Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivša se vrača z otroci-ne mojimi!

Bivša se vrača z otroci-ne mojimi!

Zakaj se ti smili? Sej, če je Slovenka, ima po vsej verjetnosti tudi sama kakšne sorodnike tukaj. Zakaj ne gre k njim?? Ali k prijateljem.
Če pa pride šele marca, bi pa tako že prej lahko poskrbela, da tukaj najde stanovanje za najem in se ob prihodu lahko kam namesti, če res nikogar nima. Slovensko zna, nepremičninskih oglasov je malo morje, tako da ne vem v čem je problem.
Nenazadnje morda lahko grejo tudi v varno hišo.
Možnosti je ful. Ampak zakaj lih k bivšemu? Kaj ima to za bregom?

[/quote]

Možnosti je ful. Ampak zakaj lih k bivšemu? Kaj ima to za bregom?
[/quote]
Mah, glej, pač poskusila je,če bi morda bivši bil zanjo “še vedno”zainteresiran,glede na to,da je ona odšla, predivdeva,da jo je on do konca imel rad. Nič tazga. PA se baal uprašati direkt in uprašala njegovo taščo, ker sta si bila v dobrih odnosih do konca, kak bi bil odziv. Itak ve ženska,da bo mati bivšega uprašala za opcijo, saj si tega sama ne upa. Morda ni tako slab človek ta ženska in nima nič za bregom, le opcijo je potipala.

Update, da vidite, kolk prifuknjeno mati imam. Mati jo je vzela pod streho iz usmiljenja do otrok in to zastonj. V zameno ji rihta vrt in dala ji bo napisat mansardo. Vmes sem dobil sina, moja ženska se je začasno odselila z njim k svojim staršem. Nikoli ne veš, kdaj jo bi bivša porinila z vozičkom pod hrib ali pa kar moja mati.
Z materjo sem se dokončno skregal, ker me je forsirala da skrbim za njena ciganska otroka in ju za roko vozila na sprehod mimo bajte. Zdaj je zadeva na sodišču, ker gnojšenca od bivše trdi, da je z menoj živela 3 leta več kot je in da sem jo postavil na cesto, stvari pa podaril drugi ženski. Od mene bo zahtevala 25.000 evrov in obstaja celo možnost, da ji bom mogel plačat za travme, strah, povrniti stroške za nakup gradbenega materiala in nevem kaj še vse in še nalagala se je, da sem jo mučil, zlorabljal in zaklepal v sobo, kar ni res in imam dva ločena postopka, premoženjski zahtevek in kazensko ovadbo. Včeraj sem dobil vabilo na zaslišanje. Imam odvetnika in se bova borila do konca.
Moja zelo verjetno že dementna mati ji verjame čisto vse in ne bo čudno če bo njena neprištevna priča, upoštevano nebo, sam žalostno. Pri pokojnemu migrantu se sploh ni prijavila in je živela sama kot migrant 3 leta ali pa niti ni živela z njim in sta otroka celo od koga drugega! Ta njena starejša punca izgleda kot otrok Kočevskih ciganov in hodi v naš vrtec, mlajša pa gre bojda septembra. Zdaj morem še dokazovati sebi v bran, kdaj je dejansko šla iz hiše in gnojšenca dvolična veselo govori v vrtcu vzgojiteljici, da sva se pobotala. Aja, papir iz 2008 za izvenzakonsko skupnost, kjer piše da velja do preklica, pa je veljal do februarja, ker ni bil preklican in takrat NI veljalo, da če ne živiš skupaj nisi v izvenzakonski skupnosti. Odvetnik je pojasnil in uredil. Da ne bo kdo padel na isto foro, poglejte vse papirje in če greste narazen idite za vsak slučaj preklicat. Bajto prodajam in grem s tega kraja, šlužbo bom pustil in iskal v novem kraju. Ne zanašajte se na besede pa tudi če človeku zaupate, človek se spremeni in te bo enkrat hotel sjebat!

Tale je pametna in te zna uničit. Prodaj čimprej, magar pod ceno in dvigni keš z trr. Ti zna iztržit del hiše, se vselit in še prodat ne boš mogel. Joooo, jaz ji vrat obrnem.

Kva je stemi novodobnimi bejbam?

Ja nič, novodobno pravo jim krije hrbet in polni denarnico, iz novodobnih moških pa dela drugo razredne državljane in prisilno copataste bankomate.

nobene pravne podlage nima da se vseli kamorkoli… pa kje vi živite no, pa kakšne bebave zgodbice si izmišljujete, ne vem kdo je bolj nor, vi ki si to izmišljujete ali tiste kao ženske

Kako te lahko toži za leta nazaj, ali ni vse to že zastaralo? Svoji mami bi moral natanko pojasniti, da bojo problemi, če jo sprejme v hišo. Starejši ljudje nimajo pojma, kaj vse lahko zašuštrajo, ker nekoč je bilo življenje bolj enostavno in manj laži. Pogovorita se in ji dajta 1 mesečni rok, da si dobi drugo stanovanje. Lahko zaprosi tudi na CSD ali varno hišo.

Meni je to tok za lase vse privlečeno. Pa še nesposobnega odvetnika imaš očitno. Glede na vse napisano bi jo lahko tožil ti za klevete in vmešavanje v tvojo družino in zahteval prepoved približevanja. Že prijava na policijo bi bila dovolj. To, da sta narazen, pa bi bilo verjetno že to dovolj, da bi zbral pričevanja prijateljev in nenazadnje ženska je vmes izginila iz Slovenije in naredila 2 otroka, ki nista tvoja, kdo je pa plačeval njene obveznosti v Sloveniji? Pa ti imaš novo partnerko in otroka. A veš kok tožb bi lahko bilo na ta račun, ko so šli koruzniki narazen?

Naj te obere do kosti. Res, samo zato, ker tako grdo govoriš o deklicama, ki nista krivi, da sploh obstajata. Tistega, česar ti pa bivša ne bo pobrala, pa upam, da ti bo nova vzela. Saj, da je z rasističnim bebcem v vezi je dojela, zato je pa odšla. Upam, da te obere za dve prezivnini eno za otroka, drugo pa zase.

Odgovor na objavo uporabnika
Kittyded, 03.01.2021 ob 10:57

Midva imava potrdilo, da sva prijavljena v izvenzakonski zvezi na skupnem naslovu. Ne piše nič o premoženju. Bom poiskal in če najdem, ga nalepim. Piše pa se spomnim, da se prekliče na zahtevo enega ali obeh s predložitvijo osebnega dokumenta. Madonca grem iskat po mapci. Staro je že 15 let 🙂

S tem potrdilom pojdi na upravno enoto in ga razveljavi. Če ne boš mogel sam,  naj ti pomaga odvetnik.

    Vso njeno pošto zavračaj, kot so ti že svetovali. Vso njeno šaro zmeči stran ali pospravi čimdlje od sebe.

To pa ni res. Ce je ona bila najprej prijavljena zacasno pri njem, potem pa stalno pri migrantu, je zacasni naslov bil  avtomatsko preklican, ko si je dala naret stalni naslov. Iz lastni izkusenj vem. Sama sem bila 3 leta na zacasnem naslovu, potem pa sem sla na stalni naslov in se mi je zacasni avtmatsko izbrisal na UE. Se pravi, da ona nima kaj iskat v njegovi hisi.

😂

Spomnim se te teme in taxista…

🤣😂😂😂😂A potovalke v garaži  Saj bone nudijo še to leto Samo potovalne so dražje 🤣🤘😂😂😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Maya628, 14.01.2022 ob 12:20

S tem potrdilom pojdi na upravno enoto in ga razveljavi. Če ne boš mogel sam,  naj ti pomaga odvetnik.

    Vso njeno pošto zavračaj, kot so ti že svetovali. Vso njeno šaro zmeči stran ali pospravi čimdlje od sebe.

15 let, tema pa vsaj leto. 😳🤘😂😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Nepravnik, 03.01.2021 ob 09:56

Takoj jo idi odjavit na UE, kot lastnik jo lahko odjaviš brez njene prisotnosti. Naredi pa to čimprej, ker če ti pride na vrata in bo prijavljena, jo boš moral spustit not, če ne drugač s policijo.to bi moral naredit že takoj ko je šla. Zdaj pa moli, da ne stoji pred vrati s kufri.

Ne rabi it nic odjavljat, ker se zacasna prihava samodejno prekine po dolocenem casu. Sicer se je pa prekinilo takoj jo se je prijavila drugje. Ne morem vrjet da si tak debil da o tem sploh razmisljas?!?!

Ko pride, rečeš da nič ne veš o tem, da jo sprejmeš, saj si ustvaril svojo družino.

Adijo.

New Report

Close