Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Bi se cepili z informacijami ki jih imamo zdaj?

Bi se cepili z informacijami ki jih imamo zdaj?

https://www.facebook.com/100002440535876/posts/4687721534652485/

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 19.10.2021 ob 08:16

Človek je bitje vrhunske inteligence. Z radijem, televizijo, časopisi, knjigami se nisem sposoben pogovarjati.

Človek je bitje vrhunske inteligence? Ja, če se stalno izobražuje … In radio, televizija, časopisi, knjige so samo komunikacijski kanali, skozi katere človek govori. Tudi splet je en komunikacijski kanal. Kdo pa misliš, da piše knjige? Roboti?

Odgovor na objavo uporabnika
ToSemSamojaz, 19.10.2021 ob 07:46

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 19.10.2021 ob 07:12

Odgovor na objavo uporabnika
Farma, 19.10.2021 ob 06:32

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 19.10.2021 ob 04:28

Odgovor na objavo uporabnika
Jakob420, 19.10.2021 ob 00:11

Odgovor na objavo uporabnika
Pocepiti ali pocepati?, 18.10.2021 ob 15:50

Seveda bi se. Precepljenost je edina možnost, da se svet znebi tega virusa. Ampak zaradi anticepilcev se bo virus veselo širil dalje in pocepali bomo še cepljeni.

Katerga virusa neizobraženec. Še niti enega virusa niso izolirali in pokazali, tako kot lahko pokažeš na slona v živalskem vrtu. Dajte se mal izobrazit, cepiva so zvarki narkomafije!!!

Dobro jutro

In res je dobro! Jakob, polepšal si mu jutro,  ker ko berem tukaj komentarje o covidu, me zaskrbi, vedno znova, kako neiformirani so po večini osebki tukaj. Naravnost groteskno je, kako so jih uspeli prepričati, da ta virus obstaja in da jih cepivo ščiti pred tragedijo bolezni, ko pa ni enega samega znanstvenega dokaza, ki potrjuje patogenost virusa ali opravičuje stranske učinke cepiva, saj cepivo v nobenem smislu ne ščiti pred okužbo. To, da so posledice bolezni hujše,  kot posledice cepiva, je enostavno domneva, ki prinaša milijarde farma industriji, ljudi pa evidentno oropa zdravja in dostikrat tudi življenja.  Nikjer ne bomo zasledili statistik o dejanskih posledicah cepiv. To nam je ja jasno, halo? Jih je pa toliko, da mi je zadnjič naš cvetličar na pokopališču lepo povedal, da pokopavali zadnje čase predvsem cepljene ljudi, ki so umrli iz neznanih komplikacij. “Tam, tam, tam in tam ležijo sami cepljeni mrtveci” je rekel in z roko pokazal na nekaj grobov.

A ste nori? Jaz se ne bom nikoli cepila,  se nikoli nisem, nikoli proti gripi,  razen kar so me proti moji volji v otroštvu cepili. Hvala večnemu Bogu na višavah,  da je tudi moj partner istega mnenja, sicer bi bilo zelo hudo.

Neverjetno, kako smo ravno prišli iz šole,  kjer so nas učili o manipulacijah in grozodejstvih v nacizmu, ko smo se učili o Mengeleju in njegovih eksperimentih, a pri sedanji situaciji nikakor ne spregledamo manipulacije. In ne dojamemo,  da gre le za profit Big Farme in utrjevanje oblasti. Bogi smo si … zavedeni, izkoriščani , poteptani, pretentani.

No, naivneži,  kar tiho bodite, ko se bo vse tako podražilo,  da ne boste imeli več življenja.  Takrat se spomnite,  da ste klonili pred Velikim vodjo in se pustili izkoristiti.

In kaj je boljše,  vam cepljenim? Še vedno zbolevajo in umirajo cepljeni, le brez testa se lahko nahajate kjerkoli. V Izraelu je precepljenost super visoka, vendar se kovid bolezen (navadna gripa) ni unesla.  Saj nas ne bodo kar tako spustili iz rok – ko bo že vse precepljeno,  bo bolezen še vedno obstajala (ker gre pač za navadno gripo) in cepiti se boste morali vedno znova in znova.

Šele čez par let bodo vidne dejanske zdravstvene posledice cepiva, ki bodo katastrofalne. No, kakor za koga. Zdravstven sistem bo imel spet polne roke dela, nas bodo prisilili v plačevanje vsega tega in spet bomo nevedni in ubogi na duhu in denarnici umirali za skupno dobro. Parodija človeške pameti. Oziroma bolj nespametnosti.

Zdrava Marija, prosi za nas grešnike,  zdaj in ob naši smrtni uri, amen. Samo molim še lahko ob tej tragediji.

Predvidevam, da ti tudi antibiotika ne vzameš, ker s tem bogati farma industrija?

Torej ti sploh ne potrebuješ niti zdravstvenega sistema in medicine, ker je vse, čemur zaupaš, čajčki in bog? Super. Vsaj ne boš  delala gneče. Ti kar pij svoje zvarke, ker so zgleda zelo močni. Pusti ti teorije, ker je vpliv čaja  (btw, tudi v teh zvarkih so snovi, s katerimi se ukvarja ta grda grda farma industrija) na kognitivne sposobnosti ogromen in zadetost pač ne pripomore k treznemu razmišljanju. Pa še  glede boga – sam papež podpira cepljenje, ti pa spet veš več od božjega namestnika? 😀

Še  to, včeraj popoldan je bila spet vrsta na cepilnem mestu v Aleji. Ljudje se še vedno cepijo. Vedno manj vas je zamegljencev. Mora biti kar strašljivo to spoznanje, a?😀

Sploh ne pijem čajev,  razen kakšno svežo meto ali koprivo v vodi, kar naberem na lastnem vrtu.

Bog in papež  sta zame dva nezdružljiva pojma. Papež ni noben namestnik Boga, temveč direktor najbolj uspešne in vplivne firme,  ki je obstajala zadnjih 2000 let, ki se napaja s kapitalizmom in ga krepi.

Seveda ne uživam antibiotikov, saj ubijajo bakterije, ki jih nujno potrebujem za življenje.  Ko zbolim (če zbolim, saj ne vem več, kdaj sem bila nazadnje bolna) se postim ali vztrajam na svežih sokovih.

Ne jem mesa, sem po večini vegan, in ja – ne koristim uslug zdravstvenega sistema že doooolgo časa.  Razmišljam tudi o ukinitvi dodatnega zavarovanja.

Ti pa si v svojo stroko zaverovana zdravstvena delavka,  kar ti ne morem zameriti; si pač fevdalni, podložniski tip človeka in ne razmišljaš s svojo glavo. Poslušaš nadrejene in hodiš v cerkev in pridno kimal celo življenje,  ker imaš od tega koristi. Ne skrbi, malo je takih, kot sem jaz – velika večina ljudi še vedno uživa nezdravo hrano, kar jih dela bolne, da se zatečejo po zdravila, ki jih počasi ugonabljajo. Ne skrbi no, punca, tvojemu zdravniškemu sistemu se piše odlično.  In lepo ste svoje Hipokratove častne zaobljube prodali Big Farmi, da imate vsi mastno korist, na račun nevednega naroda.

Zdravniki – morilci. Podkupljeni intelektualna elita, sodrga, brez morale. Izprijeno. Seveda delam komu, redkim, krivico, vendar – spreobrnite se, grešniki, dokler ste še živi.

Asena V., saj v mnogem se s tabo strinjam (čeprav nisi odgovarjala meni). Ampak morala bi prebrati več vidikov, raziskovati zadeve. Saj te razumem, ti si si ustvarila neko svoje mnenje na podlagi informacij, ki si jih zbrala. Ampak to, da mečeš vse zdravnike v isti koš, posplošuješ … S tem tudi drugim daješ vtis, da bi morali vse zdravnike metati v isti koš. Poglej, imaš dve knjigi, ena je Smetonosna psihiatrija in organizirano zanikanje, druga pa Naša bolehnost: lekcije o svobodi in solidarnosti. Tukaj imaš dva človeška pogleda na zdravstvo. V prvi knjigi imaš celo dva vidika v ENI knjigi. Zato, prosim, ne bodi pasivno agresivna. Saj razumem tvoj način življenja, me ne moti, ampak ti svetujem, da se pomiriš, ker če boš jezna (sama nase, na koga drugega), se ti bo poznalo fizično. Ti samo verjemi v svoje življenje in se ne obremenjuj s tem, kaj mislijo in počnejo drugi. Včasih je boljše pustit ljudi na miru in raje kaj prebrat (knjige, tiskane).

SamoZate,

ja, dobro poznam knjigo Smrtonosna psihiatrija in organizirano zanikanje Skandinavca Petra C. Goetzscheja, ki je pravi pain in the ass za Big Farmo, ampak ga ne gre utišati.  Hvala bogu.

Izšla je pri eni naših najboljših novodobnih založb,  vodi pa jo moj znanec, oziroma znanec od znanca. Spoznala sem ga še pred izidom te knjige: čudežni Poznič. Zame tudi  druga knjiga istega avtorja, Smrtonosna zdravila ni bila odkritje mojega življenja, kakor očitno zate, saj mi je vse to jasno že desetletja. Seveda pa pozdravljam delo Pozniča, urednika in prevajalca; ne vedno najboljšega prevajalca, ampak zagotovo enega najbolj zagretih založnikov v Sloveniji na sploh. Založba Ciceron je zagotovo ena najbolj udarnih založb.  Razkriva resnice.

No, pa preden kritiziraš moj odnos do zdravniškega sistema – ki ni pasivno agresiven, temveč izrazito aktivno in iskreno agresiven in pikantno analitičen,  prav tako, kot sam avtor knjige – preberi še enkrat par trditev iz te knjige. Pa da prepišem iz knjige kar en stavek, ki se mi zdi pomemben:

“Psihiatrična zdravila so tako  škodljiva, da v ZDA in Evropi ubijejo več kot pol milijona ljudi, starih nad 65 let. S tem se uvrščajo na tretje mesto med glavnimi med glavnimi povzročitelji smrti, takoj za obolenji srca in rakom. ”

In kakor veš – predvidevam, da si študentka medicine ali že na specializaciji psihiatrije, saj to knjigo avtor posveča prav vam, študentom psihiatrije – , današnji psihiatri to vedo. Vedo, da gre za overdiagnosing of patients, o čemer piše avtor, kjer vse vodi v predoziranje s tabletami in bolniki dobivajo različne poskusne farma preparate, od katerih ljudje postajajo samomorilni ali pa kar umrejo, z vsemi posledicami teh zdravil.

Še en pomemben citat:

Prepričan sem, da bi lahko današnjo rabo psihotropnih zdravil zmanjšali za 98% ter da bi s tem pomembno (jaz bi prevedla ‘bistveno’) povečali možnost za mentalno zdravje in preživetje.

Avtor lepo pove, zakaj gre v medicini:  za KOLEKTIVNO ORGANIZIRANO ZANIKANJE (resnice seveda!). To je torej mafijska združba, kriminalna združba,  satanisticna združba.

Nekak se kao zgrazas,  kako nezaslišano se obnašam s svojimi stališči o zdravnikih izdajalcih, v isti sapi pa citiras knjigo, ki potrjuje moje trditve in mi jo daješ za primer dobre zdravniške prakse, ali kako si to mislila?

Če si bodoča psihiatrinja,  ti pač ne zavidam, v kakšnem položaju si. Zavedaj se, da ko boš vstopila v sistem, se boš prodala in boš poteptala vse študentske iluzije o svojem dobrotvornem poslanstvu v medicini. Tako se zgodi z vsemi, razen z redkimi izjemami, ki spregledajo in izstopijo, kakor Peter C. Goetzsche osebno.

Zdaj pa ti ne bodi pasivna in se aktivno loti študija dejanskega stanja v zdravstvu, ki je v službi Farme. Zdravniki so mentalni in duševni sužnji Farma industrije, vendar imajo od tega finančne koristi. Prodane duše.  Vred z mojo teto. Pika.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 19.10.2021 ob 10:30

SamoZate,

ja, dobro poznam knjigo Smrtonosna psihiatrija in organizirano zanikanje Skandinavca Petra C. Goetzscheja, ki je pravi pain in the ass za Big Farmo, ampak ga ne gre utišati.  Hvala bogu.

Izšla je pri eni naših najboljših novodobnih založb,  vodi pa jo moj znanec, oziroma znanec od znanca. Spoznala sem ga še pred izidom te knjige: čudežni Poznič. Zame tudi  druga knjiga istega avtorja, Smrtonosna zdravila ni bila odkritje mojega življenja, kakor očitno zate, saj mi je vse to jasno že desetletja. Seveda pa pozdravljam delo Pozniča, urednika in prevajalca; ne vedno najboljšega prevajalca, ampak zagotovo enega najbolj zagretih založnikov v Sloveniji na sploh. Založba Ciceron je zagotovo ena najbolj udarnih založb.  Razkriva resnice.

No, pa preden kritiziraš moj odnos do zdravniškega sistema – ki ni pasivno agresiven, temveč izrazito aktivno in iskreno agresiven in pikantno analitičen,  prav tako, kot sam avtor knjige – preberi še enkrat par trditev iz te knjige. Pa da prepišem iz knjige kar en stavek, ki se mi zdi pomemben:

“Psihiatrična zdravila so tako  škodljiva, da v ZDA in Evropi ubijejo več kot pol milijona ljudi, starih nad 65 let. S tem se uvrščajo na tretje mesto med glavnimi med glavnimi povzročitelji smrti, takoj za obolenji srca in rakom. ”

In kakor veš – predvidevam, da si študentka medicine ali že na specializaciji psihiatrije, saj to knjigo avtor posveča prav vam, študentom psihiatrije – , današnji psihiatri to vedo. Vedo, da gre za overdiagnosing of patients, o čemer piše avtor, kjer vse vodi v predoziranje s tabletami in bolniki dobivajo različne poskusne farma preparate, od katerih ljudje postajajo samomorilni ali pa kar umrejo, z vsemi posledicami teh zdravil.

Še en pomemben citat:

Prepričan sem, da bi lahko današnjo rabo psihotropnih zdravil zmanjšali za 98% ter da bi s tem pomembno (jaz bi prevedla ‘bistveno’) povečali možnost za mentalno zdravje in preživetje.

Avtor lepo pove, zakaj gre v medicini:  za KOLEKTIVNO ORGANIZIRANO ZANIKANJE (resnice seveda!). To je torej mafijska združba, kriminalna združba,  satanisticna združba.

Nekak se kao zgrazas,  kako nezaslišano se obnašam s svojimi stališči o zdravnikih izdajalcih, v isti sapi pa citiras knjigo, ki potrjuje moje trditve in mi jo daješ za primer dobre zdravniške prakse, ali kako si to mislila?

Če si bodoča psihiatrinja,  ti pač ne zavidam, v kakšnem položaju si. Zavedaj se, da ko boš vstopila v sistem, se boš prodala in boš poteptala vse študentske iluzije o svojem dobrotvornem poslanstvu v medicini. Tako se zgodi z vsemi, razen z redkimi izjemami, ki spregledajo in izstopijo, kakor Peter C. Goetzsche osebno.

Zdaj pa ti ne bodi pasivna in se aktivno loti študija dejanskega stanja v zdravstvu, ki je v službi Farme. Zdravniki so mentalni in duševni sužnji Farma industrije, vendar imajo od tega finančne koristi. Prodane duše.  Vred z mojo teto. Pika.

Aha, psihiatrično zdravljenje. Ta podatek pa res marsikaj razjasni. Ok, vse jasno. Te bomo pustili na miru.

🙂

Za Asena V.

Res je, vse se vrti le okrog denarja, pohlepa, ki se skriva za korporacijami. Tem ljudem ni mar za nič drugega, kot dobiček. Pohlep je bolezen modernega časa, ki družbo pelje v propad.

Odgovor na objavo uporabnika
aujea, 19.10.2021 ob 10:38

Aha, psihiatrično zdravljenje. Ta podatek pa res marsikaj razjasni. Ok, vse jasno. Te bomo pustili na miru.

🙂

Auyeah,

nope, no way, dude, mene ne boš videl na nobenem zdravstvenem inštitutu. Pred 15imi leti sem bila pri zdravniku nazadnje le zato, da sem dvignila kup zdravil za bolnega očeta.  Prav pred vhodom v njegovo pisarno je imel lično pritrjen citat Hipokrata, znano misel o zdravljenju, kjer postavlja poštenje bolnika na prvo mesto in svari pred ‘medicino’. Takrat sem bila še v zgodnjih 30ih in se nisem ozirala na spodobnost, zato sem tega zdravnika zasmehovala pred njegovim osebjem prav s tem citatom, ko je napisal za en fascikel receptov. Naslednjič nisem rabila več jaz po recepte, kar sam mu jih je prinesel, ker sta se poznala iz otroštva.

 

@  Asena

 

Trapa.

No, saj tudi dandanes nisem naklonjena malomescanski spodobnosti, se pa ne izpostavljam več na tako direkten način,  da bi žalila zdravnike iz oči v oči. Kar pa ne pomeni, da so zame nekaj takega kot politiki in cerkveniki.

    Boj se črnih in belih halj, je stara slovenska modrost.

Na sosednjem forumu- teorije zarote. je pod naslovom – ŽIVI DOKAZ , nekaj zanimivega, sicer članek iz facebooka, ki kakor ni verodostojen…ampak, da se je odkrilo, da je v cepivu moderne in tudi jansena- samozavedajoče bitje s tipalkami- umetna inteligenca v človeškem telesu- transhumanizem…kakorkoli, verjemi, ne verjemi…kaj bo to naredilo v človeškem telesu, počasi…in kdo s tem bogati, nadzorom, kam gredo podatki iz telesa, …kakšna znanstvena fantastika…

Odgovor na objavo uporabnika
svašta res, 19.10.2021 ob 11:01

@  Asena

 

Trapa.

Ja Podložniki – združite se.

Odgovor na objavo uporabnika
Hobotnica578, 19.10.2021 ob 11:05

Na sosednjem forumu- teorije zarote. je pod naslovom – ŽIVI DOKAZ , nekaj zanimivega, sicer članek iz facebooka, ki kakor ni verodostojen…ampak, da se je odkrilo, da je v cepivu moderne in tudi jansena- samozavedajoče bitje s tipalkami- umetna inteligenca v človeškem telesu- transhumanizem…kakorkoli, verjemi, ne verjemi…kaj bo to naredilo v človeškem telesu, počasi…in kdo s tem bogati, nadzorom, kam gredo podatki iz telesa, …kakšna znanstvena fantastika…

Ljubi bog, kaj boste še naumil 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
ja bi203, 18.10.2021 ob 15:17

Ja, bi. Sem se takrat in se bi tudi danes. Ne glede na vse možne stranske učinke cepljenja je možnost posledic bolezni večja in tudi hujša. V moji okolici tudi ni takih, ki bi imeli kakšne posedice cepljenja, medtem ko je pa nekaj takih, ki imajo konkretne posledice covida.

+1

O nagobčnikih…

https://rumble.com/vfdrh5-maske-so-prevara.html?fbclid=IwAR3t98a3OpG_HHASs_W2AKVgEhXYZsVyFzFejeUOf1axWPeU3TdV-aDQtsc

Asena, V.: moj odgovor:

Glej, ne poznam toliko založbe Ciceron. V poplavi vseh informacij 🙂

ne morem slediti vsem založbam in kaj izdajajo. Me veseli, da imaš nek kontakt pri založbi, četudi preko posrednikov. 🙂 Ta knjiga ni bila odkritje mojega življenja, kot ti meniš (če te lahko tikam), saj veliko berem in se ne bi mogla odločiti za eno najljubšo knjigo. A si agresivna do slovenskega zdravstvenega sistema ali svetovnega?

Ne rabiš citirat odstavkov iz knjige, ker sem jo pred kratkim prebrala. Jaz pač berem raznorazne stvari in potem si ustvarim svoje mnenje. Knjiga je odlična, nikoli ne bo trdila, da je slaba ali zanič. In tudi statistiko, ki jo navajaš, jo razumem in sem si jo zapomnila.

Ne, ne vem, kaj ti predvidevaš. Ne, nisem študentka medicine, nisem na specializaciji psihiatrije. Sem pač človek. ToSemSamojaz. Ne rabiš mi navajt stavkov in me poučevat; sem prebrala. 🙂 Sem imela že neke okvirne misli, kako je v psihiatriji že preden sem prebrala to knjigo. To knjigo sem si pa izposodila, ker me je zanimala. Mene vse zanima.

Zgražam se nad tem, ker vse mečeš v isti koš. Ne zgražam se nad tabo. To je razlika. Ko prebereš Naša bolehnost: lekcije o svobodi in solidarnosti, vidiš, da niso vsi zdravniki za v isti koš. Zato nočem, da posplošuješ.

Nisem bodoča psihiatrinja, tako da mi lahko zavidaš, če želiš. 🙂 Nisem študentka, ne bom študirala dejanskega stanja v zdravstvu več, kakor me to zanima. Koliko me pa to zanima, je odvisno od časa, okoliščin, konteksta, …

Torej tvoja teta dela v zdravstvu, si napisala.

To sploh ni bistveno. Jaz ne želim kazati na ljudi, jaz sem za konstruktivne pogovore, debate, karkoli že. Vse me zanima, kot pravim.

Ja, programi umetne inteligence, se veliko dogaja, so pa to strogo zaupni podatki in se težko prebijejo v javnost, financirajo jih pa elite…

Tako, da ja ni vse tako kot se zdi…in zdaj je za nekatere to hec.. se delate norca….fantazija in bujna domišljija, v roku bližnje prihodnosti pa….

A ni umetna inteligenca mišljena kot v pomoč človeku pri raznih zadevah…in da je potrebno biti previden pri razvoju- ker bi lahko prevzela nadzor nad človekom…in s tem zaton civilizacije kot je zdaj…narava bo preživela…prebivalstvo planeta pa kdo ve…

Drugače pa ja je o tem fajn debatirat, ker še ne bo jutri…

Odgovor na objavo uporabnika
preko tipkovnice je lahko provocirat, 18.10.2021 ob 21:51

Odgovor na objavo uporabnika
Spetjevikend, 18.10.2021 ob 20:19

Ja, bi se. Kaj vi mislite, da samo informacije s TVja vlečemo? Vedno pogledam več informacij in se potem odločim, kateri in kdaj bom verjela.

To, da je ena umrla (pa nisem cepljena z Janssnom, pa tudi, če bi bila), od vseh 20-letnic, ki so bili v Sloveniji cepljene z Janssnom, kaj sploh to pove? Plus vsako telo je drugačno.

Ja, v družini je bil nekdo boln za Covidom19 in poznam nekoga, ki je umrl … nihče cepljen.

Pa kaj se tok bojite umret? A nismo katoliki? Al pa verjemite v reinkarnacijo, zdaj je zih na boljšem mestu …

U pismuu- a če bi bila “ta ena” tvoja hči, bi tudi zamahnila in rekla, uh, pa kaj – saj je samo kolateralna škoda?  2o let življenja bi takole znegirala ?SI pa upaš provocirat takole, res.

Kaj provociram? Nočem, da umre niti necepljeni niti necepljeni.

Samo povem: imaš dva človeka, oba sta umrla, en po covid19, en po cepljenju.

In iz tega sklepaš, da so cepiva škodljiva zaradi stranskih učinkov, ker je en umrl po cepljenju. Isto bi lahko rekel, da so cepiva učinkovita, ker se en ni cepil, pa je umrl. In zato se ne boš šel cepit. / In zato se boš šel cepit. A razumeš?

Odgovor na objavo uporabnika
Spetjevikend, 19.10.2021 ob 13:41

Kaj provociram? Nočem, da umre niti necepljeni niti necepljeni.

Samo povem: imaš dva človeka, oba sta umrla, en po covid19, en po cepljenju.

In iz tega sklepaš, da so cepiva škodljiva zaradi stranskih učinkov, ker je en umrl po cepljenju. Isto bi lahko rekel, da so cepiva učinkovita, ker se en ni cepil, pa je umrl. In zato se ne boš šel cepit. / In zato se boš šel cepit. A razumeš?

Nočem, da umre, nit cepljeni, niti necepljeni.

Nisem se in se ne bi. Ne zaupam tem cepivom.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno459, 18.10.2021 ob 15:13

Razumljivo je, da se je veliko ljudi cepilo takoj na začetku, ko še ni bilo dovolj informacij o cepivu in stranskih učinkih.

Vidimo da cepljenje upada. Informacij iz drugih držav ni veliko. Vemo, da je čedalje več priporočil kdo naj se NE cepi. Ukinjajo cepljenje z AZ in Janessen, dvigujejo mejo nad 30 za cepljenje z Moderno, Pfizer je priporočljivo nad 50let.

Ali bi se v temu času cepili, z vsemi informacijami, ki jih imamo na voljo?

Jaz mislim da je danes že dovolj informacij da cepiva delujejo. Sam sem se že cepil takoj, še enkrat bi se če bi bilo to potrebno

New Report

Close