Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek bo skuhal 3.sv.vojno?!

bo skuhal 3.sv.vojno?!

Kje je Žid našel Srbjanko?
[/quote]
V Srbiji verjetno. Kje pa naj jo najde.?
Kaj je pa tako čudnega..

Pol bo pa kmal ucvrla nazaj v Evropo. Izrael je pekel. Zdaj bo še slabše tam…
Mora samo še Vatikan odkriti kakšne dokumente, da je v resnici Vatikan njihov, pa bo godlja popolna. 🙂
Sicer pa… več ko se jih tam potolče, manj jih k nam pride. Čisto enostavna sociološka teorija pravi, ko kritična masa mladih moških v populaciji ustrezno naraste, je treba vojno, da to anomalijo popravi. In tile Arabci imajo odločno preveč mladih moških. So prevzeli zahodno medicino, zahodne kontrole rojstev pa ne. Boja pač na “hard way” s tem opravili.

Hihihi :))) faca

ŽIDJE SE HVALIJO S TEM, DA SOVRAŽIJO JEZUSA KRISTUSA ODREŠENIKA. ŽE SVETI APOSTOL PAVEL JE POVEDAL, DA SO GA ONI UBILI, AMERIŠKI NAROD, KI JE BIL NEKOČ KRŠČANSKI NAROD, IMAJO ŽIDJE POD SEBOJ, židje vladajo nad prodanim ameriškim parlamentom, nad bankami, VSE PIŠE V KRŠČANSKI NOVI ZAVEZI V SVETEM PISMU, TUKAJ: http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=1+Tes+2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C14-16&id13=1&pos=0&set=6&l=sl

” grda resnica” je židovske vere, je že povedala.

Jao, kera norišnca ej


Grda resnica ni nobene vere.
In tudi če bi bila je vera osebna stvar.
Ti imaš problem z vero drugih. Jaz ne. Niti nisem spoznala v zivljenju Žida ki bi bil obremenjen s tujo vero tako kot so kristjani in muslimani obremenjeni z judovsko.
Kompleksi kajne.

ž. Izraelski lobi vlada nad Ameriko, ameriški strokovnjak dr. Greg Felton je o tem knjigo napisal, ki se jo lahko kupi na tej strani https://www.amazon.ca/Host-Parasite-Israels-Consumed-America/dp/1450590349

PROFESOR DR. PRIMOŽ ŠTERBENC JASNO POVE RESNICO https://siol.net/novice/svet/sterbenc-izraelu-ustreza-razbijanje-mocnejsih-arabskih-drzav-363185

A ti je hilary oprala možgane?Trump bo zakuhal mir,ne pa vojno.Boj se hilary raje,ker ti laže v obraz.

Ko je trump prišel na oblast so takoj teroristi izginili počasi.

KILLARY KLINTON JE VSE PRIZNALA TUKAJ NA TEM POSNETKU ( da so oni ustvarili isis, zaradi koristi Izr. [/b]: https://www.youtube.com/watch?v=Dqn0bm4E9yw


Pa še kar ne neha gobcat, vešča zmešana. Koga je že hotla napasti, Iran? Če bi zmagala bi bila že vojna.
[/quote]


[/quote]

Moti se. Ne žanjejo oni kar so posejali, , cel svet to zdaj ‘žanje’, bolj kot oni.

A ti je hilary oprala možgane?Trump bo zakuhal mir,ne pa vojno.Boj se hilary raje,ker ti laže v obraz.

Ko je trump prišel na oblast so takoj teroristi izginili počasi.
[/quote]

Kaj pa praviš na to, da je Trump nedavno uradno razglasil Jeruzalem za glavno mesto Izraela? Kar Palestince pahne v še bolj podrejeni položaj.

Svet se tako mora na novo preuredit.
In to od šengenske meje dalje. V Evropi ni urejen Balkan z vso bivšo YUgo in vse dalje proti jugovzhodu.
Potrebno se bo zmlatit in urediti nacionalne meje.To pa brez zopet kakšne 50-100 letne diktature ne bo šlo.
Druga varianta je prepustiti Evropo anarho islamskim množicam.

Pa daj prenehaj paničarit, kot ena stara baba in uklopi razum.. 3 sv. vojno napovedujete že 20 let. Res je prav neverjetno kako vas mediji nekatere perejeo..


Sami so se pahnili s svojim sovraštvom do vsega kar ni muslimansko. Živijo ko živina, na majhnem prostoru so se nakotili v nekaj desetih letih ko zajci. Delali ne bi, šolali se ne bi, ustvarjali ne bi.. samo nered bi delali po ulicah. Namišljen narod Palestinci ki nikoli ni obstajal (so Jordanci, Egipčani in ostali arabci ki jih še njihovi nočejo)
Teh laži je že res dost, čas je da se reče bobu bob.
Izjeme so normalni tako imenovani Palestinci ki želijo normaln life. Ti v Izraelu nimajo težav, od moje tete mož, ki je jud ima v trgovini v kateri dela dva sodelavca Palestinca in sta normalna človeka in se čist lepo razumejo. Delata in preživljata svojo familjo kot ostali ljudje. Živita normalno v izraelu kot vsi ostali ki so normalni. Nenormalnih se pa vsak izogiba.
[/quote]

namišljen narod palestinci, ki nikoli ni obstajal in pravi palestinci 🙂
vsak dan se res kaj novega naučim tukaj :))

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

namišljen narod palestinci, ki nikoli ni obstajal in pravi palestinci 🙂
vsak dan se res kaj novega naučim tukaj :))
[/quote]
Kateri pa so pravi Palestinci? Palestina je pokrajina.. Njihovim prozornim lažem nasedajo naivneži in tisti ki imajo nek interes. Vse pa ima svoj konec tudi njihove laži.


Kateri pa so pravi Palestinci? Palestina je pokrajina.. Njihovim prozornim lažem nasedajo naivneži in tisti ki imajo nek interes. Vse pa ima svoj konec tudi njihove laži.
[/quote]

ne vem keri so pravi, iz prebranega bi rekla da to veš ti 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

ne vem keri so pravi, iz prebranega bi rekla da to veš ti 🙂
[/quote]
Se enkrat preberi ker nisi dobro prebrala.


Se enkrat preberi ker nisi dobro prebrala.
[/quote]
se mi zdi da sem, tole si napisala:
*Namišljen narod Palestinci ki nikoli ni obstajal (so Jordanci, Egipčani in ostali arabci ki jih še njihovi nočejo)
*Izjeme so normalni tako imenovani Palestinci ki želijo normaln life.

torej namišljeni palestinci in takoimenovani normalni palestinci … tvoje besede, ki jih po moje razumeš samo ti, lahko pa podrobneje obrazložiš, da bo vsem bolj jasno.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


se mi zdi da sem, tole si napisala:
*Namišljen narod Palestinci ki nikoli ni obstajal (so Jordanci, Egipčani in ostali arabci ki jih še njihovi nočejo)
*Izjeme so normalni tako imenovani Palestinci ki želijo normaln life.

torej namišljeni palestinci in takoimenovani normalni palestinci … tvoje besede, ki jih po moje razumeš samo ti, lahko pa podrobneje obrazložiš, da bo vsem bolj jasno.
[/quote]
In kaj ti ni jasno.? Obstaja razlika med tako imenovani in pravi. Pravi pomeni da so resnični. Tako imenovani pa pomeni da nekaj poimenujes ni pa rečeno da je to tudi prav ali resnicno. Se kaj?


In kaj ti ni jasno.? Obstaja razlika med tako imenovani in pravi. Pravi pomeni da so resnični. Tako imenovani pa pomeni da nekaj poimenujes ni pa rečeno da je to tudi prav ali resnicno. Se kaj?
[/quote]
Se dodam pod normalne se podrazumeva tiste ki hočejo mirn svoboden life in jim ni do zdah po ulici.


In kaj ti ni jasno.? Obstaja razlika med tako imenovani in pravi. Pravi pomeni da so resnični. Tako imenovani pa pomeni da nekaj poimenujes ni pa rečeno da je to tudi prav ali resnicno. Se kaj?
[/quote]

ni mi jasno kako ločiš normalnega od namišljenega in kaj točno piše v rojstnem listu oz. potnem listu (pustimo to, da večina njih tega nima, ker …) normalnega in namišljenega palestinca.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

NAPISALA SI, DA SI ŽIDINJA.

KAKO LAHKO NAPIŠEŠ ZA PALESTINSKE OTROKE, DA SO SE NAKOTILI? Sicer nisi kristjanka in to si tudi povedala.


Sami so se pahnili s svojim sovraštvom do vsega kar ni muslimansko. Živijo ko živina, na majhnem prostoru so se nakotili v nekaj desetih letih ko zajci. Delali ne bi, šolali se ne bi, ustvarjali ne bi.. samo nered bi delali po ulicah. Namišljen narod Palestinci ki nikoli ni obstajal (so Jordanci, Egipčani in ostali arabci ki jih še njihovi nočejo)
Teh laži je že res dost, čas je da se reče bobu bob.
Izjeme so normalni tako imenovani Palestinci ki želijo normaln life. Ti v Izraelu nimajo težav, od moje tete mož, ki je jud ima v trgovini v kateri dela dva sodelavca Palestinca in sta normalna človeka in se čist lepo razumejo. Delata in preživljata svojo familjo kot ostali ljudje. Živita normalno v izraelu kot vsi ostali ki so normalni. Nenormalnih se pa vsak izogiba.
[/quote]


[/quote]
Da te ne bo grlo bolelo od vsega dretja krme jedno.
Utisaj ti svojo mamo a ti je jasno.
Ti skoz proti Judom tukaj gor nabijas in jih žališ in jaz bi morala bit tiho. Ne bom. Odpeketaj nazaj v svinjak. Čao cao

New Report

Close