Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bližajo se državnozborske volitve

Bližajo se državnozborske volitve

Hmm, nanj sem pozabil, ker samo na babe mislim :-))

Bi mu dali pa zunanje ministrstvo, morda kakšen sex s Hrvaticami zrihta :-)))

Manjkajo nam samo še seksualdemokratske stranke 🙂

Vidim, resor diplomacije še ni zaseden. Se “pokorno” javljam.

:))))))))

Te bodo itak v opoziciji :-)))

Saj imaš zunanje ministrstvo:-)))

Fantje in dekleta – čim dlje od politike! Saj vem, da je ku**a, ampak, verjemite, kjer je politika, ni dobrega sexa! (Razen, seveda, če imate radi je**nje v glavo, podtikanja, spletkarjenja, obrekovanja in še kaj hujšega…Če vas to vzburja, prav, kar naprej.
Jaz se bom rajši držal ob strani in užival še naprej…

Itak sem ti namenil le tistega – brez listnice..

sam ne v opoziciji, velja!!!

hehe, pa ravno tebe sem hotela imet “blizu”…hmm, vladanje s tabo ob boku bi znalo bit zlo, hmm energično?…

pa brez zamere Srečko…

lp

Hvala – itak sem več kot polovico življenja bil brez listnice – tako, da vem, kako se temu streže :-))))
Ampak, kot sem že napisal – ne, hvala, bom rajši ob strani…

Hm, Ljubic@, ni kaj, imaš smisel za politiko :-))), hočem povedati, da bi me skoraj prepričala, če… Tvoje besede ugajajo moji domišljavosti in nečimrnosti, ampak z leti sem ju kar lepo ukrotil, tako da…

Če ne bi šlo za politiko, kdo ve, mogoče bi pa res lahko bilo kar … recimo zlo energično? Brez čarovnice se itak ne ve…čeprav si mi takole, “preko žice” notranje nekako zelo blizu…

Joj, srečko, kako lepo si tole napisal. Sploh zadnji del. No, a vidiš, simpatije gredo lahko tudi “preko žice”….

Ane, da obstaja yugo komad “Ljubav preko žiceeeeeee”? :)))

mmm, srečko, tole tvoje krotenje nečimrnosti mi paše – tako (čist odkrito)znano mi je…je imam tud sama nekaj na zalogi…

hehe, mmmmmm, s tabo bi z veseljem čarala…in ja, zdajle se nasmiham, “bližino” bi težko zanikala…

lep bod še naprej…

Ja, ne vem. Bo pa res, al kaj, ha ha?

New Report

Close