Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bliža sem osem zvečer

Bliža sem osem zvečer

jaz se ji iz srca opravičujem…

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hahaha, ampak to ime se mi pa kar prileže :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

No sej se že dolgo pogovarjava kje bi staknila kako za kljubovanje.
Pa šreden se zmenimo, ratamo prijatlji, prijateljev se pa ne sexa.

In kaj potem ostane?
Ni čudno, da sva te zadnič po GSM številki od une iz štopa za Koper spraševala.
:)))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

eh, Saš, men ni pomoči. predolg jezik imam…
Bo treba vzet kešn dan dopusta….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

pust k ga emšo baše….:))))

Vzemi ga jutri pa pridi do mene ko bo SP tam
:)))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Evo predlog za naslednji nick.
Jaz bom 9 oktobra spet malo Tony Soprano ratu, ker bojo serijo naprej rolali

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

hahjaha, če bi SP vedu, da pridem, izkoplje 3 m globoke okope, pa stare rimljane pripelje, pa hanibala, pa džingis kana, pa ben hurja, pa gary cooperja, pa oldčetrhenda pa vinetuja.

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Po moje ga Jagermeister, ne pa emšo
:)))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

jaz bom pa pamela anderson

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

O matervola kje si jih najdla vse te, hahaha

Danes zadostuje en pameten PC virus, pa grejo tile v kot, hehe :))))

Sicer pa mislim da ne…ko ga boš videla, boš vedela zakaj tako mislim.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

:)))))))))))))))))))))))

tisti so mi slučajno padli na pamet .-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

A pred al po pomanjšanju vsadkov?

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Bujna domišljija, da ti jih tolk naenkrat pade
:)))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

..od tega!
napiši še kaj več.

tist,kr je lačen!
😉

hojejej………. nič čudnega, da sem pol noči hodila scat………….. ;))))))))))))))

heheh….helyka……a kar lualt si hodila………..bo treba manj pupcat,,,,hihiihihihipa kaj drugega počet, da se ti žeja pogasi….

kak si mala………..vidim, da hormoni še ne delujejo……..a jih bi midva mal razdražila???upsssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

če nebi bil moški,bi ti definitivno postavila rok poroda…)))))heheh po teh besedah ja…!!!

:))))))))))) Helči, te že hormoni dajejo, vidim 😉 :)))). Nič pendreka – pa se vseeno ne prime 😉 :))). Ne, ne… vse ob svojem času, so rekli.

Čao, mam’ca 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close