Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BLIŽAJO SE PRAZNIKI…

BLIŽAJO SE PRAZNIKI…

Hoditi ja!In to zmerno in dosti po ravnini.Si boš krake lepo pretegnila in bo porod lažji.V grive pa ne pretiravat….ker lahko hitro kaj narobe rata!
Ata

Sp

Zlati ata moj!!!!!!!!!!!!!! CMOKA!!!!!!!!! A veš, da te imam prou rada???? CMOKA

No ja,saj mi godi…sam,da žena in ljubica ne vidita….ker pol sta pa obe strupeni….vsaka ob svojem času ;-)))))
Sp

Kaj da ne vidita? A vesta mogoče ena za drugo?

Oježeš marija.samo še to.Pol pa sem ločen v hipu!
No ja,ljubica za ženo ve.
Oh,me kar spreletava ob takem scenariju!
Sp

Se mi je kar zdelo, da je tako……….ljubica ve…….žena pa bog ne daj…..Ti, kaj pa misliš, da tvoja žena ima koga??? In kako bi ti gledal na to, če bi koga imela?

Škoda,da si premalo cajta na tem forumu.Vsi že vedo,da jaz ženo skoraj silim,naj si koga omisli.Pa pravi,da še mene ne more potroštat…
Kakor ve,jaz nimam nič proti,če bi koga dobila.
Pa naj se ti sliši še tako čudno.

Sp

Hm……zdej bom lahko malo …………ne vem no……….če ne ji pa predlagaj kakšno šjoro, če že tipa noče:))))))))

Ah,je predolga štorija to….bi druge utrujala s tem…..naj dela kar hoče,in od nje pričakujem isto.
Se imava pa kljub vsemu še vedno rada…pa če se ti sliši še tako tupo!
Sp

Ma ne……zakaj tupo? Saj če sta bila toliko časa skupaj….vem, da sta se imela rada in da se nekako še vedno imata rada….pa otročke imata…. Neka ljubezen je še vedno……..Neč mi ni tupo……

No,sam da razumeš.
Sem napisal že mnogokrat tukaj: ženo imam rad,ljubico pa ljubim.
Vsaj zdaj je tako.
In ja,možno je imeti rad dve ženski,možno!samo vsako na svoj način.Nikakor pa obe na isti način!
Sp

Veš…..tudi dva moška je možno rad imeti…….ampak kot sam praviš….nobenega na isti način……Tudi sama sem že to izkusila pred leti… Pa mi ni bilo čisto nič prijetno………biti med dvema ognjema…..

Zvezdica….negentlemansko vprašanje: koliko si stara?
Sp

Mislim, da sem ti to povedala čisto na začetku, ko sem prišla sem gori….ampak naj ti bo še enkrat……..letos 27

Zvezdica oprosti!
Sem šel pravkar pogledat kolko imam postov tu.Se bližam številki 5000 in res včasih kaka stvar uide.
Sorči no!
Ljubčka obema.
Sp

Zakaj bi ti morala zamerit……..Ne vidim razloga……….Povej………

To,da,ko nekdo meni pove nekaj osebnega…si to zapomnim…no,vsaj poskušam,ker vem,koliko sogovorcu pomeni to,da mi zaupa nekaj,kar ni za vsako uho in oči!
Ker tudi jaz pričakujem isto,prav zato!
A mi lahko slediš?
Sp

Zakaj vse to? Ker si pozabil, koliko sem stara, mogoče?

Ja,prav zato!Imam slabo vest zaradi tega…pravzaprav imam vedno slabo vest,ko kaj takega pozabim….ker pol vem,da me sogovorec gleda z drugačnimi očmi….kot nezanesljivega in nezaupanja vrednega.
Toliko!
Meni pa res ogromno pomeni,če mi človek zaupa in jaz njemu.
Zato ves ta šundr okrog tega.
Cmokija na bušija in bodočega člana foruma ;-)))
Sp

Ah dej…..ne se sekirat. Jaz ne zamerim tako hitro za take stvari……

P.S. A češ rečt, da bo moj ta mičkeno nov forumovec??? CMOKA

Saj ni v vprašanju zamera!
Zaupanje je!!!!!
In jaz sem najbolj nesrečen,če nekdo izgubi zaupanje vame.
Sp

P.s.:
AA misliš,da bo mali kaj drugačen ,kot mami?To so ja geni,ki se prenašajo!
Pečen je,seveda čez cca 14 let…;-))))
Sp

He, he, he……Jaz sem rekla mojmu, da upam, da mu bo tamali podoben…ker ima take lepe kravžke…..ampak nogice…….te pa upam, srčno upam, da bo imel po mami…..he,he,he

New Report

Close