaužije…. skratka gremo in ne gledat in ne čakat…in ne pisat, da si jih ne zaslužiš…vsak si jih zasluži…samo dovoliti si moraš to…in ne misliti obratno…zajči uživaj in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Meni pa čokolada ne pomeni popolnoma
nič, škoda kajne. Ne jem čokolade, ne jem
ničesar sladkega, sladko – npr. pecivo, keksi,
potica ali kaj podobnega, me žal ne spravi ne v
dobro voljo, niti me ne poteši, niti nimam po tem
popolnoma nobene želje.

Rada pa jem marcipanove bombomčke, rada
jem s karamelo oblite mandeljne, to pa ja ……
in marcipanovega lubčka pošiljam vsem vam!

In rada jem – panirana piščančja stegna, bemtiš!
Sem bolj slaba na želodcu danes, mi nekaj ni povšeči,
ne morem misliti na hrano, a tile frčoplančki mi pa vseeno
delajo skomine …….. in pa …….. tenstan ali še bolje …….
okisan krompir …….. ma se mi rola, ej, rola !!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vidiš Marija…saj sploh ni važno kaj je tisto, ki nam daje vse potrebno…..važno je da si znamo to vzeti, važno je, da se zavemo, da si to zaslužimo in enostavno sprejmemo kot darilo…kot nagrado in res sploh ni važno kaj to je…važno je da nas zadane…se nas dotakne in to je to!

Mariči, ampak “pohan” piščančji mesek pa tudi mene zadane, da veš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo česa kdaj zakaj in čemu in na kakšen način –
NI UPRAVIČEN?

Ej, dekle moje drago, vsakemu to, kar mu gre, če
mu pa ne pride (hm, no ja…. berite prav !!), si je
bolj kot ne sam kriv. Življenje je kot prekratka rjuha,
bela cesta. Bolj ko vlečeš navzgor, bolj imaš odkrite
noge. Nikoli ne bo tako, kot bi želeli, zato pa je moj
moto: vzemi sve, što ti život pruža, makr to bila jedna
mala uvela ruža! Život pruža samo jedanput, pogreške
uvijek ostaju samo …. pogreške!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ane Jani – poljub nariše ustnice !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, skoraj v vsem se strinjam ja…skoraj v vseh besedah je nekaj mojega…samo podpišem se in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))) Aha :))))

Ne , da me ni , bere zajček…bere..

Naj bo tole za vse, ki vas imam rada:

Za dekleta in za fante!!! Brez izjeme!!!

In ker kmalu odhajam iz službe, ker me čaka doma ubitačno delo, vam želim samo še nepozaben preostanek dneva! In ne sestankujte, nima smisla, takrat, ko vas ni, lahko ……. na vaše delovno mesto sede nekdo, ki ga ne poznate !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, pismo, sličice pa ni.
Ponovi vajo:

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close