Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi si upali?

bi si upali?

Povejte mi forumaši slavni, vas je kaj v hlačah? Bi bili za to, da se organizira srečanje in da se v živo spoznamo? Bi si upali pokazati kdo ste v resnici? Kokoši? Božo? Grenivka? Crazy Frog? Rok? Zartrose? Dashenka? In vsi ostali? Bi si sploh kdo upal?

čakam vas pr kostnci ob 2h zjutri… ajde mudonje.

me ne zanimate 😛

nova
Uredništvo priporoča

Komot. Samo dovolj vnaprej se je treba zmenit, da sem takrat doma.

Bi se dalo, ja. Ampak tu gor itak noben ni resen. Še ko iščeš kako prijateljico za druženje, ne. Aja, sem pa ženska.

Ja pa ne.. če bi me kdo čuval, da me on modrivrag ne speče.. al prnesem raj šoker?

Upala že, želela pa res ne. Pa brez zamere, da ne delam krivico  dobrim, srčnim in iskrenim. Ampak toliko strupa kot ga premorejo nekateri je zame nesprejemljivo, da sploh dihamo isti zrak. Svojo srečo sem našla v spokoju, miru v duši in ne bi si želela tega občutka nikoli več pokvariti za nikogar.

Jaz rabim samo določeno osebo za srečanje in meni je to dovolj 😉

So bila srečanja že 10+ let nazaj, pa se tudi takrat nisem odločila.

Sem se pa spoznala in tudi srečala s kar nekaj forumaši in forumašicami, ampak to po nekaj časa, ko smo vsi dobro vedeli, kaka stališča nekdo od nas ima.

 

S forumaši z zdajšnjega foruma pa sorry, ne čutim potrebe po srečanju.

Sem se srečal v živo z parimi še v časih IIRCA, pa iz drugih forumov tudi. Še z ene parimi bi se z veseljem, pa so bile razdalje prevelike (NZ, Kanada, USA, Anglija… ni da ni).

 

Iz tega foruma…. ni nobenega.

Anonimc bi se srečal s prijavljenim! Za crknit od smeha!!!

BLED  BLED SRAMOTA

 

Včeraj so občani BLEDA res pokazali kmečko pamet,ko so za župana volili čarodeja in kočijaža.Do sedanjemu županu ne seže niti do glježna v vseh pogledih.Takega župana kot smo ga imeli 16 let Bled do sedaj še ni imel.Lahko nas je ponosno povsod zastopal.Fajfar  z dušo in telesom živi za Bled.Upam ,da je sedaj spoznal podleže,ki so se slinili okoli njega na koncu pa nož v hrbet in pljuvat po njemu.To smo pa Slovenci SRAMOTA VELIKA ZA turistični kraj kot je BLED

Odgovor na objavo uporabnika
Eh, 05.12.2022 ob 14:40

Upala že, želela pa res ne. Pa brez zamere, da ne delam krivico  dobrim, srčnim in iskrenim. Ampak toliko strupa kot ga premorejo nekateri je zame nesprejemljivo, da sploh dihamo isti zrak. Svojo srečo sem našla v spokoju, miru v duši in ne bi si želela tega občutka nikoli več pokvariti za nikogar.

To čisto razumem in se strinjam. Želel si kaj posebno tudi jaz ne bi, predvsem zaradi tu vladajočega nivoja. Čeprav… osebnega dobrega občutka ne more pokvariti noben primitivec, vsaj ne za dlje kot mogoče minuto.

Tako da… lahko bi na hitro prišel mimo, dvomim pa, da bi prav dolgo ostal.

New Report

Close