Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BLIŽAJO SE VELIKONOČNI PRAZNIKI!

BLIŽAJO SE VELIKONOČNI PRAZNIKI!

Dragi moji, pa naj bom prva…konec tedna, bomo barvali jajčka, pekli potičko, papali šunko, skratka imeli se bomo radi med prijatelji in v družinskem krogu…. Želim Vam, da so vam ti dnevi pisani na kožo, naj bodo samo vaši, razvajajte se, crkljajte se, uživajte…ampak v vsej tej sreči, pa ne pozabimo na tiste, ki takšnih dobrot niso deležni, ki ne poznajo miru in lepega-normalnega življenja, ja ne pozabimo tudi na take… Radi se imejmo, poljubček vsakemu izmed vas, preprosto zato, ker vas imam rada!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In ti pa z mušnico na nas?
A to kaj pomeni?
Pomenljivo,pomenljivo!
Jaz imam rad pa………..
Sp

Veš kaj draga Sončika,
če češ imaš lahko Veliko noč vsako noč: pržgeš svečke, moliš, gledaš jajčka…. in dožviš vstajenje.
Potička je pa za posladek.

😉

Da bi te kura brcnila!
:-))))
Sp

Tebe u jajčka ;))
Kej se nekej name spravlaš zadne cajte, a sem se ti kej zamerla? 😉
De b’te ….

Čauči

Ma oštja,kuku naj se nate spravljam,če te ceu mesc ni blu!
Sp

Ja no… sej…. me ni blu ceu mesc, ma odkar sem pršla se spravljaš name… ma ne fizičnu…. kar je hujš VERBALNU !!!! pošiljaš koklje nadme ipd.

Oštja, ja…

kaj ne vidiš malo zajklo, ki ima v eni roki cvetoče tulipane, v drugi pa košarico z remenkami(kaj so remenke pa vam ne bom razlagala=>prekmursko-slo slovar uporabite)

Helči?
A če ti zdaj dam enega veliiiiiiiiiiiiiiiiikega ljubčka,bo pol kaj lažje prestat?
Sp

hm, ne vem… kaj prestat?
ok, ti nastavljam….

cmokni že noooooo!

Lumpa-lumpačka, ti je meksikano… kar škodovalo, si prišla nazaj k ena velikanka u lumpariji…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jp, se strinjam…. rabla bi eno šibo… rašpo… po tazadni….
Pravjo, da taka potovanja vsakga enmal spremenijo… mogoče mene tudi… ampak ne v smislu lumparij…. hihi, teh me ne bo noben buh odvadu….

;))))))))

Cmokija, Sončika, kjerkoli že si in karkoli že delaš. Fina jajčka ti želim.

CmooooooooooooooooooooooooooooooK!
:-)))
Sp

pa še ena moja slikica…samo ne toliko jajčk pojest, kot ta zajec, ker pol ne bo dobro :))))))))))))

hvala, srce, zlato si 😉
CmooooooooooooooooooooooooooooooK!
:-)))

H–y

hihi, ku dobru ;))))))))))))))))

bravo Poletka

Kako je cortan tale zajčkon…in kako papa…super je…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close