Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Bi se cepili z informacijami ki jih imamo zdaj?

Bi se cepili z informacijami ki jih imamo zdaj?

Razumljivo je, da se je veliko ljudi cepilo takoj na začetku, ko še ni bilo dovolj informacij o cepivu in stranskih učinkih.

Vidimo da cepljenje upada. Informacij iz drugih držav ni veliko. Vemo, da je čedalje več priporočil kdo naj se NE cepi. Ukinjajo cepljenje z AZ in Janessen, dvigujejo mejo nad 30 za cepljenje z Moderno, Pfizer je priporočljivo nad 50let.

Ali bi se v temu času cepili, z vsemi informacijami, ki jih imamo na voljo?

Tudi preminuli g. Collin Powwel, polno cepljeni je dokaz, da ta testna cepiva ne delujejo preventivno. proti tej CarsCov19 skupini virusov.  In jasno, da prej ni umrl, ko še ni bil cepljen s temi cepivi. – traja zadeva vse od konca leta 2019.  Po cepljenju v letu 2021 pa hudi zapleti in smrt.

 

Žal preminulih ne moremo vprašati, če bi se sedaj glede na znano , poznano in doživeto še 21x šli cepit – oni so pravi in merodajni za odgovor na tvoje zastavljeno vprašanje.

Ja, bi. Sem se takrat in se bi tudi danes. Ne glede na vse možne stranske učinke cepljenja je možnost posledic bolezni večja in tudi hujša. V moji okolici tudi ni takih, ki bi imeli kakšne posedice cepljenja, medtem ko je pa nekaj takih, ki imajo konkretne posledice covida.

Tudi tole še vedno pritrjuje mojemu mnenju:

https://www.france24.com/en/europe/20211011-french-study-finds-vaccines-highly-effective-at-cutting-severe-covid-19-risk

 

Pa saj nas vsak dan cepite z informacijami. Takimi in drugačnimi. Se umikamo temu cepljenju, ampak se že skoraj nimaš kam umakniti. S cepivom proti covid-19 nas je pa cepljenih le okrog polovice folka.

Odgovor na objavo uporabnika
ja bi203, 18.10.2021 ob 15:17

Ja, bi. Sem se takrat in se bi tudi danes. Ne glede na vse možne stranske učinke cepljenja je možnost posledic bolezni večja in tudi hujša. V moji okolici tudi ni takih, ki bi imeli kakšne posedice cepljenja, medtem ko je pa nekaj takih, ki imajo konkretne posledice covida.

a če bi te kap paralizirala npr. po eni strani, ali samo delno, ali pa bi imela krče potem neprestane, bi se  tudi še 1x?  Verjetno ne. POoteno? Lahko je govoriti, če prideš skozi “sito” nepoškodovan in brez stranskih učinkov. Ne uspe pa to vsem.

Seveda bi se. Precepljenost je edina možnost, da se svet znebi tega virusa. Ampak zaradi anticepilcev se bo virus veselo širil dalje in pocepali bomo še cepljeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Pocepiti ali pocepati?, 18.10.2021 ob 15:50

Seveda bi se. Precepljenost je edina možnost, da se svet znebi tega virusa. Ampak zaradi anticepilcev se bo virus veselo širil dalje in pocepali bomo še cepljeni.

širijo ga  tudi cepljeni, zato posplošuješ in po krivici obtožuješ kot prenašalce in okuževalce vse necepeljene.

Odgovor na objavo uporabnika
glava samo za frizuro očitno, 18.10.2021 ob 16:01

širijo ga  tudi cepljeni, zato posplošuješ in po krivici obtožuješ kot prenašalce in okuževalce vse necepeljene.

Napačno razumeš. O veliko širših razsežnostih govorim. Na ravni sveta. Tako da svoje obtožbe kar sebi nameni. Nismo cepljeni krivi, da anticepilci ne razumete poante cepljenja.

Tudi jaz bi tako. In informacije se niti niso kaj pomembno spremenile – če bereš res znanstveno medicinske vire, ne pa poslušaš TV ali Fb pametovanja.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 18.10.2021 ob 16:57

Tudi jaz bi tako. In informacije se niti niso kaj pomembno spremenile – če bereš res znanstveno medicinske vire, ne pa poslušaš TV ali Fb pametovanja.

Citiral sem tole (pa ni prijelo):

“Ja, bi. Sem se takrat in se bi tudi danes. Ne glede na vse možne stranske učinke cepljenja je možnost posledic bolezni večja in tudi hujša. V moji okolici tudi ni takih, ki bi imeli kakšne posedice cepljenja, medtem ko je pa nekaj takih, ki imajo konkretne posledice covida.”

Po tistem, kar je recimo o pfizerjevem izdelku napisano in po tem, ko mi je jasno, da nihče noče prevzeti odgovornosti za negativne učinke in da se skoraj nič ne ve…
Mene je pogum minil. Nameravano cepljenje pred zimo (namesto spomladi, ker za čez poletje po moji oceni ne rabim) je zdaj preloženo za nedoločen čas. Ne upam si.
https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_sl.pdf

 

Odgovor na objavo uporabnika
fghijk, 18.10.2021 ob 17:03

Po tistem, kar je recimo o pfizerjevem izdelku napisano in po tem, ko mi je jasno, da nihče noče prevzeti odgovornosti za negativne učinke in da se skoraj nič ne ve…
Mene je pogum minil. Nameravano cepljenje pred zimo (namesto spomladi, ker za čez poletje po moji oceni ne rabim) je zdaj preloženo za nedoločen čas. Ne upam si.
https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_sl.pdf

 

 

Tudi jaz sem bila odlocena, da se cepim jeseni, a sem prelozila za nedolocen cas.

 

Ce uvedejo testiranja za vse, se ne bom cepila.

Ce pa ostane tako, da se cepljenim ni treba testirati, me je iskreno kar malo strah, ker okoli mene zbolevajo sami cepljeni. Ne vem, kaj bom, se bim vsem izogibala ali se bom cepila, pa kar bo, bo.

 

A spet cepiva, J in Az odpadeta, za Moderno sem premlada, Pfizer po dveh mesecih popusti, tako da spet nimas niti med cepivi kaj izbrati.

Ne vem, resno, zdi se, da se bom za cez zimo lepo samo-izolirala, pa bo se najboljsa resitev.

To cepivo je v bistvu biološko zdravilo. Na povezavi stran 37 navaja:
” Z namenom izboljšanja sledljivosti bioloških zdravil je treba jasno zabeležiti ime in številko serije uporabljenega zdravila. ”
Vsi nakupi pfiz. se za SLovenijo opravljajo v davčni oazi, Luksemburgu. Tudi navedeno v tem dokumentu.
Več kot vem, bolj se mi upira. Sploh pa še ta PCT. Kaj se to pravi ločevati ljudi in vpeljevati diskriminacijo. Sramota in kriminal.

Ja, bi se.

Cepljena sem z mRNA cepivom in kot pravi Rok, glede na študije, pa tudi na stanje v bolnišnicah ni razloga, da bi začela verjeti FB “strokovnjakom”.

 

je možno, da je stranski učinek po prejetem cepivu trajna impotenca? Danes sem zvedel za nekega tridesetletnika, da ga je to doletelo.

Jaz bi se še enkrat cepila z Janssnom, cepila sem se pred poletjem. Starost 40. Dodatne informacije nič ne spremenijo.

Ja, bi se. Kaj vi mislite, da samo informacije s TVja vlečemo? Vedno pogledam več informacij in se potem odločim, kateri in kdaj bom verjela.

To, da je ena umrla (pa nisem cepljena z Janssnom, pa tudi, če bi bila), od vseh 20-letnic, ki so bili v Sloveniji cepljene z Janssnom, kaj sploh to pove? Plus vsako telo je drugačno.

Ja, v družini je bil nekdo boln za Covidom19 in poznam nekoga, ki je umrl … nihče cepljen.

Pa kaj se tok bojite umret? A nismo katoliki? Al pa verjemite v reinkarnacijo, zdaj je zih na boljšem mestu …

Ni enako, malo poglej procente.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4868, 18.10.2021 ob 19:37

je možno, da je stranski učinek po prejetem cepivu trajna impotenca? Danes sem zvedel za nekega tridesetletnika, da ga je to doletelo.

Bolj verjetno se to zgodi, če zboli za covidom.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Spetjevikend, 18.10.2021 ob 20:19

Ja, bi se. Kaj vi mislite, da samo informacije s TVja vlečemo? Vedno pogledam več informacij in se potem odločim, kateri in kdaj bom verjela.

To, da je ena umrla (pa nisem cepljena z Janssnom, pa tudi, če bi bila), od vseh 20-letnic, ki so bili v Sloveniji cepljene z Janssnom, kaj sploh to pove? Plus vsako telo je drugačno.

Ja, v družini je bil nekdo boln za Covidom19 in poznam nekoga, ki je umrl … nihče cepljen.

Pa kaj se tok bojite umret? A nismo katoliki? Al pa verjemite v reinkarnacijo, zdaj je zih na boljšem mestu …

U pismuu- a če bi bila “ta ena” tvoja hči, bi tudi zamahnila in rekla, uh, pa kaj – saj je samo kolateralna škoda?  2o let življenja bi takole znegirala ?SI pa upaš provocirat takole, res.

Odgovor na objavo uporabnika
takole je, 18.10.2021 ob 20:24

Bolj verjetno se to zgodi, če zboli za covidom.

 

ok. hvala, mu bom to ob priliki sporočil. Vem, da se zapisano sliši kot zafrkancija, nisem hotel zapisati, ampak v njegovem primeru niti modra tabletka ne pomaga. Samo Bog mu lahko pomaga. Izumitelja cepiva pa verjetno preklinja.

 

Moja družina ni cepljena in se nihče ne namerava cepiti. Moja starša, 76 in 82 let stara, sta se cepila. Oče je imel 13. dan po cepljenju hude nevrološke težave. Po hospitalizaciji je bila postavljena diagnoza, blaga možganska kap. Na srečo jo je odnesel dokaj dobro a nekaj nevroloških težav ostaja. Zdaj oba pravita, da se ne bi nikoli in nikdar cepila.

Informacije so še vedno takšne kakor so bile, to je res. Pismen je pač treba bit.

S informacijami, ki jih imamo zdaj se res bi šel cepit. Govorim seveda o informaciji, da režim nas spet namerava zapreti neglede na cepljenost.

New Report

Close