Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek bla bla bla…….

bla bla bla…….

Bla bla bla….. Same čenče. Selitev s foruma na forum. En del ekipe tam en tle. Kje pa naj jest ostanem? Kar skenslal ste me, ker sem napadla romano. Menda pa že lohk povem kaj mislm?
Seba jaz ali romana…..aaaaa…..za kero se boš odloču?

Ja, najbrž za dohtarco, a je tak?

Ne nakladat…….

Ha ha za nobeno. Jaz že imam svojega angela. Opsa s 6.6 celo dva

ma ne mislm tko. Tko veš, dohtarji pa tajnice ne grejo skup. Sploh pa a nismo mal nisk za romano. Se ti ne zdi naduta. Al se boš tut ti delal lepga. Ma veš lara se mi zdi edina fejst punca…. Pa ti k nisi punca. No Angelca pa izstopa….Upam, da je samska, he he he…

Halo, Dada…. Ne se jezit. Jaz sem še včeraj spraševala kje si…. Jaz sigurno nisem pozabila nate!

No vsaj en(a). Sej se ne jezim, mal heca pa tut mora bit… Sam dohtarjev pa res ne prenašam…Ga še nism srečala tazga k neb mislu, da jeBog..

men so vsi fajn zato se tut pogovarjam z vsemi.

Ne vem…jaz ne obsojam nobenega…Ampak res…zakaj ne prenašaš Romane? Saj ni nikoli nič takega rekla oz. napisala….Ali sem mogoče jaz kaj spregledala?

Če neb hotla, da se ve kaj je bi lohk tko pisala, da noben neb vedu, da je dohtar,…… Tko pa je že prvi dan k se je javla mogla se pohvalt kakšn poklic ma. No pa sej na začetku je še bla kar….. Pol pa tisto nakladanje glede kajenja pa nasveti in oh in sploh….. Pust človek, da žvi, če kadi nej kadi teb nč mar…

Ej, Dada, a tudi mene ne prenašaš

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A si tut ti zdravnica…..?

še ena dohtarca :)))))) vuaaaauuuuuuuuu :))))) Dr. B. in Dr. Z in romana… m’tr :)))) kul :))

aja, Dada, lahk si kar pr nas 🙂

Jani hvala za dobrodošlico…..

Kakšno je pa tvoje mnenje o dohtarih…..?

Ja, mende ja, ene sorte!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dada…A imaš mogoče kakšne slabe izkušnje z dohtarji?

o naših dveh dohtarcah :)))))))) odlično :))))) o dohtarjih na splošno pa… slabo :)))

no naj prišepnem, da sta to posebne vrste doktorci.. zdravita večinoma s špineli…. Ja, sej jih boš spoznala … Dr. Barbara in Dr. Zajček :)))))))))))))))

Čau vsem skupaj :))))

Jani

:))))))))))))))))))))))))))

živjo Jani 🙂

ojla Dr. B :))))) lubčka in lep večer :))))

Jani je zdej po predavanjih.. zdej gre v lov za kakšno dobro.. ribo… v hladilniku ;)))))

New Report

Close