Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bil sem zavrnjen (za resne)

Bil sem zavrnjen (za resne)

vera in dezodoriranje in vse kar si zmetal na kup – daj, daj, če znaš gledat s srcem (Mali princ), boš vedel, da ima čisto vsak pomankljivosti. tudi ti.

ma daj pojdi ven, brez velikih pričakovanj, a vendarle odprt za pogovor, klepet, hec ali kakšno pijačo. enostavno nekaj sevaš- jaz sem bila preveč sramežljiva, dostikrat so mi bili všeč napačni, s katerimi dolgoročno ne bi šlo. pa tudi nisem bila preveč zgovorna.

potem sem se zagledala v fanta, ampak na 2., 3. pogled in bolj sem študirala o njem, bolj mi je bil všeč. v njem zagledala vse vrline, ki so pri moškem pomembne- da je družinski, prijeten, me ne bi izkoristil, povprečen na pogled, srce pa res na mestu. danes sva poročena, marsikaj sva dala skozi.
z njim sem laže bila JAZ. se pa spomnim, ko sva postala par, da so potem tipi kar leteli name. enostavno ni bilo več zavor, neke zadržanosti, bila sem bolj vesela. danes to vem, takrat mi morda ni bilo jasno.

res je, da če daš šanso kakšnemu čisto naključnemu, ki te ne vrže takoj, si lahko pozitivno presenečen. pa malo sreče rabiš.

good luck!

Saj jih vidim. Samo pofukal bi jih pa. In to z veseljem.[/quote]
misko zlati jaz bi tud lamburginija,samo vzdrzevanje bi me stalo denarja,ki ga nimam.
ne imej tega cesar si ne mores privosciti-ce si ne mores privosciti njihove zabitosti,se pac ne ukvarjas z njimi.
ljudje si naredimo tezave sami,ko hocemo in zelimo nekaj za kar smo prekratki -tako ali drugace.

New Report

Close