Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo mislil, da ga osvajam?

Bo mislil, da ga osvajam?

A je možno povabiti nekoga na kavo, mogoce na sprehod, da ta ne bi mislil, da ga osvajas?

Namreč zadnjič sem spoznala kar v redu fanta, razmišljam, da ga povabim, ce je za kak pohod.

Ampak se mi zdi, da bo mislil, da mi je vsec, da ga osvajam al neki. Vsec mi je kot oseba, prijatelj in ne kot fant.

Ker fantje so res ena cudna rec.

 

Zakaj pa kakšne punce ne povabiš na sprehod?

Mogoce on tebe vidi le kot prijateljico ?

Kaj kompliciraš ? Povabi pol boš pa vidla kako se bo odvilo

    Babe ste učas dvakrat babe
nova
Uredništvo priporoča

Ne vabi. Ponavljam ne vabi moškega nikamor. Naj te povabi on, če si mu zanimiva za druženje, ptijateljstvo ali karkoli. Pustite moškemu, da je lahko moški

Zelo verjetno bo mislil da ti je všeč da :).

Drugače ga pa ne rabiš direkt povabit, pač razlagaj kam bi rada šla pa da noben nima časa, sama ti ni za it bla bla bla….če ni ravno tup bo dojel 🙂

Če je v redu oseba, potem res ni primeren za partnerja.

Nič ga ne vabi in če on tebe povabi, ga zavrni, namesto, da ga apriori obsojaš na friendzone.

Moški izbirajo, ženske izberejo. Moški je lovec. Ne vabit, če imaš samo prijateljske namene.

To je popolnoma odvisno od vsakega posameznika. Jaz sem moški in moja najboljša prijateljica je ravno nasprotnega spola. Skupaj lahko hodiva žurat skupaj, hodiva na pohode in vsak ima svojega partnerja ki razumeta saj sva se družila že veliko prej preden sva jih spoznala. Čeprav psihologija govori da kao moški in ženske ne morejo biti nikoli samo prijatelji, za naju ne drži. Res da kakšne teme, ki so eksplicitno za moške ali ženske si ne razlagava, je pa ogromno drugih tem katere lahko skupaj obdelava. Samo vedet moreš oziroma si postavit meje. Je pa res da je prišlo enkrat med enim žurom skoraj do iskrice ampak, znala sva se opomnit kje sva in kaj sva. V življenju nebi mogel imeti boljše prijateljice oziroma prijatelja. Če si ga želiš za družbo mu pač direktno povej da ga vidiš le kot prijatelja še preden se odpravita skupaj na izlet in če bo vseeno privolil bošvidela kakšne namen ima… Daj mu možnost mogoče ne ravno izletbza celi dan lahko pa za eno družbico cca 1h. Pa bos videla kje stojita ti in on. Če bo le prijatelj ga pelji še na eno žurko kjer nebo manjkalo alkohola in bošvidela kako se bo v tistem stanju obnesel. Bom rekel če bo znal spoštovati tvoje meje ga obdrži drugače pa zbogom… Moj predlog, daj mu možnost mogoče sibpa tudi on želi le družbe za prosti čas, kar ne pomeni da se sedaj bosta dala dol.

In ti bi ga mela za gonit po pohodih pa malo bi denarnico cuzala drugac pa samo prijatla, mislim da ti nebo nasedo

Povej mu direkt, odprto in jasno, da ga vidiš kot prijatelja za kavo, sprehod, jokanje, stresanje negative, šoping ipd.

Pomembno je da mu povdariš, da od romantične zveze, intimnega prijateljevanja ali karkoli kar implicira na bum bum ne bo nič!

Lp

Zabava te, vredu je, želiš hoditi na kavice z njim, na pohode, izlete… Po drugi strani pa ga nebi imela za svojega partnerja ali mu dala vsaj priložnost da se mogoče izkaže… Ne obsojam, ampak kaj ti je pomemben le zunanji videz…. Resnično ne razumem tega. Naj mi nekdo prosim pojasni, kako je to možno. Torej kaj je pa še tista dodatna vrednota za tvojega princa na belem konju. Kaj te more pretepat, se norčevati, zmerjati oziroma nevem vse sence, ki jih ima človek v sebi v nasportnem primeru da mi je fant prijeten. A že v štartu si ga dala v friendzone kolikor sem razumel niti se še srečala nista v živo verjetno. Ali pač kakor koli, ni dobil niti priložnosti da bi se izkazal… Zakaj se potem sploh zaplešat v nekaj takšnega enosatvno zato ker si ne zanmo postavit svojih mej… Želimo nekaj a ko pride do tistega pa rep med noge. Na koncu pa dobimo največji gnoj od gnoja in se potem spet jokamo tukaj po formu kako nas je prevaral, pretepal, čustveno varal in prizadel, bog nedaj da še anredil kakšnega otroka. A potem pa je vredu ta dober fant, ki verjetno niti enega lista iz tvojega cveta nebi utrgal, zato ker te preveč ceni… Samo vprašam ne obsojam… Ker mi resnično več popolnoma nič ni jasno. Kam ene gledate? Torej tudi ko boš poročena ali v nekem resnem razmerju in bo priešl en tip mimo in boš hodila ali hotela hoditi z njim na pohode in hangat pač zato ker je cool tip, nevem no kaj bi tvoj partner rekel na to. Resnično vas ne razume, če vam ni do resne zveze se enostavno sploh ne zapletajte v kaj takšnega, če ne iščete resne zveze pustite zadevo pri miru ne pa da nevem jaz bi pa nebi pa bi pa nebi in na koncu rep med noge tako dolgo dokler ne pride tisti vaš ideal mimo a kaj ko ta ideal žal nima enih drugih vrednot ki jih ta človek ima… Treba je dati vse na tehnico in pretehati. Če ni seks vredu še vedno obsatjajo igračke, katere lahko popestrijo predigro… Vedno se lahko najde rešitev, če se znata dobro pogovarjat in predvsem se poslušat. Jaz mislim, da to dobro dušico boš le ranila in zapravljala njegov dragoceni čas. Tako, da prosim ne se spuščat v to in ga raje pusti tisti oziroma mu povej naj nameni svoj čas tisti ki ga bo dejansko v popolnosti rada imela takšnega kot je, ker žal ga ti nisi vredna, saj mu nisi niti priložnosti ponudila….

načeloma ja, bo mislil, da ga osvajaš.

Priloga zgornjemu:

Ne mislim, da se ne smeš pogovarjat sedaj z nasprotnim spolom amapk to razmišljanje, da sedaj bi ga vabila na kavo, pohode itd. A ne vidiš sploh možnosti ali si ne dovoliš sploh možnosti, da bi mu dala priložnost da se izkaže? Torej v drugem primeru bi ga izkoristila kot psihološko kot tudi denarno. Resnično bi si želel enega pojasnila iz obeh strani torej od moškega ali ženske? Svet je res postal ena čudna reč…

Poveš si že na začetku, da bosta samo prijatelja. Ženske preveč kompliciramo. Moški to vzamejo kot pijačo s prijateljico in to je to.

New Report

Close