Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bivša in kako jo je karma dohitela!

Bivša in kako jo je karma dohitela!

ja ampak zgleda da gre teb se slabse ker so se vedno zagrenjen nad dejstvom da ni vec tvoja in se hranis na njeni nesreci s privoscljivostjo. ti si velik bolj v kurcu kot ona. ona se bo pobrala in iz tega zrasla ti bos pa vecno kreten.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1326, 06.10.2023 ob 09:06

ja ampak zgleda da gre teb se slabse ker so se vedno zagrenjen nad dejstvom da ni vec tvoja in se hranis na njeni nesreci s privoscljivostjo. ti si velik bolj v kurcu kot ona. ona se bo pobrala in iz tega zrasla ti bos pa vecno kreten.

Samske mamice niso ravno znane po tem, da se pobirajo. Predvidevam, da si na istem? One se bolj podirajo, oz. jih podirajo, to ja, to je pa tudi vse

Karma is a bitch! A divorced bitch 🙂

Vsak zakon ima vpone in padce. Če je je ženska odločila, da se poroči in si ustvari družino, mora to biti njena prioriteta. Nekoč, ko so ženske bile ženske in se tega zavedale, je to tudi štimalo. Da bo moški kdaj zašel, to je v njihovem nagonu, se zgodi, pri enih več pri drugih manj. Bolj ko si boste izbrale zaželjene moške, več se bo to dagajalo. Ženska, ki je mati, si pa tega žal ne more privoščiti, saj vidite kaj temu sledi.

Pa sem ženska, ki sem šla čez to in se dobro zavedam, kaj vam svetujem. Ni lahko, vendar se da in tudi mine in pridejo spet zelo lepi časi.

Kakšni primitivni odgovori, kar slabo mi je. In vi moški, ki tko grdo pišete o samskih mamicah, ste tako nizko na stopnji razvoja, da se čudim, da živite med nami oz vas je toliko. Biti mama je za tiste, ki si to želijo nekaj najlepšega v življenju.  In gledat na samske mamice kot, da niso vredne vas najboljših, najlepših in oh in sploh moških. Ma niste M od moškega. Ne bi bila s takim, pa če bi bil Brad Pitt. Veste tudi samske mamice, tiste z nekaj v glavi, gledamo s kom bi se zapletle in ste lahko brez skrbi, da se ne s takšnimi kot ste vi.

In avtor tudi, toliko je glup, da sploh ne vidi, da ni nič boljši od te bivše oz še slabši, ker ji privošči slabo.

Odgovor na objavo uporabnika
Egoisti, 06.10.2023 ob 09:44

Kakšni primitivni odgovori, kar slabo mi je. In vi moški, ki tko grdo pišete o samskih mamicah, ste tako nizko na stopnji razvoja, da se čudim, da živite med nami oz vas je toliko. Biti mama je za tiste, ki si to želijo nekaj najlepšega v življenju.  In gledat na samske mamice kot, da niso vredne vas najboljših, najlepših in oh in sploh moških. Ma niste M od moškega. Ne bi bila s takim, pa če bi bil Brad Pitt. Veste tudi samske mamice, tiste z nekaj v glavi, gledamo s kom bi se zapletle in ste lahko brez skrbi, da se ne s takšnimi kot ste vi.

In avtor tudi, toliko je glup, da sploh ne vidi, da ni nič boljši od te bivše oz še slabši, ker ji privošči slabo.

Se strinjam, da je to egoistično, ker pač res je. Je pa tudi res, da je egoizem v človeški naravi.

Recimo, nekdo ki ima magisterij iz strojništva, zakaj taka oseba išče sebi primerno zaposlitev za primerno plačo? Zakaj ne gre pomagat v dom za ostarele, kjer obupno iščejo kader in slabo plačo? Zakaj ne, če pa je to dobro delo, ki pomaga drugim?

 

Vam povem zakaj? Zato ker se zavedajo, da lahko delajo nekaj veliko boljšega zase in so za to svoje delo tudi neprimerno bolje nagrajeni, zato.

Enako je pri iskanju partnerice. Vsak moški, je je na trgu iskanja partnerice na nivoju prej omenjenega strojnika, si bo seveda izbral primerno partnerico in ne bo gledal na to, kako bo dobrodelno eni mamici pomagal pri njenem že obstoječem naraščaju.

Upam, da vam je sedaj malo bolj jasno. Moški nimajo nič proti samskim mamicam. Samskim mamicam, če imajo vsaj malo pospravljeno podstrešje, bodo njihovo otroci vedno na prvem mestu, kar je seveda pravilno. Moški se tega zavedajo in je to glavni razlog, da se s tako sploh ne zapletajo v karkoli resnega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5316, 06.10.2023 ob 10:54

Se strinjam, da je to egoistično, ker pač res je. Je pa tudi res, da je egoizem v človeški naravi.

Recimo, nekdo ki ima magisterij iz strojništva, zakaj taka oseba išče sebi primerno zaposlitev za primerno plačo? Zakaj ne gre pomagat v dom za ostarele, kjer obupno iščejo kader in slabo plačo? Zakaj ne, če pa je to dobro delo, ki pomaga drugim?

 

Vam povem zakaj? Zato ker se zavedajo, da lahko delajo nekaj veliko boljšega zase in so za to svoje delo tudi neprimerno bolje nagrajeni, zato.

Enako je pri iskanju partnerice. Vsak moški, je je na trgu iskanja partnerice na nivoju prej omenjenega strojnika, si bo seveda izbral primerno partnerico in ne bo gledal na to, kako bo dobrodelno eni mamici pomagal pri njenem že obstoječem naraščaju.

Upam, da vam je sedaj malo bolj jasno. Moški nimajo nič proti samskim mamicam. Samskim mamicam, če imajo vsaj malo pospravljeno podstrešje, bodo njihovo otroci vedno na prvem mestu, kar je seveda pravilno. Moški se tega zavedajo in je to glavni razlog, da se s tako sploh ne zapletajo v karkoli resnega.

 

luzer ne more dobiti čisto nobene ženske in potem fantazira, da je za moške ovira, če ima ženska otroke. Kolikor opazujem v okolici, nikakor ni, ženska, ki jo zna zavrtet dobi kar hoče. Seveda je folž kolikor je dolg in širok, ker ve, da ne more najti nobene, ki bi jo lahko oplodil.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 06.10.2023 ob 10:57

luzer ne more dobiti čisto nobene ženske in potem fantazira, da je za moške ovira, če ima ženska otroke. Kolikor opazujem v okolici, nikakor ni, ženska, ki jo zna zavrtet dobi kar hoče. Seveda je folž kolikor je dolg in širok, ker ve, da ne more najti nobene, ki bi jo lahko oplodil.

s tem si samo potrdil moje trditve. Luzer ne more dobiti nobene, prav si rekel.

Luzer bi moral dobiti mamico, sam mamici se ni kapnilo, da lahko dobi samo še luzerja 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5316, 06.10.2023 ob 11:03

s tem si samo potrdil moje trditve. Luzer ne more dobiti nobene, prav si rekel.

Luzer bi moral dobiti mamico, sam mamici se ni kapnilo, da lahko dobi samo še luzerja 🙂

mamica lahko dobi dobrega moškega, ni obvezana, da mora vzeti luzerja. Luzer je še vedno luzer in bo vedno luzer. luzerstvo ima v glavi, ne pa v zunanjih okoliščinah.

Prevare so nezazeljene in grde. To povem iz prve roke, saj pogosto in redno varam. Vsaj ima svoje razloge. Ampak seveda bi bilo najbolje, da tega ni. Ampak prosim ne mi tu o tem kako ti je zenska vrnila s prevaro. Med moskimi in zenskami obstajajo dvojni kriteriji in tako je prav. In prosim ne enaciti mosko prevaro z zensko prevaro. Ko zenska prevara se drugemu odpre in tudi nudi vse kar ima za ponuditi. Pri moških je to drugace. Zenska prevara se pa lahko enaci s tem, ko se moski zaljubi v drugo in v njo usmeri svoja custva, energijo in resurse. Zena pa doma upa.

Ce se samska mamica zaplete z novim moskim gre vecinoma za izkoriscanje tega moskega. Mogoce razen ce iamta oba otroke iste starosti. Moski je vedno provider in protector. Tako se počuti moski in to se od njega zahteva. In moski od samske mamice nima kaj dobiti, ona mu razen fuka ne more nic datin. Nasprotno pa dobi vse kar moski lahko nudi (protect, provide). Ampak ta moski namesto da dela svoje otroke z zensko ki je nora na njega, svojo energijo in resurse da za to, da sciti zensko, ki je fala srce drugemu moskemu in sciti otroke, ki sploh niso njegovi. Ob boljsi priliki zenska gre in vzame s seboj sebe in otroke. Moski je izgubil desetletje in nima vec popravnega izpita. Jaz se strinjam a tem, da se lahko imas dobro s samsko mamico. Ampak v tem primeru priblizno isto dajes kot dobivas. Zato pa vecinoma gre za seks. In tako je prav. Seveda pa so tudi izjeme, kot povsod.

Sam sem poročen, otroc so pa že odrasli. Našel sem si eno lušno punco, 24 letnico, mamico, samsko. Ona ne ve, da imam jaz družino, ker ji tega pač nisem povedal. Ko sva skupaj se imava odlično, meni ona pač diši in je prava prasička v postelji. Je pa samo dve leti starejša od mojega sina, pa že ločena. Jaz ji dajem vsake toliko kaj za življenske stroške in mi je zelo hvaležna. Hkrati se pa ona sploh ne zaveda, da v bistvu jaz izkoriščam njo za svojo drugo mladost in ne ona mene.

Če žena moža ni znala obdržati, pač ni dobra žena. Če bi mu nudila vse, ampak res vse, pol bi bila še danes poročena. Kaj ti bo takšna, ki “preverjeno” ni dobra

Ok, razumem v tem, da očitno nekaterim moškim otrok predstavlja preveliko breme. Ampak to je lahko pol tudi obratno, ko govorimo o samskih očijih. Če nič drugega vsaj finančno obveznost imajo do otoka, če so pa očiji v pravem pomenu besede, pa še kej več. Tisti, ki mu je otrok potemcialnega partnerja preveliko breme, naj si ga ne nalaga. Ne mi pa prosim s temi primitivnimi in tolikšnim delanjem razlik med samskim očijem in samsko mamico. Danes ima marsikatera samska mamica dovolj visoke prihodke, da ne rabi providerja, ampak neprimitivnega, zrelega partnerja. Verjetno bi se res boljše med sabo razumela partnerja, ki imata oba otroke od prej.

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 05.10.2023 ob 09:25

vse so iste

Ni res!!!

Si bo nasla sebi primernega in bila srecna, potem bos pa spet cakal na novo karmo, da jo zadene.

Koga je karma kaznovala? Ona ima otroka, ti ga imaš? Glej, da tebe karma ne kaznuje, in boš za zmeraj brez otrok. Je pa tako, obstaja tudi odpuščanje. Lahko bi imela vidva skupaj, še kakšnega otroka. Držim pesti, da bo s punco vse vredu.

Ker po opisanem sodeč tudi ti nisi neki svetnik, le malo manj lapaj in več moli, da še tebe ne dohiti kakšna karma. Po tvojih merilih imaš vse šanse.

New Report

Close