Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bivšo peljem zraven na morje

Bivšo peljem zraven na morje

Bivša je letos ostala sama in na željo skupnih otrok sem jo povabil zraven na dopust.Stara sta 13 in 16.Seveda je sedanja znorela.No,saj ji dam po tihem prav.Nikoli ni bivša šla z nami,tudi na skupnih srečanjih je bila nesramna do sedanje jaz sem pač ugodil željam otrok

Verjetno izmišljena tema ker res ne vem kako je lahko nekdo tako neumen da ne zna urediti svojega življenja. Bivši so bivši z razlogom, imata skupne otroke. Ne rabiš z njo preživljati dopust, ampak z otroci. Upam da te nova čim prej brcne v rit. Taki si ne zaslužite partnerstva. Ostani sam.

Pa daj noooo,a ti to resno?

Froca ti komando peljeta nad tvojim življenjem.Da sem jaz tvoja nova partnerka vam vse skupaj zbrcam nekam pa grem sama na dopust.Pa še ti bi plačal

Bodi sam,pa skači okrog otrok pa bivše

Bukselj. Glede bivše in otrok imate dogovorjeno. A otrokim ugodiš v vseh željah? Da imaš novo, je pa očitno, kot da je ni. In sam sprejemaš odločitve. In poveš šele takrat, ko si se vse zmenil nakdnadno po neplanu. In da to narediš in to tvojo sedanjo bivša jebe že na nekih srečanjih, a načrtno delaš, da boste imeli slab dopust? Pusti sedanjo in pojdi  nazaj k bivši ali postani bolj zrel. Ali ostani samski, če živiš v trokolesniku, za izgovor imaš pa otroke.

Pa boga reva je ostala sama. A pol to pomen, da jo pol hodiš tud med nogam servirat bogo revo, ker je ostala sama? 🙃☺️☺️☺️ S to razliko, da ne otroc, ne tanova o tem (še) nič ne vedo. Pa ko bo bivši zmanjkalo denarja, ji boš tud dobrodušno denarnico odpiral. Uoam da s sedanjo nimaš otrok.

Odgovor na objavo uporabnika
Od kdaj pa, 28.06.2024 ob 13:04

Pa boga reva je ostala sama. A pol to pomen, da jo pol hodiš tud med nogam servirat bogo revo, ker je ostala sama? 🙃☺️☺️☺️ S to razliko, da ne otroc, ne tanova o tem (še) nič ne vedo. Pa ko bo bivši zmanjkalo denarja, ji boš tud dobrodušno denarnico odpiral. Uoam da s sedanjo nimaš otrok.

Trojčka bodo žgali.

To, da je samska, se ni sama, ima 2 otroka s katerima gre na dopust in to nima veze s tabo in tvojim dopustom.

Odgovor na objavo uporabnika
Gjn, 28.06.2024 ob 12:46

Verjetno izmišljena tema ker res ne vem kako je lahko nekdo tako neumen da ne zna urediti svojega življenja. Bivši so bivši z razlogom, imata skupne otroke. Ne rabiš z njo preživljati dopust, ampak z otroci. Upam da te nova čim prej brcne v rit. Taki si ne zaslužite partnerstva. Ostani sam.

Tema je mogoče res izmišljena, ampak verjemi, da taki debili res obstajajo. Izgovor za vse so pa vedno otroci.

Odvisnezi od odnosov. A ko bo zena sla na dopust pa vaju s tanovo zraven povabi..zaradi otrok? Tema se mi zdi bolj kot ne izmisljena..bivsi so bivsi z razlogom..get over it.

torej ti, tvoja sedanja in tvoja bivša vsi skupaj na dopust?

Imaš željo po samomoru ali le obožuješ dramo?  Saj človek še nič ne bi rekel, da se tako zmeniš s partnerico, tole pa res ni bila dobra ideja. Srečno, če preživiš…

Srečna ta tretja, ki te je zgrešila!

Mama bo rihtala deco, ti pa z novo naokoli, pa kaj češ lepšega.

Ja normalno, pa še  bivšo taščo vzemi, da bivši ne bo dolgčas, ko se boš sedanji posvečal.

Eni ste res usekani.

Ti boš tud kmalu bivši.

New Report

Close