Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivši fant me bo vrgel iz hiše

Bivši fant me bo vrgel iz hiše

Ce bi zanosila bi malo drugace razmisljal! Zdaj je prepozno.

Bravo, 100x podpišem!!

Bravo, 100x podpišem!!
[/quote]

Res, tukaj so zatajili starši.

Kako to misliš, da te starši nočejo?!?

Prišel je streznitveni klic. Na srečo po moje ni še nič izgubljeno.

Starši ne vemo kaki so. Alkohol, nasilje? Ni čudno, če bi punca pobegnila k fantu v tem primeru.
Lahko da sta ljubeča. Ne vemo. Zato punce ne bom obsojal prehitro.

Važno, da se strezni, in poišče pomoč. Najprej na CSD, mogoče se lahko obrne tudi na starše.
Obvezno v šolo ali pa si poiskat redno zaposlitev (samo to bo minimalc verjetno do konca življenja).

A si pri njemu uradno živela kot mladoletna? Verjetno ne, zato te ne meče iz hiše. Ker je v osnovi na začetku vse narobe. Pojdi se domov pokesati, prosi starše in povej, da si storila brezglavo napako in pojdi lepo nazaj v šolo. A financiral te je on ta čas. Edini spas ti je, da se greš pobotati s starši, čeprav boš namesto trme pojedla svoj ponos.
Kako meniš, da boš zvozila, ker si šolo pustila, službe rastejo na drevesu? Daj ne zavozi lajfa, če si trmasta.
In tudi po predlogih glede cds, a to je kar tako, prideš tja, drug dan rešeno?
Pojdi nazaj domov brez trme, ponosa. Če te to a situacija je kaj naučila.

IZMIŠLJENA TEMA

Tudi ce je, bodo konstruktivni odgovori mogoce kdaj komu prisli prav.

Mene bi v taki situaciji tudi zanimalo kako naprej, na koga naj se obrnem. Pustimo enkrat moraliziranje in nabijanje klikov na strani.

Da. Ker je mladoletna in so starši opustili skrb zanjo. Imamo nastanitve za nujne primere v sloveniji. Kam misliš da gredo otroci, ki jih je treba nujno odstraniti iz družine ker so ogroženi? Jih vržejo za vogalom iz avta? Če bi živeli v malo bolj normalnem okolju bi bilo to prijavljeno že tri leta nazaj. Ker sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da so sosedje vedeli, žlahta vedela, v šoli vedeli….kdo vse je vedel da 14 letnica prebiva pri odraslem moškem ki ni njen skrbnik? Pa je vsem dol viselo. Oz. verjetno so tako kot vsi tukaj se zgražali nad njo in trepljali starše kako so ubogi. Nagnusna dežela z nagnusnimi ljudmi. Pa vsem se gre za otroke menda. Otroci so naše največje bogastvo pa ostal bulšit.

Pri 14 to ni več otrok ampak mlada ženska v rodni dobi, pripravljena na razmnoževanje in sposobna donositi potomca. Kaj sanjate nekaj brezveze.

Zalega slovenska se javlja. Naj uganem, včeraj si šlo k maši, barvalo jajca in se futralo s šunko in špilalo družino. Zvečer pa drkalo na 13 letnice. Pa za družine si. Proti samskim staršem. Proti gejem z družinami. Za tradicionalno družino. Jajca barvajočo na zunaj fletno izgledajočo familjo z fotrom, ki si drka na prijateljice otrok.
Saj naglas seveda tega ne boš povedalo v javnosti a ne.
Te matra zakon, po katerem bi te zaprli če se dotakneš pod 15 let starega OTROKA ali vaščani in župnik pred katerimi moraš že celo življenje igrati normalnega človeka in skrivati svojo izprijenost?
Ne se imet za nekaj posebnega. Dosti vas je. V normalnem svetu kjer bi komu res viselo za družinske vrednote in otroke bi te že zdavnaj zaprli in onemogočili prebivanje v in ogrožanje najbolj ranljivih v naši družbi.

Odgovor je na dlani….cim hitreje si najdi drugega sponzorja pri katerem bos lahko zivela…seveda je pa vec kot ocitno, da ni si najbolj brihtna punca…ce se pri 15letih na smrt zaljubis, pustis solo, nabijes tastare na k*** in gres zivet k se vecjemu bedaku kateri to podpira in se ne ozira ne nate ne na tvojo prihodnost….ti pa kot ena slepa kura sledis njemu in ne gledas na svojo rit.
Jaz ce bi bil tvoj foter te tudi ne bi sprejel…kaj sedaj bi pa prisla nazaj in se na njegov proracun usedla…ce te foter sprejme nazaj je veliko moznosti, da bos do 40ga leta zivela na njegov racun….brez sole, brez kancka soli v glavi bo kaksen drug scenarij res bolj misija nemogoce….

Novega fanta su najdi..haloo

Pokliči Dom Majci Beličeve v Ljubljani, da te dajo v stanovanjsko skupnost…. Starši ti morajo pomagat Oz plačevati preživnino… Lahko greš tudi v krizni center za otroke…

Ti lahko poveš in napišeš kar hočeš, ampak dejstvo je, da moški v poznih 20, ki hodi s manj kot 15 letnico, ni “glih” in da ga ravno zaradi tega imenujejo pedofil.

Avtorica, res je nenavadno, da si odšla pri 14 od doma, tudi jaz se sprašujem, če si romkinja. Drugače pa glavo gor, ta “šola” te bo obvarovala kasnejših napak, če si le dopustiš, da te ta situacija strezni in zresni. Pojdi na CSD in vprašaj za možnosti. Do nadaljnega pa se ne zapletaj z drugimi moškimi! Pa šolo dokončaj, vsaj poklicno.

Ti lahko poveš in napišeš kar hočeš, ampak dejstvo je, da moški v poznih 20, ki hodi s manj kot 15 letnico, ni “glih” in da ga ravno zaradi tega imenujejo pedofil.

Avtorica, res je nenavadno, da si odšla pri 14 od doma, tudi jaz se sprašujem, če si romkinja. Drugače pa glavo gor, ta “šola” te bo obvarovala kasnejših napak, če si le dopustiš, da te ta situacija strezni in zresni. Pojdi na CSD in vprašaj za možnosti. Do nadaljnega pa se ne zapletaj z drugimi moškimi! Pa šolo dokončaj, vsaj poklicno.
[/quote]

Odrasel moški (nad 18 let) nima kaj “hodit” z mlajšo kot 15 let ker je to kaznivo! Če je že vašim bolanim glavam ok. Kaj šele živet z njo. Niti se nima 14 letni otrok kaj odločat in odselit od doma kar tako ker se zmisli. Do 18ga leta rabi skrbnika. Z razlogom. Kje klinac so kle starši, CSD, sosedje, znanci….
Bolani ste ljudje do amena res. Še dobro da ti “ni glih” da odrasli ljudje otroke ki niso njihovi k seb naseljujejo.

Zalega slovenska se javlja. Naj uganem, včeraj si šlo k maši, barvalo jajca in se futralo s šunko in špilalo družino. Zvečer pa drkalo na 13 letnice. Pa za družine si. Proti samskim staršem. Proti gejem z družinami. Za tradicionalno družino. Jajca barvajočo na zunaj fletno izgledajočo familjo z fotrom, ki si drka na prijateljice otrok.
Saj naglas seveda tega ne boš povedalo v javnosti a ne.
Te matra zakon, po katerem bi te zaprli če se dotakneš pod 15 let starega OTROKA ali vaščani in župnik pred katerimi moraš že celo življenje igrati normalnega človeka in skrivati svojo izprijenost?
Ne se imet za nekaj posebnega. Dosti vas je. V normalnem svetu kjer bi komu res viselo za družinske vrednote in otroke bi te že zdavnaj zaprli in onemogočili prebivanje v in ogrožanje najbolj ranljivih v naši družbi.
[/quote]

Tole sigurno ni pisal vernik, ker ne razmišljamo tako. Vsaj ne na slovenskem prostoru.

Tole sigurno ni pisal vernik, ker ne razmišljamo tako. Vsaj ne na slovenskem prostoru.
[/quote]

Ja če ti tako praviš. Kot otrok sem živela na podeželju, vsako nedeljo pri maši in ja pol dedcev tam je takih. Pri 15ih sem delala med počitnicami v lokalnem bifeju. Ja pobožni družinski dedci ja :). Sem zdržala glih dva dni, ker mi nekako ni bilo do slinjeja 40+ starih dedcev 8h na dan. Sluzavci.
Sedaj sem v poklicu kjer so v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moški. Isto, pol jih je totalnih sluzavcev, ki se javno na piru pohvalijo kako gledajo prijateljice od mulcev. Vsi poročeni in kar velik del njih “pobožni in temelj družbe” v svojih vaseh. O tem kaj ti pobožni počnejo na poslovnih potovanjih pa raje ne bom.

Ja če ti tako praviš. Kot otrok sem živela na podeželju, vsako nedeljo pri maši in ja pol dedcev tam je takih. Pri 15ih sem delala med počitnicami v lokalnem bifeju. Ja pobožni družinski dedci ja :). Sem zdržala glih dva dni, ker mi nekako ni bilo do slinjeja 40+ starih dedcev 8h na dan. Sluzavci.
Sedaj sem v poklicu kjer so v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moški. Isto, pol jih je totalnih sluzavcev, ki se javno na piru pohvalijo kako gledajo prijateljice od mulcev. Vsi poročeni in kar velik del njih “pobožni in temelj družbe” v svojih vaseh. O tem kaj ti pobožni počnejo na poslovnih potovanjih pa raje ne bom.
[/quote]

Žal mi je, če imaš take izkušnje. Moje so ravno obratne. Z verniki sem se vedno dobro počutila, večina je dobrih družinskih moških, ki so naredili veliko za skupnost v obliki humanitarnega dela. Večino, ki jih poznam, niti ne hodi v gostilne, tako da ne vem, katere tako zelo verne ljudi poznaš in jih obsojaš.

TAKOJ se obrni na CSD.
Glede na to, da si tam živela 3 leta, bi se to smatralo kot zakonska zveza in v primeru razhoda, ker nisi zaposlena ti je bivši partner obvezan plačevati preživnino.
Preberi zakon io družinskih razmerjih.
Pa ne se odpikat tudi CSD-ju, Tam so včasih take kure, da glava boli.
Žal boš morala zakonodajo preštuirati kar sama in doceči, kaj ti pripada.
Za zakonodajo pobrskaj tu: http://pisrs.si/Pis.web/
Glede na to, da nimaš prihodkov se pozanimaj za brezplačno pravno pomoč.

Pridi k meni, te bom dobro poseksal in ti nudil še streho nad glavo…če si dosti fletna, seveda 😉

TAKOJ se obrni na CSD.
Glede na to, da si tam živela 3 leta, bi se to smatralo kot zakonska zveza in v primeru razhoda, ker nisi zaposlena ti je bivši partner obvezan plačevati preživnino.
Preberi zakon io družinskih razmerjih.
Pa ne se odpikat tudi CSD-ju, Tam so včasih take kure, da glava boli.
Žal boš morala zakonodajo preštuirati kar sama in doceči, kaj ti pripada.
Za zakonodajo pobrskaj tu: http://pisrs.si/Pis.web/
Glede na to, da nimaš prihodkov se pozanimaj za brezplačno pravno pomoč.
[/quote]Če je bila tam prijavljena!
Verjetno je bila kar na domačem naslovu dalje prijavljena, kdo bo še zato skrbel?

90 dni časa za izselitev od obvestila ti po zakonu pripada, upam da to veš. Pejd k drugemu fantu, v 88 dneh si jih nabereš za cel spisek, 89 dan za razmislek ter zadnji dan selitev k njemu. Jaz sem naredila isto 7 let nazaj in bila sem sam leto starejša. Bejba, za svojo rit morš poskrbet, ne propadi! Vse bo dobro!

Ja seveda, starši so dolžni ovo pa ono pa blablabla japajade. Sama se je zgonila in odselila in se imela za blazno odraslo, zdaj bi pa nazaj mamici in atiju a ne? Malo morgen. Pojej kar si skuhala, se zaposli, poišči stanovanje in bodi odrasla. To si si želela ne? Zakaj bi te le mogli starši vzet nazaj? Da boš takoj ko spoznaš drugega frajerja naredila isto? Dej dej. Sama si si kriva. Ni šans da vzamem takega otroka nazaj, niti me ne more nobena socialna v to prislit. Se hočeš it odraslo evo dragica, to je realno življenje. Zdaj pa da vidimo kaj lahko z svojo nedokončano šolo in koliko dolgo boš preživela od silne ljubezni zaradi katere si starše zapustila. V mojo bajto bi prišla pod pogojem, da se takoj vpiše v šolo in začne poleg tega delat preko študenta – bi ti jaz zrihtala! In si plačevat šolo, delat domača opravila in prispevat doma za položnice in hrano. Ti ne paše? Ni panike, ti fliknem tistih 200€ preživnine na mesec še dokler ne bi bila polnoletna, potem pa čao miška, uživaj. Smrkavci vidite samo vaše pravice in kaj vam pripada in kdo vas mora preživljat. Tako, kot je viharc napisal direkt za poboljševalnico.

Če je bila tam prijavljena!
Verjetno je bila kar na domačem naslovu dalje prijavljena, kdo bo še zato skrbel?
[/quote]

ne rabi biti na istem naslovu prijavljena. obstoj izvenzakonske zveze lahko dokazuje preprosto s pričami ipd. kot vsi ostali.

New Report

Close