Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bioresonanca – kako poteka, učinkovitost?

Bioresonanca – kako poteka, učinkovitost?

V Nemčiji so v nekaterih bolnišnicah tudi zdravniki, ki uporabljajo, kot metodo zdravljenja, bioresonanco, homeopatijo, TKM itd. Precej stvari, ki v Sloveniji še vedno veljajo za na grmado. Področje je pri nas zelo nedodelano. Kolikor razmere priznam, predvsem zato, ker zdravniki menijo, da so “bogibatina”. Jih pa nekaj poznam, ki svoje otroke vodijo pa na bioresonanco. Ena je moja sestra (družinska zdravnica), pa nekaj njenih kolegic. Sem jim sama rihtala pregled. Kaj naj si torej mislim o zdravniški srenji?
[/quote]

Denar ne smrdi, ne? Drugače pa je zadeva tudi na strani Quackwatch, torej kot nateg.

https://www.quackwatch.org/01QuackeryRelatedTopics/electro.html

Meni je pomagala. Mi je čisto vseeno, če so me “psihično” ozdravili. Imam atopijski dermatitis in razne alergije. Uradna medicina me je zdravila z antihistaminiki in kortikosteroidi. Po bioresonanci je moja koža veliko boljša, pri hrani sem se čuvala samo, ko sem imela eno leto hudo poslabšanje zaradi stresa (z dieto sem začela že pred obiskom bioresonance, ker nisem upala skoraj ničesa več jesti, že po prvi terapiji je bilo izboljšanje), drugače se ravno ne držim predpisanih diet. Eno cvetočo sezono par let nazaj sem imela zelo rdeče in srbeče oči. Po nekaj dneh sem se končno spravila na bioresonanco in že naslednje jutro sem bila brez teh problemov (seveda dovoljujem, da ima psiha veliki učinek na zdravljenje, samo potem očitno uradni zdravniki niso tako dobri psihologi, da bi me prepričali, da mi bodo njihove kremice in tablete tudi pomagale). Moje mnenje – kdor je sprobal in mu ni pomagalo, naj ne hodi več in naj pove svojo izkušnjo. Kdor je sprobal in mu je pomagalo, naj še vedno hodi in deli svojo izkušnjo. Kdor pa je slišal od sosedove Micke, da kolegu od Živkovega vnuka ni pomagalo, naj pa sam presodi, komu bo verjel ali pa naredi relevantno raziskavo in rezultate deli naprej.

Glede na to, da sami bioresonančarji trdijo, da rabiš precej terapij, da ti “uravnovesijo” telo, in ena ni nič, je tvoja čudežna ozdravitev po eni terapiji kaj? Samo dokaz, da je tvoj dermatitis očitno v veliki meri povezan s psiho.

Uf, žal boš pa potem zelo težko našel kakšnega zdravnika. Na stara leta večino sreča pamet, ko imajo sami ali v družini kakšne težave, ki jih ne znajo rešit, pa probajo še kaj, čemur so se prej posmehovali. Celo kakšen direktor ZD bi znal biti med njimi.
[/quote]
Mi ga ni treba iskati. Imam takega, ki diplomatsko odpika alernativce.


Mi ga ni treba iskati. Imam takega, ki diplomatsko odpika alernativce.
[/quote]

Koliko si star?

Koliko si star?
[/quote]
Zaplankanost ne pozna starosti, žal 😉 smo ga že zamerkali tudi v drugih temah..

New Report

Close