Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi raje kupili nov, a slabši avto ali rabljenega in boljšega?

Bi raje kupili nov, a slabši avto ali rabljenega in boljšega?


Upam da za vedno! Ker to je pa živ obup no.
Zdaj najbrž premišljuje da bi se začela skrivat za lažnimi nicki, ampak mi jo bomo hitro skužili, ker tak primitiven balkanski besednjak ne moreš kar skrit. To ima človek v genih, v krvi, skratka povsod.
[/quote]

Tud jst upam da še en mal spametuje in pol pride, al pa nkol.


Upam da za vedno! Ker to je pa živ obup no.
Zdaj najbrž premišljuje da bi se začela skrivat za lažnimi nicki, ampak mi jo bomo hitro skužili, ker tak primitiven balkanski besednjak ne moreš kar skrit. To ima človek v genih, v krvi, skratka povsod.
[/quote]

Baba blesava. Itak sm ti že napisala zakaj se TI skrivaš pod raznoraznimi nicki in jih naštepaš cel kup. Z vsakim postom več bolj dokazuješ, da si res zabita, da se v ničemr nism zmotila. A mislš, da sm jaz ti? Mene ni strah se izpostavljat skoz z istim, se ne bojim nobenga, še najmanj pa takih kot si ti. Bolj spoštujem in cenim vse tiste ljudi, ki se ne pretvarjajo, ki uporabljajo en in isti nick, pa čeprav so tud oni virtualci tako kot vsi ostali.

Baba blesava. Itak sm ti že napisala zakaj se TI skrivaš pod raznoraznimi nicki in jih naštepaš cel kup. Z vsakim postom več bolj dokazuješ, da si res zabita, da se v ničemr nism zmotila. A mislš, da sm jaz ti? Mene ni strah se izpostavljat skoz z istim, se ne bojim nobenga, še najmanj pa takih kot si ti. Bolj spoštujem in cenim vse tiste ljudi, ki se ne pretvarjajo, ki uporabljajo en in isti nick, pa čeprav so tud oni virtualci tako kot vsi ostali.
[/quote]

Greš za tem, da boš ignorirana od vseh, najprej od prijaznih in strpnih do tebe.
Mon se te bo pa sam znebil, kot so ti že povedali, javno in zasebno opozorili.
Kar nadaljuj v nadaljni izolaciji sama sebe.

Greš za tem, da boš ignorirana od vseh, najprej od prijaznih in strpnih do tebe.
Mon se te bo pa sam znebil, kot so ti že povedali, javno in zasebno opozorili.
Kar nadaljuj v nadaljni izolaciji sama sebe.
[/quote]

Matr kolk ti najedaš. Si res orng zabita. Nism na tem MONu zato, da imam podporo koga. Tud če me ignorirate določeni izmečki, aleluja, ampak tega niste sposobni. Ko bom pa kdaj spet rabila kakšn nasvet tuki gor pa verjem, da ga bom dobila, od normalnih ljudi na tem MONu, ki jih je še zmer kr neki. Od takih kot si ti, ga pa niti ne rabim.
In še 1x, lepo te prosm, glej, da ti res uspe ta ignor.

Jst bi rabljenega.

Matr kolk ti najedaš. Si res orng zabita. Nism na tem MONu zato, da imam podporo koga. Tud če me ignorirate določeni izmečki, aleluja, ampak tega niste sposobni. Ko bom pa kdaj spet rabila kakšn nasvet tuki gor pa verjem, da ga bom dobila, od normalnih ljudi na tem MONu, ki jih je še zmer kr neki. Od takih kot si ti, ga pa niti ne rabim.
In še 1x, lepo te prosm, glej, da ti res uspe ta ignor.
[/quote]

Kako ti uspe zapacati vsako temo?

Kako ti uspe zapacati vsako temo?
[/quote]

Hehe, to se tud jaz sprašujm kako VAM to uspe. Kaj pa vem, mogoče ste taki zarad fovšije, nestrpnosti….ne vem, vi veste zakaj smetite 😉

Matr kolk ti najedaš. Si res orng zabita. Nism na tem MONu zato, da imam podporo koga. Tud če me ignorirate določeni izmečki, aleluja, ampak tega niste sposobni. Ko bom pa kdaj spet rabila kakšn nasvet tuki gor pa verjem, da ga bom dobila, od normalnih ljudi na tem MONu, ki jih je še zmer kr neki. Od takih kot si ti, ga pa niti ne rabim.
In še 1x, lepo te prosm, glej, da ti res uspe ta ignor.
[/quote]
Ti da boš kdaj rabila nasvet?? Ti, brihtula? Ti ne rabiš nasveta, ker zasmetiš vsako temo, v katero se vtakneš, s svojimi neumnimi nasveti in pametovanji.

Vedno kupim rabljenega.


a obleko, čevlje, krompir … tudi kupuješ rabljeno ☺
[/quote]

… kakšne vse ne najdeš tukaj, no comment…


Ti da boš kdaj rabila nasvet?? Ti, brihtula? Ti ne rabiš nasveta, ker zasmetiš vsako temo, v katero se vtakneš, s svojimi neumnimi nasveti in pametovanji.
[/quote]

Papagaj. To si že napisala, če pa nisi ti, pa sama kaj pametnga napiš, če sploh znaš kaj napisat ali znaš sam ponavljat in potrjevat.
In ne, nism tolk brihtna, da bi vse vedla, ti pa še manj. Še zmer vprašam za kakšn nasvet in od pametnga oz normalnga folka odgovor tud dobim.

Moj odgovor na vprašanje v naslovu: odvisno od finančnih zmožnosti in prioritet. Vrstni red (glede kakovosti in starosti mojih avtov) pa je tak:

1. V mlajših letih, ko sem imela nižje dohodke in en kup drugih bolj nujnih stroškov kot je avto, sem si kupovala slabše in rabljene avte.
2. Kasneje, ko sem imela določene materialne zadeve že rešene, a še vedno en kup drugih nujnih stroškov in srednje dohodke, sem kupovala boljše in rabljene avte.
3. Sedaj nimam več nobenih drugih večjih stroškov, zato sem si lahko privoščila boljši in nov avto.

Rabljenega:-)

Novega. Rabljenega samo pod pogojem, da je od znanca. Avta nepoznanega izvora nikoli več.

New Report

Close