Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bo Vizjak tudi preživel interpelacijo?

Bo Vizjak tudi preživel interpelacijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6339, 23.11.2021 ob 16:39

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram butlov, 23.11.2021 ob 16:21

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6339, 23.11.2021 ob 16:09

Odgovor na objavo uporabnika
wanja, 23.11.2021 ob 14:22

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 23.11.2021 ob 11:29

Seveda bo ostal.

Pri tej vladi, bolj kot je minister nesposoben, bolj ga branijo.

Pa itak nimajo dovolj glasov, Nsi se afna in naklada kolk je proti jajotu, desus meša greznico, vsi se sprenevedajo, glasujejo pa še vedno tako, kot jim jajo žvižga. Glasove je treba prodajati, dobro se zavedajo, da so jim šteti dnevi v parlamentu.

Groza, pa še na volivtah bodo zopet zmagali.

Žal zelo verjetno.

Ne bodo samo v primeru, če bodo šli ljudje res MNOŽIČNO na volitve.

Motiš se, zelo. V tem primeru bi dobil vsaj 67%

o, kletar iz trstenjakove.

motiš še, poglej rezultate za referendum o vodi.

Imaš prav, odkar teče Sava iz Brežic proti Bohinju je res bolj čista.

 

Eno je zmagati na volitvah, drugo pa sestaviti vlado. A bo res še kdo šel z njimi v koalicijo, če bo to pomenilo lasten izbris iz političnega zemljevida? Smc, desus, nsi  – mal si oglejte odstotke podpore. Prej in potem.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 23.11.2021 ob 16:51

Eno je zmagati na volitvah, drugo pa sestaviti vlado. A bo res še kdo šel z njimi v koalicijo, če bo to pomenilo lasten izbris iz političnega zemljevida? Smc, desus, nsi  – mal si oglejte odstotke podpore. Prej in potem.

Ob dovolj visoki udeležbi na volitvah ne bo rabil nobene koalicije.

Janša nikoli ne bo dobil več kot 25% glasov na volitvah, ob udeležbi mladine, če bi ji bilo kaj mar, bi dobil še precej manj.

Žal imamo na drugi strani KUL, ki ni vredna nič, druge izbire pa skor ni. Še bo pestro.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne dojameš, 23.11.2021 ob 16:55

Ob dovolj visoki udeležbi na volitvah ne bo rabil nobene koalicije.

Visoka udeležba pomeni smrt za SDS in sestavo vlade, ker ima SDS omejeno število glasov, ravno tako NSi, ostali sateliti niso omembe vredni.

Nategnjeni volilci Desusa in SMC ne bodo dali glasov SDS.

Jaz upam da se bo aktivirala mladina aprila, samo to nas lahko resi.

volilci niso važni, važni so tisti, ki štejejo glasove.

Odgovor na objavo uporabnika
tatjana965, 23.11.2021 ob 10:51

Sem bila še nedolgo nazaj prepričana da ga bodo uspešno interpelirali….ampak se mi vsebolj zdi da bo tudi on ostal. Po videnem včeraj…..

Vam povem da me že resno skrbi kam ta država plove.

Avtorica, kam ta država plove, vemo že dolgo.

Se ne bi bilo za čudit, če bi tudi Vizjak preživel. NSi in Desus stisneta peechko, pa se glasovanja vzdržita in bo tudi Vizjak obstal.

Upam, da se tistim pokvarjenim starcem denar zatakne v riti.😐😐 V parlament pa po prihodnjih volitvah njihova stranka ne bo več prišla.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a148, 23.11.2021 ob 17:17

volilci niso važni, važni so tisti, ki štejejo glasove.

točno tako in jaz mislim da se zna zgoditi marsikaj po državnem udaru na policiji

Seveda ne, ker ostane avtomatsko v opoziciji. Glasove pa konstantno, res da počasi, a vztrajno izgublja, ne pridobiva.

“Ne dojameš”, po moje, da TI ne dojemaš ravno najbolje našega političnega prostora. Če bo zelo visoka volilna udeležba na prihodnjih volitvah (in upajmo, da bo!), to za Velikega Vodjo prej predstavlja problem kot dobro novico. On ima tistih svojih dobrih 20 odstotkov, morda bo prišel do 25%, ampak to je to. S kom bo sestavljal vlado? Desusa, SNS-ja, SMC-ja ne bo v parlament, te stranke bodo ostale pod pragom vstopa. Janša je znan po tem, da vse stranke, s katerimi sodeluje, nekako požre in jih ni več. Mogoče NSI celo pride noter s kakšnimi 4 poslanci… Premalo.

Tako da bo na ostalih (leva sredina), da sestavijo vlado. Dvomim, da bo notri prišla še kakšna desna stranka, npr. Podobnikova ali Kanglerjeva… Zna se pa zgoditi, da pride spet nov obraz na levo (npr. Robert Golob) in malo premeša karte.

Res bo še pestro!

 

Mene pa zanima, kaj se plete Janši po glavi.  Saj ni neumen, no.

Dobro ve, koliko glasov dobi SDS, koliko NSi, dobro tudi ve, da sta Desus in SMC mrtvi stranki.  Tista brezvezna stranka Povežimo Slovenijo tudi ne bo zbrala veliko, o ostalih je škoda zgubljati besede.  Torej, Janša ve,  da vlade ne bo mogel sestaviti.

Zdaj pa me zanima, zakaj tako lomasti in prevzema državo?  Do volitev je manj kot pol leta. Za elektro podjetja je jasno, da hoče skanalizirati milijone, za Policijo pa mi ni jasno, čemu je naredil udar.  Kaj namerava?

“Para Bellum”, ne dojameš, če imaš ti prav se Slovencem res slabo piše.

No, je Tonin lepoo povedal kako bodo ravnali v naslednjih dveh interpelacijah. Enako kot včeraj 🙂

Vzdržali se bodo, torej pomeni, da podpirajo vse, kar so in še vednon počnejo teli štirje interpelirani ministri.

Ja ni kej, zgleda je JJ kar radodaren, tko da jim dol visi če drugo leto pridejo v parlament al ne. Bodo imeli svojo energetiko in se od tam napajali 🙂

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
kaj mislite, 23.11.2021 ob 17:33

Mene pa zanima, kaj se plete Janši po glavi.  Saj ni neumen, no.

Dobro ve, koliko glasov dobi SDS, koliko NSi, dobro tudi ve, da sta Desus in SMC mrtvi stranki.  Tista brezvezna stranka Povežimo Slovenijo tudi ne bo zbrala veliko, o ostalih je škoda zgubljati besede.  Torej, Janša ve,  da vlade ne bo mogel sestaviti.

Zdaj pa me zanima, zakaj tako lomasti in prevzema državo?  Do volitev je manj kot pol leta. Za elektro podjetja je jasno, da hoče skanalizirati milijone, za Policijo pa mi ni jasno, čemu je naredil udar.  Kaj namerava?

njegov namen je čimveč zaplenit in se priklopit na vire denarja, npr, energetiko.

policijo je pa treba onesposobit in pokoriti, da ne preiskovala njegovih nezakonitih rabot, gospodarskega kriminala in tudi vsega drugega…

na NPU mu je že uspelo nastaviti tisto nesposobno žensko, ki ima več kot NIČ izkušenj s pisanjem ovadb.

Odgovor na objavo uporabnika
Evo ti, 23.11.2021 ob 17:59

No, je Tonin lepoo povedal kako bodo ravnali v naslednjih dveh interpelacijah. Enako kot včeraj 🙂

Vzdržali se bodo, torej pomeni, da podpirajo vse, kar so in še vednon počnejo teli štirje interpelirani ministri.

Ja ni kej, zgleda je JJ kar radodaren, tko da jim dol visi če drugo leto pridejo v parlament al ne. Bodo imeli svojo energetiko in se od tam napajali 🙂

 

 

Hja….pa bodo volilci izstavili racun Novi Sloveniji, ce se to zgodi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anti tonin, 23.11.2021 ob 19:01

Hja….pa bodo volilci izstavili racun Novi Sloveniji, ce se to zgodi.

Sej pišem da jim dol visi, važno da jim Janša podari energetiko. Zdej kako se bo to končalo še ne vemo. Je čist možno da bo Tonin na koncu ostal z manj, kot mu je bilo obljubljeno, pa še zunaj parlamenta. To bi si tudi zaslužil, s tem svojim kalkuliranjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Meni ni žal, 23.11.2021 ob 12:46

Odgovor na objavo uporabnika
bo ostal, 23.11.2021 ob 12:34

Žal bo ostal.

Še zmeraj bolje kot kakšen z levega pola.

PO logiki, ni vazno, ce je baraba, sam da je nas?

Kako pa za Petana “interpelacija”  ?

Ne zagovarjam Vizjaka, ampak tudi nasprotna stran si jo zasluži. IN vsi soudeleženi z njim vred.

Policija je ja desna roka oblasti – svoje ljudi si bo tam nastavil, saj vendar ne namerava zapustiti politike, četudi ne bo zmagal. Levi, pa vemo, da so zlo spodobni in neradi nastavljajo svoje tako udarnisko, kot JJ.

Zgornje je zate.

Noce citirati. Za tistega, ki se sprašuje, zakaj je JJ izvedel policijsko cistko.

Katerih Zdej?

Nisem zadnjim replicirala. Mon je tudi ker pa sem. Vse isto. 🤣😂

Vidim, da se poznavanje večine začne (in konča) pri temu, kar pove 24ur. A ste sploh sposobni razumet, kaj se je dogajalo med Vizjakom in Petanom. Petan, ki je tajkun najhujše sorte, je sprivatiziral velik del term Čater (že prej DZS, Dnevnik, Marina Portorož itd…). Operacija, ki jo je načrtoval, je bila, da maksimalno zadolži terme čatež oziroma podrejene firme, si ta denar izplača (na kar bi plačal davek, ki je omenjen v pogovoru) in do konca odkupi zadevo. Vizjak pa ga je prepričeval, češ naj tega ne naredi, da saj mu bo država dala naklonjenga nadzornika in si bo lahko vseeno izplačeval dividende, ki jih je tako potreboval za vračanje kreditov.

No, Petan ga ni poslušal, do konca je zapufal terme čatež, odkupil delež in zdaj ga nihče ne more zamenjati, posledice pa so vidne vsakomur, ki gre v terme, saj vse propada, smrdi po zatohlem, ni vlaganja, povsod so ostri robovi, polomljene ploščice itd…

Edino, kar je Vizjak naredil narobe, je da je izjavil tisto o sodnikih. Delajo pa itak vsi tako

New Report

Close