Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bioresonanca – nateg ali je kaj res na tem?

Bioresonanca – nateg ali je kaj res na tem?

Res ne jt kup dreka vem da zvenijo fejst medecinso izobrazeni ampak niso samo denar hočejo bols da vrjameš pravem doktorju ki sej ve kaj dela!

Bioresonanca je nateg. Vsak s srednjo šolo lahko naredi tečaj z malo več kot 100 urami in postane terapevt. Poglejte si sami. Kupiš nek kvazi aparat in si pripravljen.

Takih zadevam verjamejo samo obupani in ženske, ki nimajo zdrave pameti.

Ne bom trdila da je bedno nateg – verjamem da bioresonanca lahko nekaj izmeri ampak le dobro podučen kader lahko pravilno ukrepa. Večino ljudi ki izvajajo bioresonanco pa je nateg ja. AMPAK zdravljenje, ki ga predpišejo pa ljudem večinoma pomaga k boljšemu počutju in potem to pripišejo bioresonanci.

Zdravljenje pa je ponavadi zdrava dieta (manj bele moke, procesirane hrane, slaskorja in drugih balastov ki na splošno prispevajo k slabšem počutju) – več zdrave hrane, žive hrane in uravnotezeno prehranjevanje. In pa telovadba vsak dan. Lahko preskočite bioresonanco in se bolje prehranjujete in začnete vsak dan telovadit. Garantirano se vam bo počutje izboljšalo.

Ja, res je.

Že če začnete vsak dan telovaditi, se vam bo stanje izboljšalo.

Sem bila in niso nič ugotovili in ko so kao zdravili, ni bilo nič bolje.

Tule ce je ze veliko omenjeno da je treba it k pravemu terapevtu za resonanco, da so samo trije, 4irje zakaj ne povete kateri so to??

Ko bo zunaj pod sončnimi žarki naj bo bosa na naravnih tleh, naj hodi bosa.
Alergija bi kmalu morala “izvodeneti”.

Nekaj mojih znank je pred leti hodilo, zdaj pa nobena več. Če bi bile zadovoljne, bi verjetno še izbrale ta način zdravljenja.
Sama sem šla enkrat na bolj napredno Amsat metodo (če se ne motim), ki naj bi jo uporabljali tudi ruski astronavti. Pokazala mi je, da je z mojim telesom vse narobe, čeprav posebnih težav nisem imela. Po 15. letih se težave, ki naj bi se mi v kratkem pojavile, še niso pohavile.

Ko bi vi videli kakšen šnelkurz je za terapevte za bioresonanco. :))) In tam jih ne učijo drugega kot poznavanje osnov o telesu in simptomatiki. Le zakaj, če stroj vse pove? :===
Torej – pride oseba na terapijo in potoži,

slabost,
izguba apetita,
črevesne motnje,
težave s presnovo maščob,
glavobol,
slab zadah.

Terapevt bo z nekaj prakse povezal te simptome in voila – mašina pokaže zamaščena jetra.
In v določenem procentu se jim posreči. To je vsa skrivnost bioresonance.
Druga je predpisovanje vsakemu enake diete. Valjda, da je ljudem bolje, če ne jedo moke, sladkorja in ne pijejo alkohola. Ampak bioresonanca nima nič s tem.

Dieta ni nobeno zdravljenje, je samo – dieta. Zdravit pa bioresonančarji ne znajo. Čeprav so se nekateri modernizirali in ti ob odhodu na ceglc napišejo prehranskih dodatkov (ki jih seveda oni prodajajo) tudi za 500 evrov. To bi resnično morali prepovedat. Človeku najdeš namišljeno bolezen in mu zakasiraš 500 evrov za izboljšanje.

Placebo: Ves ta hokus pokus (kompletno alternativno “zdravljenje”) deluje po principu placeba. Torej, če te uspem prepričati, prepričam te pa lahko le za žute pare, ker denarja ne boš stran metal a ne, potem ti bo nekaj časa bolje. Zakaj? Zato, ker vsa tvoja narava s podzavestjo in zavestjo vred stremi k zdravju. S tem morda, ampak samo morda sprožiš zdravilne procese v telesu. Tudi moč prepričanja ni za odmet. Nekaj časa ti bo bolje, če v ta nateg res verjameš. Ko se bo bolezensko stanje povrnilo, vedno se, bo pa še veliko slabše.
Sicer pa preberite še:https://sl.wikipedia.org/wiki/Placebo
Nocebo: Ko ti celo na milijonih preverjeno odlično delujoče zdravilo ali zdravilna metoda škoduje. Ker obratno od placeba verjameš zavestno in/ali podzavestno v škodljivost nekega zdravila. Zato imajo nekateri ljudje tako grozljive stranske učinke po na primer antidepresivih, statinih in še marsičem.
Preberi:https://en.wikipedia.org/wiki/Nocebo

Pri meni gre za nek drug problem. Vsakemu mazaču, ki mi ponuja svoj hokus pokus predlagam, da mi da omenjeno zdravilo ali metodo za tri do šest mesecev na brezplačno uporabo. V kolikor bi mi kaj pomagalo sem mu pripravljen traparijo prodajati s 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobičkom. Zase bi vzel samo od 15 – 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} procentov provizije.
Čudno, nobeden ni za.

zdravo, tema je ze stara, pa vendar – katera zdravnica vam je pomagala? hvala.

pozdravljeni,pri komu ste bili,?hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9715, 15.08.2023 ob 22:31

pozdravljeni,pri komu ste bili,?hvala

V eni letošnji številki Misterijev je bil članek o bioresonanci:  https://www.misteriji.si/blog/Vrnitev_samozdravilne_moci/  Na koncu članka (v tiskani reviji) je seznam terapevtov s certifikatom.

 

Čisti nateg

Sina peljala k enemu na Ptuj,plačala 200€.

Moj je še verjel in si je dopisoval z njim,jaz nisem

Vedno poglejte, kaj pravijo naturopati, funkcionalna medicina….

Dr Eric Berg:

 

Pa še nekaj je zastonj. Seveda, če se naučiš… Deluje pogosto takrat, ko vse drugo odpove. Videoposnetkov je veliko.

https://allergylink.co.uk/emotional-freedom-techniques-for-allergies.html

Gospa mi lahko poveste kam ste to hodili na bioresonanco?moja sta oba astmatika .hvala

Pozdravljeni,

Moja izkušnja z bioresonanco je odlična saj mi je rešila življenje. Vsake 3 mesece sem izgubil zavest, padel po tleh, vsakič drugače, včasih tudi poškodoval …

Opravil sem vse možne preiskave od CT glave, EEG, CT po neprespani noči, kri, hormone, veliko samoplačniških preiskav, vse brezhibno. Zdravniki so rekli, da imam epilepsijo, diagnoza epilepsija, neopredeljeno. Predpisali so mi kup zdravil, jaz pa kljub temu vsak 3 mesec izgubil zavest.

Po naključju sem slišal za bioresonanco in sem rekel, da poskusim še to, ker nisem imel več rešitve, kam bi se obrnil. Vsi izvidi brezhibni, jaz pa izgubljam zavest.

Po pregledu pri gospe, ki izvaja bioresonanco, sva prišla do zaključka, da sem zastrupljen. Gospod, imate doma plesen? Pri nas doma je cela hiša polna plesni in jaz sem to vdihaval leta in leta. Kljub temu, da odstranjuješ plesen ostanejo delci v zraku. Noben zdravnik, nobena preiskava ni pokazala “strupa” v telesu, tako, da bioresonanca meni osebni je rešila življenje.

 

700 EUR  pihnila pa nič boljša ,celo ostala brez zdravljenja nujnega.Zdej me rešujejo na ukc ju ….pizduni merili vse kar se da edino da je bilo kronično pomankanje d vitamina pa noben blage veze….noben nič ne dela samo vudu naivnežem prodajajo

New Report

Close