Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BLIŽAJO SE PRAZNIKI…

BLIŽAJO SE PRAZNIKI…

Bližajo se prazniki…Mene pa zanima kaj boste počeli? Se kam odpravljate? Na dopust? Mogoče na kakšen izlet? Imate kakšen dober predlog…jaz bi tako šla kam pohajat za 1. maj…pa nimam nobene pametne ideje….mislim tako….kakšen izletek pa to….

Oj Zvezdica…..jaz bi tudi tako šel nekam…vendar ne bo cajta(prevod:soldov).No,mogoče,kak enodnevni pa le pade in jaz bi npr.: šel na razstavo cvetja v Savinjski gaj v Mozirje,nazaj grede pa še v Volčji potok.
Pol bi pa šel rad Žverči obiskat, pa se malo po avstrijski Koroški potepat.
To so moje ideje in pobožne želje.
Sp

ne veva še kaj bova počela. Na morje sva hodila prejšnji teden, tak da morje odpade(pa itak se nama je zamerilo lani, ko sva šla za 1. maj in obtičala v 7 km-ski koloni; pa še cestnina se bo podražila :))))))))
Verjetno bova šla malo na Pohorje, pa mogoče v Mozirski gaj, ali pa v ZOO v LJ(to imam že 4 leta željo iti)…
Pa v Prekmurju bova nekaj časa…
pa bodo prazniki mimo…

A rožice bi šel gledat….???????? Jaz sem enkrat že bila v Volčjem potoku in je bilo zelo lepo…

No….lepo…..vidim, da imaš kar nekaj splanirano….Tudi midva sva se že potepala prejšnji teden po morji, tako da to verjetno odpade……

Ueeeeeeeeeeeee!
jaz bi tud malo šel na morje…pa bo res najbrž prevelika gužva tam dol.
Sp

Zapoj tvoji predragi: » Punca pejd, na morje z mano, greva ljubit se na obalo, tam je vsem lepo, tudi nama bo…« …….in mogoče boš pa le šel………CMOKA

Ljubit na obalo?Nazadnje sem se na obali…čak da pomislim….ja tam nekje leta 1981 je blo,se mi zdi….Ojej,kje je že to?
Pravzaprav sva se ljubila v vodi…to je blo pa sploh full rajcig!
A ti si se kdaj na plaži al v morju?
;-))))
Sp

eh……..na žalost ne…..šmrk……..bi pa tako rada….vsaj enkrat za provat……..

ja, seveda on gre z mano kam koli rečem. Pa naj bodo to rožice ali laufanje po trgovinah s cunjami ali… Glede tega je res zlati.

Jaz sem bila v Volčjem potoku ene dvakrat, pa v Mozirskem gaju ene štirikrat… In je vedno kaj lepega za pogledat

ups..sem mislila da za mojega fanta sprašuješ…

Nič hudega……..lepo, da poveš, da te uboga in gre s tabo kamor rečeš….

Sicer pa…..pravijo, da bo slabo vreme……Zato postavljam novo vprašanje. Je že bil kdo v kinu v BTC-ju? Kako je kaj tam? Ali se splača it pogledat?

Če ti pa to rata, bom pa….. ja, zelo vesela te bom. Res.

Moja Žverči zlata.saj veš od koga sem odvisen v takih primerih…
Cmokija
Sp

Koloseju misliš?
Jaz sem sam spodaj v McDonaldsu tripe polnil…gor na vrh se mi pa ni hotlo it.Bi ti moral kakšen ljubljanski forumaš bolj točno povedat
Sp

A tolk si bil lačen, da si se moral najprej napapcat….potem se ti pa ni več dalo it gor:))))))))))))))))???

…gremo trije mušketirji malo naprej od Celja kampirat ( na črno seveda) in kot glavno plezat (in pit)…no,pol čez dan ali dva pa se nam pridruži še četrti mušketir…….Komaj čakam,da pobegnem iz totega mesta,ker me tako duši,da se mi bo obrnilo……:-((( Kakorkoli pač…..

Vi pa tudi uživajte v praznikih,ker bodo hitro minili…..bela cesta…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja naj ti povem da jaz na zalost delam.ampak bi se pa prilegel kak izlet v logarsko dolino!!

/

Jaz grem v hribčke… sem napovedala že par dni nazaj… oz. sem vas spraševala za predloge…
Pravijo sicer, da bo nekej dežeka… ma oštja, sej nisem iz cukra… ;))

Papa, lepe praznike.

Ti sam pazi,da strejla ne udari vate…….
Sp

Eh, enkrat bi bi ziher fajn zrukalu… in spustilu mal energije skozi mene…

Kam v hribčke? Povej….mogoče se kje srečamo…………:))))))

Zvezdica!
Ne pretiravat!da ne bo kaj narobe!
Na Vršič že še…z avtom!
Kej druzga pa raje calma!
Sp

Itak!!!!!!!! Jaz bi že še kaj hodila, mojemu se pa nič ne da……..

New Report

Close