Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi vzeli taščo k sebi?

Bi vzeli taščo k sebi?

Milka32 a zdaj si pa gobec zaprla?

Jaz sem s kmetov. Da živim skupaj s taščo se mi zdi normalno. Je pa v t.i. širši družini potrebno več usklajevanja, kompromisov. Morda je tašča že v prvi fazi demence ( praviš da jo postaja strah). Če ima v tej fazi svojce v bližini, lahko normalno funkcionira, sama pa je res težko.

S taščo živim že 40 let. S skupno kuhinjo. Seveda so tudi težave, ker smo različne generacije, vendar pa se vse reši.
Torej živeti s taščo ni konec sveta.

Jaz sem jo pa. na začetku je bilo teško. na koncu me je imela rada, kot nihče drug.
danes se ne ceni življenja in sobivanja. je pa res, če je prehud konflikt, je pa nemogoče. Jaz moževo sem, pa me niti ni preveč marala. Svoje pa ne bi, žal.

En je tu spraševal,kaj bi bilo,če bi šlo za naše mame? Še vedno bi rekla ne.
Nimajo vsi prijaznih mam in tašč. Očitno vas polovica tu živi v roza svetu,kjer so vse mame in starši,ter tašče in tasti dobri.
Dobro jutro. Enim še bi ji riti lizali,čeprav bi vas fizično in psihično trpinčile.
Prosim vas lepo!!!

Za take ljudi je dom. Prodati hišo, denar porabit za dom, ali pa oddajati hišo in denar porabit za dom.To je edina varainta, če nočeš, da znoriš. Pa tvoj mož gor ali dol. Take egoistične hudobne starke si ne želi doma niti en dan. Če možu ni prav, naj se preseli k njej in hodi k vam na obisk. Jaz je ne bi vzela za miljon na mesec! OMG!


Ne, tudi z lastno mamo ne bi zelela ziveti na racun zdravja lastnega zakona, ampak bi iskala komoromis. Morda bi tasca uzivala v domu ali varovanem stanovanju, ce si zeli zgolj druzbe. Ne zrtvuj svojega zakona in lastnega zdravja, tasci ponudite drugo za vas sprejemljivo varianto. Ce ne bo hotela prilagoditi svojih idej in zahtev, potem naj tudi moz nima slabe vesti.

Sama sem starejša in ne bi šla živet k snahi, ker nočem, da se zaradi mene kregajo ali me grdo gledajo. Oni sedaj živijo v moji hiši a se več družim s tujimi ljudmi kot z njimi,,sajne pridejo in tudi jaz ne k njim, Največ se vidimo na vrtu. Ko bom onemogla bom dom plačevala s hišo, moja pokojnina ne zadošča, njih pa ne bi obremenjevala ker nočem da mi očitajo da oni plačujejo zame. Kako se bodo s tem sprijaznili ne vem in me niti ne zanima, mi pa vsake toliko servirajo med besedami, da bi morali to hišo dobiti oni, jaz jim pa povem, da imam dva otroka in kar bo ostalo bosta dobila oba v enakih deležih.

Da bi tašča prodala hišo vam ne diši le k sebi je nočete.

točno tako!!!!

ne ni res. strost ni nobena žalost. stare žleht babe so žalost. normalne, so ok.

Kakšen honorar dobivaš, da tako pogosto vlačiš na prve strani prastare teme?

Nikar. Kupite ali najamete garsonjero,hišo pa dajte v najem ali prodajo. Nikar v hiso

New Report

Close