Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bmw vozniki

Bmw vozniki

Očitno si se našla med posranci, drugače ne bi imela take izpade…[/quote]

Izpada?
Hm, kolikor se spomnim, si ti prišel sem gor in začel mene žalit. Verjamem, da doživljaš orgazme, ker je to tvoj edini stik z ženskami. Mi je jasno kaj počneš.
Sem gor hodiš žaliti in pljuvat po ženskah, ker edino na ta način pritegneš pozornost kake ženske.[/quote]
V glavnem, daj se navadit vozit tako kot normalni šoferji al pa daj izpit nazaj…

Izpada?
Hm, kolikor se spomnim, si ti prišel sem gor in začel mene žalit. Verjamem, da doživljaš orgazme, ker je to tvoj edini stik z ženskami. Mi je jasno kaj počneš.
Sem gor hodiš žaliti in pljuvat po ženskah, ker edino na ta način pritegneš pozornost kake ženske.[/quote]
V glavnem, daj se navadit vozit tako kot normalni šoferji al pa daj izpit nazaj…[/quote]

Brez skrbi, vozim normalno. Sem svetlobna leta daleč od takih prepotentnih tipov kot si ti.
Verjamem, da te muči to, da nimaš ženske, da nimaš izobrazbe, zato pa se na cesti izživljaš.


V glavnem, daj se navadit vozit tako kot normalni šoferji al pa daj izpit nazaj…[/quote]

Brez skrbi, vozim normalno. Sem svetlobna leta daleč od takih prepotentnih tipov kot si ti.
Verjamem, da te muči to, da nimaš ženske, da nimaš izobrazbe, zato pa se na cesti izživljaš.[/quote]

1. nočem ženske
2. nočem izobrazbe
3. hočem bemfla M6 za izživljat po cestah

Brez skrbi, vozim normalno. Sem svetlobna leta daleč od takih prepotentnih tipov kot si ti.
Verjamem, da te muči to, da nimaš ženske, da nimaš izobrazbe, zato pa se na cesti izživljaš.[/quote]

1. nočem ženske
2. nočem izobrazbe
3. hočem bemfla M6 za izživljat po cestah[/quote]

Super. Potem se drži čim dalj od žensk. V korist žensk.

Jaz pa nočem francoze , kitajce , itd, ko vidim, da se z njim peljejo bedaki v nasprotno smer po AC…[/quote]

Vsi se vozijo v nasprotno smer po avtocesti, na stotine njih, a ne, samo pa ti v pravo smer? A ne in radio opozarja, pazite se enega pijanega voznika Thorrra, ki vozi po avtocesti v nasprotno smer, ti pa to slišiš in si rečeš, kaj eden, na stotine jih vozi v nasprotno smer, a ne? Ni to višek egocentrizma, Thorrre? :))))

Saj se hecaš kajne?

New Report

Close